תואר ראשון בהונאות אירוח, תיירות וניהול

כללי

תיאור התכנית

למה לבחור קורס זה?

לפתח מיומנויות מעשיות לצד הידע החיוני הנדרש עבור קריירה בתחום האירוח, תיירות וניהול אירוע בתעשייה על התואר המסור שלנו.

מודולים מגרים ומעוררים מחשבה. הם מכסים נושאים עסקיים חיוניים, לפני ההתקדמות על מודולים מתקדמים המספקים רוחב של ידע וניסיון כגון ניהול וביצוע אירועים, ניהול אטרקציה של מבקרים, שירות ושיווק יחסים, אחריות חברתית תאגידית וניהול משאבי אנוש.

במסגרת התואר, נספק לכל התלמידים ניסיון ישיר ומעשי כולל ניהול אירועים אמיתי. זה יכול לכלול גם את ההזדמנות לקחת מיקום עבודה כי יהיה לשפר באופן משמעותי את קורות החיים שלך ואת לקוחות פוטנציאליים.

מכיוון שהתארים שלנו מוסמכים על ידי ה- CMI, כל הסטודנטים הבוגרים שלנו יקבלו גם תעודת דרגה 5 / תעודה במנהיגות וניהול מה- CMI בשווי של מעל 1,300 ליש"ט ללא עלות נוספת.

אתה יכול גם לבחור ללמוד את הקורס הזה כתואר תלת-שנתי (ללא שנת יסוד) BA (Hons) אירוח, תיירות ואירועים ניהול קוד UCAS: P0L2

תכונות הקורס

  • כולל שנת יסוד להכין אותך לשנים נוספות של לימוד.
  • למרצים שלנו ניסיון מקצועי רב בתחומי האירוח, התיירות וניהול האירועים.
  • השגת ניסיון מעשי ופיתוח יכולת מסחרית היא מרכיב מרכזי של תואר זה.
  • סטודנטים נהנים חברות שותפים של מכון האירוח בעת הלמידה.
  • תואר זה הוסמך על ידי ה- CMI, כל הסטודנטים שלנו שמסיימים את לימודיהם יקבלו גם תעודה ברמה 5 / תעודה במנהיגות וניהול מ- CMI בשווי של מעל 1,300 ליש"ט ללא עלות נוספת.

דרישות כניסה

BA (Hons) אירוח, תיירות ואירועים ניהול (ארבע שנים כולל שנת יסוד)

קוד UCAS: 2SKW

הדרישה הכללית שלנו לשנת הבסיס היא 48 נקודות התעריף של UCAS, אבל כל היישומים נחשבים באופן אינדיווידואלי ואנו רואים ניסיון בעבודה, הכשרה מקצועית / כישורים, כמו גם מוטיבציה ופוטנציאל להצליח.

הערכה

מגוון של שיטות הערכה משמש כדי לשקף את אופי אינטראקטיבי של ניהול אירועים וכולל בחירת ועיצוב חומר פרסומי, מצגות, ראיונות, תוכניות הגשות בכתב.

ללמד וללמוד

Wrexham Glyndrr University מחויבת לתמוך בתלמידינו על מנת למקסם את הפוטנציאל האקדמי שלהם.

אנו מציעים סדנאות ופגישות תמיכה בתחומים כגון כתיבה אקדמית, כתיבת הערות אפקטיבית והתכוננות למשימות. התלמידים יכולים להזמין פגישות עם מורים מיומנויות אקדמיות המוקדש לעזור להתמודד עם המעשיות של עבודה באוניברסיטה.

כל מודול על הקורס צריך לדרוש סביב 36 שעות של למידה ישירה באמצעות שילוב של הרצאות ומדריכים. עודף המחויבות של 160 שעות לימוד עצמאיות יידרש עבור כל מודול, אם כי זה יכול להשתנות בין תלמיד לתלמיד.

קריירה לקוחות פוטנציאליים

הקריירה והאזור באוניברסיטת ורקסהאם גלינדר הוא שם כדי לעזור לך לקבל החלטות ולתכנן את הצעדים הבאים לקראת עתיד מזהיר. החל ממציאת עבודה או לימודים נוספים ועד למימוש תחומי העניין, הכישורים והשאיפות שלך, הם יכולים לספק לך את המידע, העצות וההדרכה המומחים שאתה זקוק להם.

תואר זה מציע פוטנציאל לתעסוקה במגוון רחב של תחומים בתחומי האירוח, התיירות והאירועים. ההסמכה שלך, ניסיון מעשי והזדמנויות התנדבות יספק לך את התנאים המוקדמים המעסיקים מחפשים. לחלופין, זה עשוי לצייד אותך עם הכישורים כדי להתחיל את העסק שלך במגזר השירות.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Wrexham Glynd?r University started in 2008 so we’re still one of the youngest universities in the UK. It is a vibrant, friendly place where each student’s learning and future is given personal attenti ... קרא יותר

Wrexham Glynd?r University started in 2008 so we’re still one of the youngest universities in the UK. It is a vibrant, friendly place where each student’s learning and future is given personal attention. קרא פחות