תואר ראשון בהנדסה אזרחית

כללי

תיאור התכנית

הנדסה אזרחית היא דיסציפלינה רחבה הכוללת מחקרים על מבנים ומשאבים טבעיים כגון מים, קרקע וסביבה. זה נחשב גם בתור משמעת טכנולוגית חשובה לקראת שיפור של האנושות.

הפקולטה מציעה תוכנית לתואר ראשון אשר מוכר על ידי סוכנות הכשרה מלזי (MQA). התוכנית גם הוסמכה עם תעודת ISO 9001: 2008. תוכנית הלימודים לתואר ראשון מיושמת על מנת לכלול ארבעה (4) אזורים דחף, אשר:

  • מבנים וחומרים - חומרי הנדסה אזרחית, מכניקה של חומרים, דינמיקה ותיאטיקה סטטית, תיאוריה ועיצוב מבנים ומבנים, חוזה ואמידה, עקרונות נוהלי בנייה וניהול.
  • גיאוטכני
  • הידראוליקה
  • איכות הסביבה - ניטור ובקרה של תכונות סביבתיות, מי שתייה, מי שופכין, סילוק פסולת מוצקה, ובכך להבטיח את ניצול המשאבים הטבעיים באופן המבטיח את שלמות האנושות ואת היציבות הסביבתית.

אזורים אלה דוחפים את הדרך ליישומים של טכנולוגיית המידע בהנדסה אזרחית, למשל, השימוש במחשב בניתוח, עיצוב ופיתוח של תוכנה ותת שגרתיות בפתרון בעיות הנדסה אזרחית שונות.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

In the early years of its establishment, Universiti Teknologi Malaysia, School of Professional and Continuing Education (UTMSPACE) offered professional development programs such as short courses, semi ... קרא יותר

In the early years of its establishment, Universiti Teknologi Malaysia, School of Professional and Continuing Education (UTMSPACE) offered professional development programs such as short courses, seminars, workshops and in-house training. However, due to an overwhelming demand for part-time and full-time educational programs in both private and public sectors, UTMSPACE took the initiative of offering mainstream academic programs starting from the academic year 1995/96. קרא פחות
קואלה לומפור , סקודאי + 1 יותר פחות