תואר ראשון בהנדסה אזרחית

כללי

תיאור התכנית

למה ללמוד הנדסה אזרחית ב WVU טק?

תוכנן כדי לענות על הדרישות של התעשייה, WVU טק מציעה תוכנית מוכוונת תרגול עם שיעורים קטנים. התוכנית שמה דגש על הכנת התלמידים לבחינה יסודית של הבחינה הנדסית (FE Exam) , צעד הכרחי לקראת רישום מקצועי. תלמידים שנהנים מבנייה, בנייה ועיצוב ומעוניינים לטפל בנושאי סביבה נוטים ליהנות מתוכנית זו.

אילו הזדמנויות זמינות לבוגרים?

בוגרי הנדסה אזרחית עוסקים בתכנון, תכנון, הקמה ותחזוקה של גשרים, מבנים, יסודות, סכרים, מערכות סילוק שפכים וסילוק מוצקים, כבישים מהירים, מתקני שדה תעופה, מערכות תחבורה, נתיבי מים, מתקנים הידרואלקטריים, צינורות, הכנת פחם מתקני הטעינה, בין היתר. רבים מבוגרינו ממשיכים גם הם לתארים מתקדמים.

מה תלמידים אומרים שהם נהנים ביותר מהתכנית?

רבים מתלמידינו משתתפים ב WVU Tech Student פרק של האגודה האמריקאית של מהנדסים אזרחיים (ASCE) , המאפשרת לתלמידים לפתח קשרים אישיים עם סטודנטים ואנשי מקצוע שנמשכים מעבר לסיום הלימודים. במהלך הכנס השנתי של Virginians באביב, פרק הסטודנטים של ASCE מתחרה עם תלמידים מבתי ספר להנדסה אחרים במספר פעילויות הכוללות מירוץ קנו של בטון, תחרות בניית גשר פלדה, תחרות סריקה, תחרות לפתרון בעיות, תחרות עיצוב סביבתי והצגת הארדי קרוס

עיצוב משולב על פני WVU טק הנדסה אזרחית הלימודים , ואת חוויית העיצוב מתחיל מוקדם עם כמה חשיפה ב מדידות ומכניקה של קורסים חומרים. חשיפת התכנון נמשכת גם בשנים הוותיקות והבוגרות, עם 11 קורסים בעלי מרכיבי תכנון בהיקף כולל של 20 שעות. רכיב התכנון מסתיים בקורס עיצוב, שבו צוותי הסטודנטים אחראים להשלמת פרויקט הנדסי אזרחי מקיף עם מצגות בעל פה ובכתב של הפרויקט.

ניסיון עיצוב משמעותי נכלל גם בכמה קורסי הנדסה אזרחית הנדרשת והנדסית. הקורסים הנדרשים וקורסי הבחירה הנדרשים הכוללים תוכן עיצובי משמעותי הם הנדסה הידראולית, מבוא להנדסת סביבה, הנדסת תחבורה, חומרי בניה, מכניקת קרקע מבוא, הנדסת התכנון המבנית הנדרשת (עיצוב מבני מבנית או עיצוב בטון מזוין), הנחיצות הגיאוטכניות הנדרשות ( הנדסת יסוד, מי תהום ו Seepage או Earthwork עיצוב), את הנדרש סביבתי elective (מתקדם תברואתי, הידראוליקה מתקדמת, הנדסה הידרולוגיה או מוצק פסולת ניהול), חובה תחבורה elective (כביש הנדסה או הנדסת תנועה) ו משולב הנדסה אזרחית עיצוב. שני הקורסים הנוספים (קורס אחד לספירה אחת ומסלול בחירה טכני אחד) חייבים להכיל לפחות שתי שעות של תכנונים.

תכנון הנדסי אזרחי משולב דורש מהתלמידים לעצב לחלוטין פרויקט הנדסה אזרחית המקיף כמה מהעיסוק בהנדסה אזרחית ועקרונות של ניהול פרויקטים ו / או בנייה, ניתוח עלויות, אמידה ותזמון. דיון ושיקול של אילוצים כגון גורמים כלכליים, בטיחות, אמינות, אסתטיקה, אתיקה והשפעה חברתית משולבים כחלק נורמלי של רוב קורסי העיצוב. אסתטיקה והשפעה חברתית מודגשות בקורס מבוא להנדסה סביבתית. אתיקה, בטיחות, השפעה חברתית ונושאים מקצועיים מכוסים בקורס סמינר הנדסי בכיר.

pexels-photo

מטרות התוכנית

WVU טק הנדסה אזרחית בוגרי התוכנית יהיה:

 • השגת תעסוקה בתחום ההנדסה האזרחית ותקיים תפקידים בעלי אחריות מקצועית משמעותית.
 • השג רישום מקצועי.
 • להיות מוכנים מבחינה אקדמית, כך שבוחרים להמשיך ללמוד מתקדמים יהיה מוצלח.
 • להיות מצויד כדי ללמוד מיומנויות חדשות כפי שהם התקדמות הקריירות שלהם, וכתוצאה מכך, יהיה בעל יכולות לעבור למשרות שיש מנהיגות מוגברת, חונכות, אחריות ניהול.

תוצאות הלמידה של התלמידים

מחלקת ההנדסה האזרחית מודדת את ההישגים של תכנית ההנדסה האזרחית למטרות חינוכיות באמצעות בוגרים, מעסיקים וסקרי סטודנטים ושאלונים.

בוגרי התכנית ידגימו:

 • יכולת ליישם ידע במתמטיקה, במדעים ובהנדסה.
 • יכולת לעצב ולבצע ניסויים, וכן לנתח ולפרש נתונים.
 • יכולת לעצב פרויקטים הנדסיים אזרחיים או רכיבים של פרויקטים # לענות על הצרכים הרצויים בתוך ריאליסטי כלכלי, סביבתי, חברתי, פוליטי, אתי, בריאות ובטיחות, manufacturability ו אילוצי הקיימות.
 • יכולת לתפקד בצוותים רב-תחומיים.
 • יכולת לזהות, לנסח ולפתור בעיות הנדסיות אזרחיות.
 • הבנה של אחריות מקצועית ואתית.
 • היכולת לתקשר בצורה יעילה.
 • החינוך הרחב הנחוץ להבנת ההשפעה של פתרונות הנדסיים בהקשר עולמי, כלכלי, סביבתי וחברתי.
 • יכולת לעסוק בלימוד חיים.
 • ידע בנושאים עכשוויים.
 • יכולת להשתמש בטכניקות, במיומנויות ובכלים הנדסיים מודרניים הנחוצים להנדסה.
 • יכולת ליישם נוהלי בטיחות קול בעבודה מעבדה ועיצוב.
 • יכולת לפתח ולנהל תקציבים ולוחות זמנים.

תוצאות אלה התוכנית מושגות באמצעות הארקה מוצק במתמטיקה, כימיה ופיסיקה יחד עם הבנה חזקה של עקרונות הנדסיים בסיסיים. התלמידים מקבלים גם חשיפה נרחבת למדעי הרוח והחברה ולפיתוח נרחב של יסודות המדע המהותי, סביבתי, גיאוטכני, הידרוטכני, מבני והנדסת תחבורה. התמחות באחד או יותר סניפים של הנדסה אזרחית אפשרי על ידי מבחר של הנדסה אזרחית וטכנית electives במהלך ג 'וניור ובכירים שנים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

A campus within the West Virginia University system, WVU Tech offers more than 40 different academic programs and 81 percent of our 1700+ enrolled students receive some form of financial aid.

A campus within the West Virginia University system, WVU Tech offers more than 40 different academic programs and 81 percent of our 1700+ enrolled students receive some form of financial aid. קרא פחות