תואר ראשון בהנדסה מכנית

כללי

תיאור התכנית

במכללה להנדסה של TJ Smull תקבלו בסיס איתן בתחום, למדו על מדעי חומרים, תרמודינמיקה, מכניקת נוזלים, תהליך העיצוב ועוד. תהיה לך אפשרות להתמחות בתחום שאתה מתלהב ממנו - כמו אנרגיה מתקדמת, רובוטיקה, הנדסת ביו או חלל.

התוכנית האקדמית שלנו היא קפדנית. צפו לעבוד קשה ולהיות מאתגר. אך אין צורך להילחץ, מכיוון שאנו מציעים סביבה תומכת ושיתופית. הפרופסורים שלך, סטודנטים לעבודה בהנדסה ובוגרי ONU יהפכו לחברים ולמשפחה שלך. הם יעזרו לכם להצליח ולפתוח עבורכם דלתות.

עם סיום הלימודים, אתה תהיה מוכן לכל מה העתיד מחזיקה, בין אם זה בעיצוב של הדור הבא של הרכב, בניית מערכת רובוטית עבור היצרן, פיתוח פתרונות אנרגיה חלופית או הפעלת החברה שלך!

107037_13.jpg

הפוך את העולם לטוב יותר

השכלת ההנדסה המכנית שלך תשלב עבודות לימוד מאתגרות עם למידה בעולם האמיתי. תעבוד על פרויקטים בצוות ותפתור אתגרים הנדסיים עבור לקוחות בפועל. לא רק ליישם את הידע שלמד בכיתה, אלא גם לחדד מיומנויות במנהיגות, עבודת צוות, יצירתיות ויזמות. כישורים אלה חיוניים לכל מהנדס מכונות מצליח.

סביבת הלמידה האולטימטיבית

אנו שמחים מאוד לפתוח את בניין ההנדסה החדש של ג'יימס לר קנדי בסתיו הקרוב. המתקן בגודל 105,000 מ"ר מסוגל להכיל 600 סטודנטים וכולל יותר מ -10,000 מטרים רבועים של פרויקט בקנה מידה גדול ומרחב תכנון לפרויקטים של אבן מצפה, פרויקטים תחרותיים בעיצוב ומעורבות ישירה בתעשייה. יתר על כן, הוא מספק שטח גמיש הניתן להתאמה לפרויקטים שונים וכולל יותר מ -2,000 רגל מרובע עבור מעבדות מחקר שיכולות להתקיים בעצמם או שניתן לשלב אותן לחללים גדולים יותר לפרויקטים גדולים יותר.

קבל התחלה ראשית גבוהה

אנו מתפארים בשיעור של 100 אחוזי השתתפות עבור סטודנטים בתעסוקה, שמתחילים בסמסטר השני של השנה הראשונה ונמשכים שנה אחת. סטודנטים בהנדסת מכונות שלנו Co-op ב Battelle Memorial Institute, בורג וורנר טורבו מערכות, Emerson אקלים טכנולוגיות, הונדה וחברות ידועות אחרות.

במהלך חמש השנים האחרונות, 95 אחוז מממכוני ההנדסה המכניים שלנו בממוצע מצאו משרה הנדסית במשרה מלאה או נרשמו ללימודים מתקדמים תוך חצי שנה מסיום הלימודים.

107033_4.jpg

תוצאות למידה

יעדים חינוכיים בתוכנית: בוגרי התוכנית להנדסת מכונות ישיגו:

 • הצלחה במקצוע הנבחר שלהם.
 • הכרה ביכולתם לתקשר ביעילות עם מגוון קהלים ולעבודה עם אנשים בעלי רקע שונה.
 • כבד על ידי עבודה בצורה מסורה, מוכשרת ואתית.
 • פיתוח מקצועי באמצעות המשך לימודים.

תוצאות הסטודנטים: לאחר סיום הלימודים יהיו סטודנטים בעלי הנדסת מכונות:

 • יכולת לזהות, לנסח ולפתור בעיות הנדסיות מורכבות על ידי יישום עקרונות של הנדסה, מדע ומתמטיקה
 • יכולת ליישם תכנון הנדסי כדי לייצר פתרונות העונים על צרכים מוגדרים תוך התחשבות בבריאות הציבור, הבטיחות והרווחה, כמו גם גורמים גלובליים, תרבותיים, חברתיים, סביבתיים וכלכליים.
 • יכולת לתקשר ביעילות עם מגוון קהלים
 • יכולת להכיר באחריות אתית ומקצועית במצבים הנדסיים ולבצע פסקי דין מושכלים, אשר חייבים לקחת בחשבון את ההשפעה של פתרונות הנדסיים בהקשרים גלובליים, כלכליים, סביבתיים וחברתיים.
 • יכולת לתפקד ביעילות בצוות שחבריו יחד מספקים מנהיגות, ליצור סביבה שיתופית ומכילה, לקבוע יעדים, לתכנן משימות ולעמוד ביעדים.
 • יכולת לפתח ולבצע ניסויים מתאימים, לנתח ולפרש נתונים ולהשתמש בשיפוט הנדסי כדי להסיק מסקנות
 • יכולת לרכוש וליישם ידע חדש לפי הצורך, תוך שימוש באסטרטגיות למידה מתאימות.

הסמכה: התואר הראשון במדעים בהנדסת מכונות (BSME) מוסמך על ידי ועדת ההסמכה ההנדסית של ABET.

107032_3.jpg

ארגוני סטודנטים

במכללה להנדסה יש לנו מגוון ארגוני סטודנטים פעילים וזוכים בפרסים. באמצעות השתתפות באחת או יותר מהקבוצות הללו, תהיה לך הזדמנות לרשת, להיות מנהיג, להכיר חברים לכל החיים, לרכוש ידע על המקצוע שבחרת, להתנדב, לנסוע לכנסים אזוריים ולאומיים ועוד.

אגודת מהנדסי רכב (SAE)

בארגון המקצועי הזה יותר מ 90,000 חברים ברחבי העולם החולקים מידע ומחליפים רעיונות לקידום הנדסת מערכות הניידות. SAE הוא משאב חד-פעמי למידע והמומחיות העדכניים ביותר בכלי רכב בעלי הנעה עצמית לשימוש ביבשה או בים, באוויר או בחלל. SAE מארחת את תחרויות Baja SAE ו- SAE Aero Design.

חברה של מהנדסות (SWE)

ארגון מקצועי זה פתוח למהנדסים גברים ונשים אשר מחויבים להכיר את הצורך במהנדסים יותר ולעודד נשים צעירות לשקול את לימודיהם בהנדסה. הפרק של ONU מספק תמיכה לסטודנטיות שלה ומארח פעילויות חברתיות.

פי סיגמא רו

קבוצה זו מהווה Sorority חברתי לנשים בתחום ההנדסה או הטכנולוגיה ההנדסית. האחיות מפתחות את הסטנדרט הגבוה ביותר של יושרה אישית, שואפות למצוינות אקדמית ובונות חברויות שנמשכות כל החיים.

טאו בטא פי

האיגוד הלאומי להנדסת כבוד זה מיועד לגיל הזהב שנמצא ב -12.5 האחוזים הגבוהים בכיתתו ובני גיל הזהב הנמצאים בעשרים האחוזים העליונים בכיתתם.

מחדשי אוהיו צפון (ION)

קבוצה חדשה זו מיועדת לסטודנטים חדשניים המעוניינים במרחב פיזי ובעיצוב. המיקוד בקבוצה הוא בשיפור הסביבות הגופניות בהן לומדים התלמידים בקמפוס.

מועצה להנדסה משותפת (JEC)

קבוצה זו מייצגת את גוף הלימודים של המכללה להנדסה. חברים עובדים בצמוד עם הדיקן של המכללה להנדסה, הפקולטה וארגוני הסטודנטים שלנו. מטרתו לטפח שיתוף פעולה ותקשורת גדולים יותר בין כל הקבוצות.

האגודה האמריקאית למהנדסי מכונות

האגודה האמריקאית למהנדסי מכונות (ASME) מאפשרת שיתוף פעולה, שיתוף ידע, העשרה בקריירה ופיתוח מיומנויות בכל תחומי ההנדסה, לעבר מטרה לסייע לקהילה ההנדסית העולמית לפתח פתרונות לטובת חיים ופרנסה.

המכון האמריקאי לאווירונאוטיקה ואסטרונאוטיקה

המכון האמריקאי לאווירונאוטיקה ואסטרונאוטיקה (AIAA) הוא חברה מקצועית המתמחה בתחום התעופה והחלל. ONU בקמפוס מקנה לסטודנטים הזדמנויות רבות, כולל התחרות בתחרות SAE Aero Design, בה הסטודנטים מעצבים, בונים ומטיסים מטוס בשליטה רדיו כנגד אוניברסיטאות אחרות במקומות ברחבי הארץ.

תטא טאו

תטא טאו היא האחווה הוותיקה, הגדולה והעיקרית ביותר למהנדסים. הפרק של ONU מסייע לחברים לפתח ולשמור על רמה גבוהה של מקצועיות תוך יצירת חברויות מתמשכות. כל מגדלי ההנדסה מעודדים להצטרף.

תוכנית הלימודים

תצטרך 128 שעות אשראי כדי להרוויח את התואר הראשון בהנדסת מכונות (BSME). אנו ממליצים לך להשתמש בשעות הבחירה שלך כדי לרדוף אחר קטינה שתבחר או ריכוז שיתיישר עם האינטרסים והתשוקות שלך.

107027_106848_11.jpg

חשבו הצלחה

ג'ניפר סמית BSME '12

"ONU הכינה אותי ביסודיות להנדסה בעולם האמיתי ולקריירה מהשורה הראשונה כבר מההתחלה. הפרופסורים נלהבים ממקצועם והם בעלי השכלתם של הסטודנטים בראש מעייני תוכניות מחקר המסיחות את תשומת ליבם של אוניברסיטאות גדולות יותר מחינוך לתואר ראשון. תכנית הלימודים חזקה ומתאימה כל העת להתאמה לצרכים המתפתחים בתעשייה. יש גם כמויות אדירות של כיתות לימוד הנדסיות והזדמנויות חיצוניות להעצים את השכלתו בצפון. "

ג 'ניפר סמית', שקיבלה BSME שלה בשנת 2012, היה "תנועה מתמדת" כסטודנט ONU. היא שיחקה סופטבול ספורט וכדורגל במועדון. היא כיהנה כנשיאת המיחזור של ONU והיה קצין באגודה האמריקאית של מהנדסי מכונות. היא הצטרפה לצוות של אתגר ממונע של חברת ONU, ודחפה את יצירת הצוות שלה על מסלול 500 Indy. היא גם שיתפה פעולה במרתון פטרוליום ואמרסון אקלים טכנולוגית. היום היא חוקרת באגף מערכות האנרגיה של באטל בקולומבוס, אוהיו. היא מפתחת טכנולוגיה למגזרי האנרגיה החלופיים והמסורתיים - כולל כור פירוליזה הממיר ביומסה (כמו עץ) לתוך ביו-נפט.

עדכון אחרון: נוב 2019

אודות בית הספר

Ohio Northern University is an independent, comprehensive University located in the scenic village of Ada, Ohio. The University comprises five colleges: Arts & Sciences, Business Administration, E ... קרא יותר

Ohio Northern University is an independent, comprehensive University located in the scenic village of Ada, Ohio. The University comprises five colleges: Arts & Sciences, Business Administration, Engineering, Pharmacy and Law. Since our inception in 1871, we’ve been devoted to developing students who are ready to immerse themselves and progress to the next level? in everything they do. קרא פחות