תואר ראשון בהנדסה (חשמל)

כללי

תיאור התכנית

התוכנית לתואר ראשון בהנדסת חשמל (FKE) היא אחת מתכניות הסמכה המוצעות על ידי הפקולטה להנדסת חשמל (FKE) כדי להכין את הבוגרים לתפקיד מהנדסי חשמל. התוכנית נועדה להדגיש לא רק על הבנה ורכישה של עקרונות יסוד ומיומנויות בתחום ההנדסה החשמלית, אלא גם על מגוון רחב של תת-תחומים, כולל אלקטרוניקה, מערכות בקרה, מכשור, עיבוד אותות, תקשורת ומערכות כוח.

תכנית הלימודים מורכבת מלימודי הנדסת חשמל בליבה ומתמחה, חינוך כללי קשור ותמיכה בקורסים שאינם טכניים. בנוסף, חשיפת התלמידים לפרקטיקות ההנדסיות משולבת בכל תכניות הלימוד באמצעות שילוב של הכשרה תעשייתית והרצאות מוזמנות מתעשיות.

התוכנית גם מעניקה לתלמידים הזדמנויות לפיתוח כישורי חשיבה אנליטיים, קריטיים ובונה, בנוסף לתקשורת, צוות עבודה ומיומנויות למידה לאורך החיים, על מנת להכין את התלמידים לקריירה כאל מהנדסי חשמל בתעשיות, במגזרים ציבוריים או המשך לימודי תואר ראשון.

תואר ראשון בהנדסה (חשמל) המוצע על ידי הפקולטה להנדסת חשמל מוכר ומוכר על ידי מועצת המהנדסים מלזיה (BEM). בוגרי תואר ראשון בהנדסה (חשמל) עשויים להירשם כדי להירשם עם BEM כמו מהנדס בוגר בתחום החשמל.

ארבע אפשרויות ההתמחות העיקריות בתכנית הנדסת חשמל, הנדסת חשמל, הנדסת אלקטרוניקה והנדסת טלקומוניקציה, מאפשרות לסטודנטים לבחור את תחום ההתמחות שלהם לקראת סיום המחקר.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

In the early years of its establishment, Universiti Teknologi Malaysia, School of Professional and Continuing Education (UTMSPACE) offered professional development programs such as short courses, semi ... קרא יותר

In the early years of its establishment, Universiti Teknologi Malaysia, School of Professional and Continuing Education (UTMSPACE) offered professional development programs such as short courses, seminars, workshops and in-house training. However, due to an overwhelming demand for part-time and full-time educational programs in both private and public sectors, UTMSPACE took the initiative of offering mainstream academic programs starting from the academic year 1995/96. קרא פחות
קואלה לומפור , סקודאי + 1 יותר פחות