תואר ראשון בהנדסת הרכב

כללי

תיאור התכנית

תואר ראשון בהנדסת רכב

הנדסת הרכב היא מחלקת ההנדסה, המעוניין את בעיות הנדסיות וצרכי ​​במגזר הרכב בענפים אחרים בתעשייה בנושא. הרכב ללימודי הנדסה הם לא רק על כלי רכב, המיוצרים לבצע כל סוג של סחורות ונוסעים על התחבורה בארץ, אלא גם רכב יבשתיים אחרים המשמשים בתעשיות החקלאות, הבנייה וההגנה. בנוסף, מהנדס הרכב עובד גם על נושאים כגון תכנון וייצור של כלי הרכב שהוזכרו לעיל, שילוב של רכיבים המיוצרים בתעשיות בנות, אוטומציה, בקרת איכות, שמירה על נהלי איכות הסביבה ובטיחות בתחום הרכב התעשייה.

לאחר וחלל תעשיית התעופה, תעשיית הרכב לוקח את המקום הראשון כמו במגזר עם שימוש בטכנולוגיה הגבוהה ביותר בגישה רב תחומית. בשנים האחרונות, הוצאות מחקר ופיתוח בתחום הולך וגדל בהדרגה, בגלל תחרות אינטנסיבית חברות "עניין בשילוב טכנולוגיה גבוהה. בעיקר את המושגים כמו טכנולוגיות ייצור, חומרים חלופיים וחומרי אנרגיה, טכנולוגיות מנוע חדשות, קונספט הסביבה, בטיחות, עיצוב רכב חשמלי היברידי ותאי דלק, כיום ניכרת לקבל חשיבות גדולה יותר. אין צורך לומר כי תוכנה אינפורמטיקה מקבל חשיבות גדולה יותר ויותר במגזר הרכב בעקבות שימוש מוגבר בטכנולוגיה האלקטרוניקה במגזר הרכב.

תעשיית הרכב היא אחת הגורמים המרכזיים שדוחפת קדימה את הכלכלה במדינה שלנו.אין ספק, זה הוא תוצאה של קשר הדוק עם תחומים אחרים. תעשיית הרכב הוא הרוכש העיקרי ענפים בתעשייה חיוניים כמו ברזל, פלדה, פטרוכימיה, גומי, זכוכית, חשמל, אלקטרוניקה, מכונות ייצור, וכי " בגלל זה הוא חלוץ של שיפור בכל המגזרים הללו.

מטרת התוכנית ועל הרעיון החינוכי

מהנדסי הרכב להתמודד עם מושגים כמו מחקר של הפקות על פי הצרכים של פיתוח המגזר, עיצוב ויישום של המוצרים.המחלקה להנדסת הרכב Atılım האוניברסיטה הוקמה כדי להציע חינוך לתואר ראשון על יסודות הנדסת הרכב ושימושיה, מחקר על טכנולוגיה חדשנית ועל העברת טכנולוגיה, כדי למצוא פתרונות מעשיים, מדויק וחסכוני לבעיות שחלו הנדסת הרכב שלה ניהול במסגרת שיתוף פעולה בין האוניברסיטה לתעשייה.

כדי להצליח במשימה זו, כלי רכב המחלקה להנדסת מעלה מהנדסי מכונות אשר

  • מודעים הנדסה יסודי עקרונות העיצוב של הנדסת הרכב,
  • מסוגלים ליישם עקרונות הנדסיים אידיאלי מבחינת ייצור והן בעיצוב בסקטור הרכב,
  • יש רקע על טכנולוגיות חדשות, כגון שיטות ייצור חדשות, דלקים חלופיים, חומרי במגזר הרכב,
  • הם בעלי ידע אודות סביבת ואנרגיה,
  • יכולים לשפר את בטיחות כלי הרכב על פיתוח נוסף
  • הם כשירים לעבודה בצוות, הם מסוגלים לתקשר ביעילות עם שלו / שלה מנהלים, עמיתים וחברי החברה הרלוונטית, והם מסוגלים לעבוד בהרמוניה, ועל פי האתיקה המקצועית.

משרות פנויות

תעשיית הרכב ועל הקשר ההדוק שלה עם תעשיות אחרות ליצור מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה. לאור הסטטיסטיקה של 2005, בתעשיית הרכב, מלבד 15 החברות ישירות לייצר כלי רכב, יש הרבה חברות קטנות ובינוניות המייצרות רכיבים וחלקי חילוף בארצנו. מצד שני, ברזל, פלדה, מכונת & ייצור, חקלאות, בנייה, דלק, פרספקס, חשמל ואלקטרוניקה גם בתעשיות הקשורים ישירות עם תעשיית הרכב. היו מחקרים רבים רבים על ייצור כלי רכב משוריינים ב תודה ארצנו ההשקעה על תעשיית הביטחון בשנים האחרונות. המוצרים שלנו יכולים בקלות למשוך משיכה הן בשווקים מקומיים וזרים.כתוצאה מכך, מהנדסי מכונות יוכלו למצוא מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה בתחומים הנ"ל במוסדות פרטיים וציבוריים.

הצרכים של תעשיית הרכב, בעיקר על מחקר ופיתוח של טכנולוגיה גבוהה הודגשו ב 2015 יעדים של ארגון תכנון המדינה. שיתוף פעולה בין אוניברסיטאות תעשיות היא חייבת מאז תעשיית הרכב הוא רב ממושמע, ההייטק והתעשייה. הוא ניבא כי מהנדסי מכונות נדרשים למצוא מקומות עבודה הן חברות ואוניברסיטאות אשר מתפתחים חדשניות פריטים טכנולוגיים עבור תעשיית הרכב.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Atilim האוניברסיטה נוסדה על ידי קרן Atilim ב -15 ביולי 1997 לשמש אוניברסיטת קרן בתפקיד של ישות משפטית על פי הוראות חוק אין. 2547 לגבי קרן של המכון להשכלה גבוהה. המטרה של Atılım היא לפתח אנשים עם יכול ... קרא יותר

Atilim האוניברסיטה נוסדה על ידי קרן Atilim ב -15 ביולי 1997 לשמש אוניברסיטת קרן בתפקיד של ישות משפטית על פי הוראות חוק אין. 2547 לגבי קרן של המכון להשכלה גבוהה. המטרה של Atılım היא לפתח אנשים עם יכולת של השגת ומכניסים להשתמש במידע אוניברסלי הנדרש בעידן של טכנולוגיה; - אנשים בעלי ידע וניסיון בתחומם, מסוגל לעבוד בתור חברי צוות, והם לא מפחדים התחרות. בנוסף, הם פועלים בקשר הדוק עם הקהילה הבינלאומית, בעוד היכולת להגן ולשמר ערכים אמנותיים, תרבותיים והיסטוריים, להיות רגישים כלפי סוגיות סביבתיות בעת היותו דינמי, סקרנים ומודעים לבעיות של ארצם.Atılım האוניברסיטה ממוקם על 250 דונם של קרקע İncek אחד האחרונה והמהירה ביותר בפיתוח אזורי מגורים של אנקרה, 20 ק"מ ממרכז העיר ו - 7 ק"מ מהכביש המהיר. הקמפוס מכיל מבנים סגל, מעבדות, אולמות כנסים, כדורסל שדות כדורעף, התעמלות, מגרשי טניס, אולם מצבו, בריכת שחיה, שטחי בילוי שבו פעילויות חוצות מבוצעים גם על, מזנונים ומסעדות. על ידי ההוצאה ימים באוניברסיטה שלך בכל ATILIM אוניברסיטת תקבל: ◦ את ההזדמנות לקבל חינוך באוניברסיטה שלך בשפה זרה ◦ התשתית הפיזית ושיטתית נדרש לסינתזה של שלושת ההיבטים הבסיסיים, כלומר "חינוך ", "המחקר " ו "תרבות ", המהווים "באוניברסיטה " המושג ◦ תוכניות חינוך בסטנדרטים בינלאומיים (כגוןמעודד 2000) ◦ הצוות האקדמי המוסמכת ◦ את ההזדמנות לקבל הרצאות בכיתות קטנות ולכן מעורבות פעילה יותר בתהליך הלמידה, ◦ מעבדות מודרניות מצויד בטכנולוגיה העדכנית ביותר ◦ הזדמנות לתקשר עם חברי הסגל האקדמי באופן חד לאחד ויש להם חינוך אמיתי ואווירה דיון נתמך על ידי מגוון של פעילויות חברתיות, קרא פחות