תואר ראשון בהנדסת מכונות

כללי

תיאור התכנית

תואר ראשון בהנדסת מכונות

שליחות


הנדסת מכונות מכסה את הבסיס היסודי ביותר של אזורים עם מגוון רחב ביותר של נושאים של הסניפים הנדסיים. מהנדסי מכונות להשתלט על יישום, פיתוח, תכנון, ייצור, תכנון ובקרה של כל מיני מערכות, מכונות מכני ורכיבים מכונות. לכן, מהנדסי מכונות משחק תפקיד מרכזי של פרויקטים גדולים, כגון הקמת גשרים, סכרים, מפעלים, כמו גם במערך הייצור, כגון וכו 'קטנה במכונית, החל מאזור רחב של ייצור, שבו הטכנולוגיה נדרש . כיום, אזורי העבודה של מהנדסי מכונות ממשיכים להרחיב עם הופעתו של תעשיות חדשות עם התפתחויות חדשות בענפים ישנים התפתחויות חדשות משאבי אנרגיה.

חזון


ב להנדסה מכנית המחלקה Atilim אוניברסיטת הופעל על מנת לאפשר לימוד יסודות ראשון בהנדסת מכונות, לספק plateform המחקר בטכנולוגיה מתקדמת העברה בעיות טכנולוגיה, תרומה פעילה בתחום בעיות המתעוררים של הנדסת מכונות, מדויק , פתרונות מציאותיים וכלכלית במסגרת שיתוף הפעולה אוניברסיטת בתעשייה. התוכנית הוגדרה על פי קריטריונים MÜDEK לגבי מתמטיקה, מדעי היסוד, מדעי ההנדסה, העיצוב קורסי בחירה. התוכנית הוכנה לתת לסטודנטים את הכישורים והידע הדרושים לתכנון ויישום של מערכות מכניות ומערכות תרמיות.בתוכנית, בהנדסה כללי ומידע מכני הנדסי בנושא ניתנה כבר היכרות מוקדמת של התלמידים למקצוע בשנה הראשונה. התוכנית גם נותנת תשומת לב מיוחדת לעיצוב מכני. התכונה החשובה ביותר של התוכנית, כי היא מבוססת על עיצוב וייצור. בדרך זו, עלייה ופיתוח של רעיונות חדשניים בעיצוב טכנולוגיית הייצור, חשוב במדינה נועד לעודד.

משרות פנויות


מהנדס מכונות מבצעת פעילות פיתוח, עיצוב, ייצור, תחזוקה, תיקון ועיבוד, וכן במחקר החינוך, המחקר של כל מערכות מכאניות לבין מערכות המרת אנרגיה. לכן יש לו שטח עבודה גדול מאוד.מהנדסי מכונות נדרשים מפעלים, אתרי בניה, תחנות כוח, מרכזי מחקר, התעשייה, בתחום האנרגיה, בתעשייה הכימית, בענף הבנייה, מכל מגזרי התעשייה הביטחונית לתעשיית התרופות יש אפוא הזדמנות למצוא מקום עבודה בתחום גדול. כיום, הצורך מהנדסי מכונות ממשיכה לגדול ולספק מפגר אחרי הביקוש. על ידי לקיחת בחשבון כי הדגש יהיה על תחומי אוריינטציה עתידית של פעילות ה-R & D, תעשיות חדשות ופיתוחים חדשים בענף הישן התפתחויות חדשות משאבי האנרגיה, הביקוש מהנדסי מכונות תימשך.בוגרי תוכנית הלימודים שלנו עם פרופיל חזקה בעיצוב, פיתוח טכנולוגיה וחדשנות יהיו הזדמנויות עבודה מצוינת במגזר הפרטי והציבורי, במפעלים ובמקומות עבודה אחרים, על שטח גדול, החל מוסדות וארגונים העוסקים במחקר בסיסי ויישומי על גבוהה נושאים טק לתעשייה.
 

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Atilim האוניברסיטה נוסדה על ידי קרן Atilim ב -15 ביולי 1997 לשמש אוניברסיטת קרן בתפקיד של ישות משפטית על פי הוראות חוק אין. 2547 לגבי קרן של המכון להשכלה גבוהה. המטרה של Atılım היא לפתח אנשים עם יכול ... קרא יותר

Atilim האוניברסיטה נוסדה על ידי קרן Atilim ב -15 ביולי 1997 לשמש אוניברסיטת קרן בתפקיד של ישות משפטית על פי הוראות חוק אין. 2547 לגבי קרן של המכון להשכלה גבוהה. המטרה של Atılım היא לפתח אנשים עם יכולת של השגת ומכניסים להשתמש במידע אוניברסלי הנדרש בעידן של טכנולוגיה; - אנשים בעלי ידע וניסיון בתחומם, מסוגל לעבוד בתור חברי צוות, והם לא מפחדים התחרות. בנוסף, הם פועלים בקשר הדוק עם הקהילה הבינלאומית, בעוד היכולת להגן ולשמר ערכים אמנותיים, תרבותיים והיסטוריים, להיות רגישים כלפי סוגיות סביבתיות בעת היותו דינמי, סקרנים ומודעים לבעיות של ארצם.Atılım האוניברסיטה ממוקם על 250 דונם של קרקע İncek אחד האחרונה והמהירה ביותר בפיתוח אזורי מגורים של אנקרה, 20 ק"מ ממרכז העיר ו - 7 ק"מ מהכביש המהיר. הקמפוס מכיל מבנים סגל, מעבדות, אולמות כנסים, כדורסל שדות כדורעף, התעמלות, מגרשי טניס, אולם מצבו, בריכת שחיה, שטחי בילוי שבו פעילויות חוצות מבוצעים גם על, מזנונים ומסעדות. על ידי ההוצאה ימים באוניברסיטה שלך בכל ATILIM אוניברסיטת תקבל: ◦ את ההזדמנות לקבל חינוך באוניברסיטה שלך בשפה זרה ◦ התשתית הפיזית ושיטתית נדרש לסינתזה של שלושת ההיבטים הבסיסיים, כלומר "חינוך ", "המחקר " ו "תרבות ", המהווים "באוניברסיטה " המושג ◦ תוכניות חינוך בסטנדרטים בינלאומיים (כגוןמעודד 2000) ◦ הצוות האקדמי המוסמכת ◦ את ההזדמנות לקבל הרצאות בכיתות קטנות ולכן מעורבות פעילה יותר בתהליך הלמידה, ◦ מעבדות מודרניות מצויד בטכנולוגיה העדכנית ביותר ◦ הזדמנות לתקשר עם חברי הסגל האקדמי באופן חד לאחד ויש להם חינוך אמיתי ואווירה דיון נתמך על ידי מגוון של פעילויות חברתיות, קרא פחות