תואר ראשון בהנדסת מכונות

כללי

תיאור התכנית

למה ללמוד הנדסה מכאנית בWVU טק?

התכנית שלנו מציעה איזון מצוין של קורסים אנליטיים ויישומים בדגש על ניסיון במעבדה אוריינטציה בפועל. עיצוב וניסיון מעבדה משולב בכל תכנית לימודים. מעבדות מצוידות בציוד בדיקה מסורתי ומודרני צמוד מחשב העורך את הבוגרים שלנו להתמודד ביעילות עם האתגרים של תעשייה עכשווית. תלמידים שעושים טוב במתמטיקה ובפיזיקה נוטים ליהנות מתכנית זו.

איך התכנית שלנו שונה מתוכניות דומות באוניברסיטאות אחרות?

התכנית דורשת 134 שעות סמסטריאליות של עבודה אקדמית קפדנית לסיום. תלמידים לנקוט בשורה של קורסים רציפים במספר תחומים ולפתח את הכישורים דרושים כדי להיות מהנדסי מכונות מוצלחים. המחלקה מספקת גם דרך לתואר בהנדסת 2 + 2 וחלל מWVU שמוביל ל בוגר במדעים בהנדסת אוירונוטיקה וחלל.

על פי הסדר זה, סטודנט מתעניין בתואר BSAE מWVU, יכול להתחיל בשנה ראשונה בWVU טק בהנדסת מכונות ולהשלים את הקורסים המתאימים בארבעה סמסטרים לפני שעברת לWVU.

מה Co-op הזדמנויות או התמחות זמינות?

ניסיון ידיים על מגיע בצורה של Co-op תכנית, ההתמחות ועבודה בקמפוס עבודת מחקר. תלמידים יכולים להתחיל בשנת הלימודים השנייה שלהם לעבוד ולהשתתף סמסטרים לסירוגין בית הספר לתקופה מקסימלית של חמישה סמסטרים של Co-op או שלושה סמסטרים של התמחות בהדרכתו של רכז תכנית במשרה מלאה.

התכנית כוללת גם, פרויקט חובה, רמה בכירה של שני סמסטר עיצוב ארוך (ME אני Design Systems & II) שבו תלמידים לחקור נושאים הנוכחיים ולבנות ו / או לכתוב דוחות מחקר על עבודתם, שחלקם פורסמו בלאומי כתבי עת טכניים.

מה הזדמנויות זמינות לבוגרים?

תואר בהנדסת מכונות מכין את התלמידים למגוון תפקידים בתעשייה, ממשל וחינוך. הבוגרים אחרונים רדפו קריירה בחברות קטנות וגדולות, לאומיות ובינלאומיות והעמדות כוללות: מהנדס מפעל, מהנדס שדה ומהנדס תכנון. גם בוגרים סיימו בהצלחה תואר שני.

על מנת להכין את התלמידים שלנו לאתגרים בעולם אמיתי, המחלקה להנדסת המכונות בWVU טק מציעה חינוך לתרגול עם דגש חזק על ידיים על ניסיון. שלנו תכנית מוסמכת מעודד בנוי לפתח מיומנויות אלה על ידי המציעים קורסי יסוד בהנדסה מכאנית כגון תרמודינמיקה, עיצוב מכונה, העברת חום, תנודות מכאניות, מערכות בקרה ומדע חומרים.

קורסים כגון אנגלית, מתמטיקה, פיסיקה, מדעי מחשב, מדעי הרוח ומדעי הנדסת תוספת כללית תכנית הלימודים הנדסה המכנית וקורסי בחירה טכניות מוצעים באנרגיה ומערכות מכאניות, המאפשרים לתלמידים ללימודים מתקדמים בתחומי עניין שלהם.

מהנדסי קבלנים וצריכים לפתח את הכישורים אנליטיים ועיצוב חזקים. תכנית הלימודים שלנו בנוי כך שניסיון בעיצוב משמעותי כלול בכמה מקורסי חובה ובחירה. סטודנטים להנדסה מכאניים לפתח מיומנויות אלה באופן שיטתי על ידי השלמת סדרה של קורסים רציפים בסטטיקה, דינמיקה, מכניקה של חומרים, מכניקת זורמים, דינמיקה של מכונות, עיצוב מכונה ועיצוב מערכות הנדסה מכאני בהצלחה.

בעיות פתוחות ומושגי עיצוב מרובה פתרון משולבים בתכנית הלימודים הכוללים משימות עיצוב במערכות תרמית ומכאניות. תהליך זה מתחיל עם המכניקה כמובן חומרים בשנה השנייה ומגיע לשיאו עם קורסי עיצוב אבן הראשה (אני Design Systems ME ו- II) בסוף שנת הלימודים האחרונים. קורסי עיצוב אבן הראשה להקנות לתלמידי הזדמנות ליישם את הידע שנרכש בעבר באזורים הכוללים מתמטיקה, מדע, הנדסה, מדעי הרוח, תקשורת, אתיקה וכלכלה.

הסגל שלנו גם להכיר באופי הדינמי של טכנולוגיה המודרנית שבו שינויים הם בלתי נמנעים ואת הצורך בבוגרים שלנו כדי להיות מוכנים היטב להתמודד עם אתגרים אלה. תכנית הלימודים ההנדסה המכנית הוא תחת ביקורת מתמדת ושינויים הם הציגו ברציפות בתגובה לצרכי המשתנים של התעשייה ושוק העבודה.

Technical-2355871_960_720

תכנית יעדים

עולה בקנה אחד עם המשימה והמטרות שצוינו לעיל ועם קלט מהמרכיבים של התכנית להנדסת מכונות, המטרות החינוכיות הבאות אומצו על ידי המחלקה.

בוגרי תכנית WVU טק הנדסת מכונות תהיה:

 • להצליח בתרגול של הנדסה מכאנית
 • להתקדם לעמדות מנהיגות טכנית ו / או ניהולית
 • להצליח בלימודי תואר שני, אם הם בוחרים לרכוש השכלה מתקדמת
 • תוכל לקבל רישום מקצועי, אם הם בוחרים, לאחר ניסיון מקצועי מתאים.
 • יוקדש ללמידה לאורך כל חיים בקריירה המקצועית שלהם

תוצאות תכנית

עולה בקנה אחד עם המשימה של WVU טק ובעמידה בקריטריוני מעודד, תכנית הנדסת מכונות בWVU טק מדגישה את הפיתוח של מהנדס היטב מעוגל עם רקע חזק במתמטיקה, מדעים, ניתוח הנדסי ועיצוב. בוגרי תכנית זו יוכלו לתרגל הנדסה כמקצוע או לרכוש השכלה לתואר שני ולימודים מתקדמים.

עם סיום לימודים, הם יוכלו להפגין:

 • ידע במתמטיקה, מדעים ויסודות ההנדסה הכרחי לקריירה מוצלחת בפועל הנדסה
 • היכולת לזהות, לנסח ולנתח בעיות ולפתח פתרונות המבוססים על נורמות הנדסה סטנדרטית ושיטות עבודה
 • היכולת ליישם את הכישורים אנליטיים שלהם ויצירתיות כדי לחקור את הלימות עיצוב ולבצע שיפורי עיצוב במידת צורך
 • היכולת לנהל מדידות מכאניות; לאסוף, להעריך ותוצאות ניסוי הנוכחיות; ולעצב ולבנות ניסויים כדי לחקור תופעות הנדסיות, כולל הניתוח והפרשנות של נתונים
 • ידע ויכולת להשתמש בתוכנה סטנדרטית וכלים מחשוב מתאים לעבודתם
 • ידע של נהלי בטיחות בעבודה ניסויית
 • ידע של דרישות סביבתיות ואילוצים על תרגול הנדסה
 • ידע ויכולת לעצב מכאני מערכת, רכיב או תהליך לצרכי הרצויים
 • היכולת לתפקד כחברה יצרנית של צוותי רב-תחומיים
 • ידע של קודים מקצועיים ואתיים של התנהגות ואחריות
 • היכולת לתקשר ביעילות בצורות בעל פה ובכתב
 • ידע של ההשפעה של פתרונות הנדסה בהקשר גלובלי וחברתי כתוצאה מצורך השכלה רחבה
 • היכולת לזהות את הצורך ולעסוק בלמידה לאורך כל חיים
 • היכולת להפגין ידע בנושאים עכשוויים
 • היכולת לעבוד באופן מקצועי בתחומים מערכות תרמיים ומכאניים לרבות העיצוב והמימוש של מערכות כאלה.
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

A campus within the West Virginia University system, WVU Tech offers more than 40 different academic programs and 81 percent of our 1700+ enrolled students receive some form of financial aid.

A campus within the West Virginia University system, WVU Tech offers more than 40 different academic programs and 81 percent of our 1700+ enrolled students receive some form of financial aid. קרא פחות