תואר ראשון בהנדסת מערכות מידע

כללי

תיאור התכנית

תואר ראשון בהנדסת מערכות מידע

מערכות מידע הוא תחום אקדמי ומקצועי העוסק בהיבטים, אוסף שימוש, אחסון, הפצה, עיבוד וניהול של מידע, מעקב אחר טכנולוגיות המידע העדכני. זה גשר בין ניהול ומדעי המחשב. הנדסת מערכות מידע הוא מקצוע אשר מכסה את כל הנושאים הקשורים בתכנון ניתוח, ופיתוח של מערכות מידע.

טכנולוגיות המידע והתקשורת משנות ופיתוח במהירות היום. מצד שני, היחס השימוש עליית בטכנולוגיות מידע ותקשורת. בהיקף זה, יכולות של בוגרי הצפויות במגזר זה גם שינוי בתוכנית הלימודים המחשב הסטנדרטי הוא מן הציפיות כאלה מספקות.המחלקה שלנו לגבי תוכנית לימודים עכשווית חלוץ שמטרתו לחנך את משאבי האנוש העונים על הדרישות של שינוי ופיתוח של טכנולוגיות מידע. הקורסים הקשורים בטכנולוגיות עדכניות להדגיש את היתרונות של המחלקה שלנו.

החזון של המחלקה להנדסת מערכות מידע של אוניברסיטת Atilim הוא להפוך מחלקה מכובד אשר מחנך מוסמך מהנדסי מערכת מידע ותורם את מחקרים אקדמיים בתחום של מערכות מידע. המשימה שלנו היא לחנך מהנדסים כי הם מסוגלים לפתח מערכות מידע תוך שימוש בטכנולוגיות מידע, וטכנולוגיות מידע ישיר מדעית על מנת לענות על הצרכים של החברה בתחום הסטנדרטים בעולם.

המחלקה שואפת לחנך מהנדסי מערכות מידע, אשר

  • יש ידע תיאורטי ומעשי חזק כדי לתכנן, לפתח ולנהל מערכות מידע,
  • יש מספיק חומר רקע על מתמטיקה, פיסיקה, מחשבים ושיטות הנדסיים הנדרשים מערכות מידע,
  • להתחיל ולנהל פרויקטים מערכות מידע לצרכים של ארגונים,
  • יש תקשורת יעילה היכולת פה ובכתב על טכנולוגיות מידע במהלך פיתוח המערכת שלבי הפעולה,
  • יכול לעבוד רב תחומית קבוצות עם יכולת תקשורת גבוהה,
  • הוא מודע לאחריות מקצועית אתית לעסוק בלימוד כל החיים.
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Atilim האוניברסיטה נוסדה על ידי קרן Atilim ב -15 ביולי 1997 לשמש אוניברסיטת קרן בתפקיד של ישות משפטית על פי הוראות חוק אין. 2547 לגבי קרן של המכון להשכלה גבוהה. המטרה של Atılım היא לפתח אנשים עם יכול ... קרא יותר

Atilim האוניברסיטה נוסדה על ידי קרן Atilim ב -15 ביולי 1997 לשמש אוניברסיטת קרן בתפקיד של ישות משפטית על פי הוראות חוק אין. 2547 לגבי קרן של המכון להשכלה גבוהה. המטרה של Atılım היא לפתח אנשים עם יכולת של השגת ומכניסים להשתמש במידע אוניברסלי הנדרש בעידן של טכנולוגיה; - אנשים בעלי ידע וניסיון בתחומם, מסוגל לעבוד בתור חברי צוות, והם לא מפחדים התחרות. בנוסף, הם פועלים בקשר הדוק עם הקהילה הבינלאומית, בעוד היכולת להגן ולשמר ערכים אמנותיים, תרבותיים והיסטוריים, להיות רגישים כלפי סוגיות סביבתיות בעת היותו דינמי, סקרנים ומודעים לבעיות של ארצם.Atılım האוניברסיטה ממוקם על 250 דונם של קרקע İncek אחד האחרונה והמהירה ביותר בפיתוח אזורי מגורים של אנקרה, 20 ק"מ ממרכז העיר ו - 7 ק"מ מהכביש המהיר. הקמפוס מכיל מבנים סגל, מעבדות, אולמות כנסים, כדורסל שדות כדורעף, התעמלות, מגרשי טניס, אולם מצבו, בריכת שחיה, שטחי בילוי שבו פעילויות חוצות מבוצעים גם על, מזנונים ומסעדות. על ידי ההוצאה ימים באוניברסיטה שלך בכל ATILIM אוניברסיטת תקבל: ◦ את ההזדמנות לקבל חינוך באוניברסיטה שלך בשפה זרה ◦ התשתית הפיזית ושיטתית נדרש לסינתזה של שלושת ההיבטים הבסיסיים, כלומר "חינוך ", "המחקר " ו "תרבות ", המהווים "באוניברסיטה " המושג ◦ תוכניות חינוך בסטנדרטים בינלאומיים (כגוןמעודד 2000) ◦ הצוות האקדמי המוסמכת ◦ את ההזדמנות לקבל הרצאות בכיתות קטנות ולכן מעורבות פעילה יותר בתהליך הלמידה, ◦ מעבדות מודרניות מצויד בטכנולוגיה העדכנית ביותר ◦ הזדמנות לתקשר עם חברי הסגל האקדמי באופן חד לאחד ויש להם חינוך אמיתי ואווירה דיון נתמך על ידי מגוון של פעילויות חברתיות, קרא פחות