תואר ראשון בהנדסת תוכנה

כללי

תיאור התכנית

תואר ראשון הנדסת תוכנה

בשנים האחרונות, בשל השימוש ההולך וגדל של מחשבים בכל היבט של החברה, את הצורך של מהנדסי תוכנה מוכשרים גדלה באופן דרסטי. כתוצאה מכך, במחלקה להנדסת תוכנה הוקמה בשנת 2005, וכיום הוא אחד מתשעת מחלקות בטורקיה מציעים תואר ראשון בתחום זה. במחלקה שלנו, יחד עם השלבים הבסיסיים של מחזור חיי תוכנה (, ניתוח עיצוב, יישום, וכו ') ומתודולוגיות בנושא, נושאים מיוחדים שונים, כגון ניתוח מונחה עצמים ועיצוב Human-Computer Interaction, אבטחת איכות תוכנה, תוכנה דרישות הנדסה, מערכות מסד נתונים, תוכנת עיצוב ואדריכלות, ניהול פרויקטים תוכנה, בדיקות תוכנה ארכיטקטורה מוכוונת שירותים וניהול זרימת העבודה מכוסים.כתוצאה מכך, הוא מכוון לסיים מהנדסי תוכנה מכובדים מוסמך המסוגלים לעצב ולפתח באיכות גבוהה, אמינות, ביצועים גבוהים, תוכנות, שהוא קל לשימוש, להפעיל ולתחזק, כי ניתן לשלב בקלות למערכות אחרות.

בהתאם לדרישות של המגזר תוכנה, תוכנית הלימודים של המחלקה שואף לימודיו מהנדסים שיכולים לעבוד בשלב כלשהו של פיתוח בקנה מידה גדול התוכנה. את החומרה והתוכנה מעבדות במחלקה כוללים רכיבי חומרה שונים וכלי תוכנה, ועל כן, מאפשרים לתלמידים להשתמש המדינה-of-the-art טכנולוגיות תוכנה ומשאבים.בוגרי המחלקה מסוגלים למצוא עבודה בחברות תוכנה, במכוני מחקר ופיתוח, תעשיות שיש להתרכז בטכנולוגיות מחשב ותוכנה, כגון בנקים, מרכזים רפואיים ממוחשבים של מוסדות ציבוריים ופרטיים, אוניברסיטאות, ובתחומים רבים אחרים.

שליחות

המשימה של המחלקה שלנו הוא לחנך את התלמידים להיות אנשים מוסמכים אשר מסוגלת לייצר פתרונות יעילים באמצעות גישות הנדסת תוכנה מחזור החיים ולספק כיוון חדש בתחום של הנדסת תוכנה עם המחקר האקדמי.
 

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Atilim האוניברסיטה נוסדה על ידי קרן Atilim ב -15 ביולי 1997 לשמש אוניברסיטת קרן בתפקיד של ישות משפטית על פי הוראות חוק אין. 2547 לגבי קרן של המכון להשכלה גבוהה. המטרה של Atılım היא לפתח אנשים עם יכול ... קרא יותר

Atilim האוניברסיטה נוסדה על ידי קרן Atilim ב -15 ביולי 1997 לשמש אוניברסיטת קרן בתפקיד של ישות משפטית על פי הוראות חוק אין. 2547 לגבי קרן של המכון להשכלה גבוהה. המטרה של Atılım היא לפתח אנשים עם יכולת של השגת ומכניסים להשתמש במידע אוניברסלי הנדרש בעידן של טכנולוגיה; - אנשים בעלי ידע וניסיון בתחומם, מסוגל לעבוד בתור חברי צוות, והם לא מפחדים התחרות. בנוסף, הם פועלים בקשר הדוק עם הקהילה הבינלאומית, בעוד היכולת להגן ולשמר ערכים אמנותיים, תרבותיים והיסטוריים, להיות רגישים כלפי סוגיות סביבתיות בעת היותו דינמי, סקרנים ומודעים לבעיות של ארצם.Atılım האוניברסיטה ממוקם על 250 דונם של קרקע İncek אחד האחרונה והמהירה ביותר בפיתוח אזורי מגורים של אנקרה, 20 ק"מ ממרכז העיר ו - 7 ק"מ מהכביש המהיר. הקמפוס מכיל מבנים סגל, מעבדות, אולמות כנסים, כדורסל שדות כדורעף, התעמלות, מגרשי טניס, אולם מצבו, בריכת שחיה, שטחי בילוי שבו פעילויות חוצות מבוצעים גם על, מזנונים ומסעדות. על ידי ההוצאה ימים באוניברסיטה שלך בכל ATILIM אוניברסיטת תקבל: ◦ את ההזדמנות לקבל חינוך באוניברסיטה שלך בשפה זרה ◦ התשתית הפיזית ושיטתית נדרש לסינתזה של שלושת ההיבטים הבסיסיים, כלומר "חינוך ", "המחקר " ו "תרבות ", המהווים "באוניברסיטה " המושג ◦ תוכניות חינוך בסטנדרטים בינלאומיים (כגוןמעודד 2000) ◦ הצוות האקדמי המוסמכת ◦ את ההזדמנות לקבל הרצאות בכיתות קטנות ולכן מעורבות פעילה יותר בתהליך הלמידה, ◦ מעבדות מודרניות מצויד בטכנולוגיה העדכנית ביותר ◦ הזדמנות לתקשר עם חברי הסגל האקדמי באופן חד לאחד ויש להם חינוך אמיתי ואווירה דיון נתמך על ידי מגוון של פעילויות חברתיות, קרא פחות