תואר ראשון בחינוך לילדות

כללי

17 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

Kindheitspädagogik

קורס התואר הראשון alt = "חינוך ילדות מעביר ידע בתחום החינוך לגיל הרך. חינוך וגידול בילדות מתארים משימות מרכזיות בחברה שלנו. בהתבסס על הידיעה ששנות החיים הראשונות הן מכריעות להתפתחות האנושית והדרישות בתחום חינוך לגיל הרך גדלו. הקורס תורם דרך בוגריו להשגת עלויות איכותיות בנוף החינוך לגיל הרך.

הקורס הוסמך בהצלחה על ידי סוכנות ההסמכה AHPGS בשנת 2016.

alt = "לימודי חינוך ילדות לצד עבודה

הקורס מוצע כקורס למידה מרחוק עם אירועים פנים אל פנים בערך 12 שבתות לסמסטר במרכזי הלימוד בפריסה ארצית של דיפלומה ולכן ניתן לשלב אותו היטב עם התחייבויות עבודה ו / או משפחתית.

צורת הלימוד מעוצבת כ"למידה מעורבת ", ובכך יוצרת שילוב מתואם של מרכיבי המחקר" עריכת ספרי הלימוד "," לימוד אינטראקטיבי באולם הרצאות אמיתי או וירטואלי "והעברת הבחינות במרכזי לימוד הקרובים לבית.

יעדים ותכנים בתואר ראשון alt = "חינוך ילדות

מוקד הקורס הוא לספק לתלמידים את הידע והכישורים הנדרשים לביצוע משימותיהם בתחומי ליבה כמו מעונות יום, בתי ספר כל היום, מרכזים משפחתיים, אך גם לתחומים אחרים כמו הכשרה, הכשרה מתקדמת, ייעוץ וניהול. להעצים.

הקורס alt = "פדגוגיית ילדות כוללת את היסודות וניתוח תהליכי התפתחות וחינוך של ילדים מגיל 0 עד 10. בפרט בתחומי השפה, חינוך מתמטיקה / מדעי הטבע, חינוך לבריאות וסביבה, התלמידים צריכים להיות מוסמכים, בין היתר, להמשך - קידום והדרכה של צוותים חינוכיים בנוסף הם רוכשים את היכולת לעבוד מדעית ולחקר בתחום חינוך ילדות.

תחומי מחקר עיקריים ומודולים

הקורס כולל בסך הכל 15 מודולים הכוללים עבודת תואר ראשון. זה מקנה ידע וכישורי מקצוע בסיסיים בתחומים הבאים, בין היתר:

 • יסודות פדגוגיים פסיכולוגיים, סוציולוגיים, משפטיים וילדות התפתחותיים לחינוך, טיפול וגידול בילדות
 • מעקב, תיעוד ומימון
 • חינוך: שפה
 • השכלה: מתמטיקה, טבע וסביבה
 • התמקצעות: שותפות חינוכית, פיתוח אישי, כוח אדם וניהול איכות
 • הכללה, מין ומגוון
 • חינוך לסצינת הלידה
 • תקשורת, עבודת צוות, ניהול סכסוכים
 • תרגול

סיכויי קריירה למחנכי ילדות

לאחר שסיימו בהצלחה את התואר הראשון בלימוד מרחוק alt = "חינוך ילדות וההסמכה הנוספת כמחנכת ילדים מוכרת מדינה, יש נקודות מבט מקצועיות שונות לבוגרי בית הספר. מחנכות לגיל הרך עובדות בעיקר בגני ילדים, מעונות יום, מרכזים לאחר בית הספר, בתי ספר או מרכזים משפחתיים, אך גם במרכזי ייעוץ או התערבות מוקדמת, בענף ההכשרה המתקדמת והמתקדמת, בעבודה חינוכית כוללת ובין תרבותית, כיועצים מומחים או באוניברסיטאות ומכוני מחקר.

המגוון הרחב של השימושים האפשריים והצורך החזוי למומחים מוסמכים, כמו גם המחסור המתמשך בעובדים מיומנים, מציעים לבוגרים הזדמנויות מקצועיות טובות מאוד.

לאחר סיום התואר האקדמי הראשון שלך עומדות בפניך אפשרויות שונות: אתה יכול להתחיל את הקריירה שלך, להתחיל תואר שני מייד לאחר מכן, או לקחת תואר שני (למשל MBA) במקביל לתפקידך.

תקופה רגילה

למידה מרחוק: 8 סמסטרים (180 ECTS)

תקופת המחקר בפועל ניתנת להארכה ללא תשלום עד 4 סמסטרים על פני תקופת המחקר הרגילה.

בסיס

עם כמות מספקת של משתתפים בסמסטר החורף (אוקטובר) ובסמסטר הקיץ (אפריל)

הסמכה

הסמכה של תוכנית תואר על ידי סוכנות ההסמכה AHPGS.

שכר הלימוד

למידה מרחוק: 207 אירו לחודש (סה"כ 10,711 יורו בתוספת דמי בחינה חד פעמיים בסך 775 אירו - כולל הנפקת התעודה להכרה במדינה כמחנכת ילדים (מוקדם וישן = "חינוך ילדות").

טופס מחקר

למידה מרחוק עם אירועים פנים אל פנים אמיתיים או מקוונים. למידה מרחוק מתרחשת לסירוגין בין לימוד עצמי עם ספרי לימוד וסמינרי שבת של כל היום (כ -12 שבתות בסמסטר) באחד ממרכזי הלימוד הארציים שלנו או באינטרנט ב"אולם ההרצאות הווירטואלי "בקמפוס המקוון DIPLOMA.

בסמסטר החמישי, ה -6, השביעי וה -8 מתוכנן שלב מעשי בן 100 יום ל"הכרת המדינה כמחנכת ילדות "; זיכוי על פעילות מקצועית במקביל ללימודים בתחום הגיל הרך = "חינוך ילדות אפשרי.

דרישות קבלה

מסלול הלימוד alt = "פדגוגיית ילדות (BA) מתקבל אם יש לך אחת מהתנאים המוקדמים הבאים: הסמכת כניסה כללית להשכלה גבוהה, כישורי כניסה למכללה טכנית מתקדמת, בחינת תואר שני, השלמת הכשרה מקצועית בקידום של לפחות 400 שעות, בית ספר טכני או אקדמיה מקצועית או מינהלית , בחינה סופית במדינה חניכות מוכרת עם תעסוקה עוקבת לפחות שנתיים ועבר בחינת כניסה נפרדת באוניברסיטה (* בהתאם לתקנה על גישה של אנשים בעלי הכשרה מקצועית לאוניברסיטאות במדינת הסן) אנו נשמח לספק מידע נוסף על כישורים מיוחדים על פי בקשה. בתחילה יכול להשתתף בקורס כסטודנט אורח.

עבור מעלות זרות, שוויון עבור הודאה יש להוכיח.

דוחות

התואר ראשון במדעי הרוח (BA) ומדינת הכרה כמו ילדות מחנך או ילדות מחנך The / הבוגר / ב מקבל בנוסף להכרת התעודה והמדינה תואר הראשונה חברה גם באנגלית שנקראה "תוספת תעודה" ו "תעתיק של רשומות" (תמליל של רשומות) המזהים אותו / בינלאומי כאקדמאי עם תואר ראשון.

תוכן הקורס

הקורס כולל בסך הכל 15 מודולים הכוללים עבודת תואר ראשון. זה מקנה ידע וכישורי מקצוע בסיסיים בתחומים הבאים, בין היתר:

 • יסודות פדגוגיים פסיכולוגיים, סוציולוגיים, משפטיים וילדות התפתחותיים לחינוך, טיפול וגידול בילדות
 • מעקב, תיעוד ומימון
 • חינוך: שפה
 • השכלה: מתמטיקה, טבע וסביבה
 • התמקצעות: שותפות חינוכית, פיתוח אישי, כוח אדם וניהול איכות
 • הכללה, מין ומגוון
 • חינוך לסצינת הלידה
 • תקשורת, עבודת צוות, ניהול סכסוכים

יישומים

עם התואר הראשון והתעודה המקצועית "פדגוג ילדות מוכר המדינה", יש לך כמומחה לפדגוגיה של ילדות מגוון רחב של אפשרויות קריירה.

התואר הראשון שסיים בהצלחה alt = "פדגוגיית ילדות היא גם הבסיס לתכנית לתואר שני, שבתורו יכולה להוביל לדוקטורט.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The DIPLOMA University is a privately run, state recognized university of applied sciences located in the picturesque medieval city of Bad Sooden-Allendorf in North Hesse. The notation Bad identifies ... קרא יותר

The DIPLOMA University is a privately run, state recognized university of applied sciences located in the picturesque medieval city of Bad Sooden-Allendorf in North Hesse. The notation Bad identifies the city as a recognized spa destination with a long tradition in medical wellness and health treatment. Besides the main campus there are notable campus extensions in more than 25 cities in Germany and one in Italy. קרא פחות
באד סודן-אלנדורף , אאלן , באדן-באדן , ברלין , בוכום , בון , פרידריךשאפן , המבורג , האנובר , היילברון , קייזרסלאוטרן , קאסל , קיצ'שר , מגדבורג , מיינץ , מנהיים , מינכן , אוסטפילדרן , וירצבורג , רגנשטאף , נירנברג , ויסבאדן , וופרטל , גרמניה מקוונת + 23 יותר פחות