תואר ראשון ביחסים בינלאומיים

כללי

תיאור התכנית

תואר ראשון ביחסים בינלאומיים

תוכנית המחלקה ליחסים בינלאומיים מציעה תואר ראשון לתלמידים השואפים חינוך הבינתחומי והאחריות הקריירה העתידית בתחום היחסים הבינלאומיים.


תוכנית הלימודים מבוססת על גישה רב תחומית, והוא מיועד להעניק לתלמידים ידע תיאורטי ואמפירי, כדי לעזור להם להשיג הבנה שיטתית האחרונה של כל סוגיות המפתח ליחסים בינלאומיים.


המטרה העיקרית של התוכנית היא להכין את התלמידים כמומחים יחסים בינלאומיים, כדי שיוכלו ליטול אחריות בדיפלומטיה ארגונים בינלאומיים בתחומים אחרים של המגזר הציבורי והמגזר הפרטי.


יתר על כן, התוכנית מנסה לספק חינוך בסיסי לתואר ראשון ביחסים בינלאומיים עבור אותם תלמידים המתכוונים להמשיך לימודיהם לתארים מתקדמים בתחום חשוב זה.

שליחות

ATILIM אוניברסיטת שמקדיש את עצמו להיות אחד המוסדות המובילים להשכלה גבוהה באמצעות מצוינות בחינוך, מחקר, שירות ציבורי.

חזון

ATILIM אוניברסיטת יהיה ליצור תרבות של מצוינות שיממש את הצורך במוסד עם איכות של סדר 1. האנרגיה שלנו ותעוזה יהיה להבדיל מאיתנו, להדריך קבלת ההחלטות שלנו, ולהעצים לנו ושיפור מתמיד.
 
 

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Atilim האוניברסיטה נוסדה על ידי קרן Atilim ב -15 ביולי 1997 לשמש אוניברסיטת קרן בתפקיד של ישות משפטית על פי הוראות חוק אין. 2547 לגבי קרן של המכון להשכלה גבוהה. המטרה של Atılım היא לפתח אנשים עם יכול ... קרא יותר

Atilim האוניברסיטה נוסדה על ידי קרן Atilim ב -15 ביולי 1997 לשמש אוניברסיטת קרן בתפקיד של ישות משפטית על פי הוראות חוק אין. 2547 לגבי קרן של המכון להשכלה גבוהה. המטרה של Atılım היא לפתח אנשים עם יכולת של השגת ומכניסים להשתמש במידע אוניברסלי הנדרש בעידן של טכנולוגיה; - אנשים בעלי ידע וניסיון בתחומם, מסוגל לעבוד בתור חברי צוות, והם לא מפחדים התחרות. בנוסף, הם פועלים בקשר הדוק עם הקהילה הבינלאומית, בעוד היכולת להגן ולשמר ערכים אמנותיים, תרבותיים והיסטוריים, להיות רגישים כלפי סוגיות סביבתיות בעת היותו דינמי, סקרנים ומודעים לבעיות של ארצם.Atılım האוניברסיטה ממוקם על 250 דונם של קרקע İncek אחד האחרונה והמהירה ביותר בפיתוח אזורי מגורים של אנקרה, 20 ק"מ ממרכז העיר ו - 7 ק"מ מהכביש המהיר. הקמפוס מכיל מבנים סגל, מעבדות, אולמות כנסים, כדורסל שדות כדורעף, התעמלות, מגרשי טניס, אולם מצבו, בריכת שחיה, שטחי בילוי שבו פעילויות חוצות מבוצעים גם על, מזנונים ומסעדות. על ידי ההוצאה ימים באוניברסיטה שלך בכל ATILIM אוניברסיטת תקבל: ◦ את ההזדמנות לקבל חינוך באוניברסיטה שלך בשפה זרה ◦ התשתית הפיזית ושיטתית נדרש לסינתזה של שלושת ההיבטים הבסיסיים, כלומר "חינוך ", "המחקר " ו "תרבות ", המהווים "באוניברסיטה " המושג ◦ תוכניות חינוך בסטנדרטים בינלאומיים (כגוןמעודד 2000) ◦ הצוות האקדמי המוסמכת ◦ את ההזדמנות לקבל הרצאות בכיתות קטנות ולכן מעורבות פעילה יותר בתהליך הלמידה, ◦ מעבדות מודרניות מצויד בטכנולוגיה העדכנית ביותר ◦ הזדמנות לתקשר עם חברי הסגל האקדמי באופן חד לאחד ויש להם חינוך אמיתי ואווירה דיון נתמך על ידי מגוון של פעילויות חברתיות, קרא פחות