תואר ראשון בכימיה

כללי

תיאור התכנית

תואר Assumption College בכימיה

הכימיה בוחנת את המבנה ואת העקרונות הבסיסיים של החומר. בהנחה, תלמידים שמכריזים על כימיה מרכזית לומדים על כימיה אורגנית, אנאורגנית, פיסיקלית, אנליטית וביוכימיה, ומבינים את הדרכים שבהן הם פועלים. המרכז למדע Testa מספק מתקני מעבדה מצטיינים לבדיקת התיאוריות המדעיות המורכבות והמתוחכמות בהן דנים בכיתה.

בכל קיץ ובמהלך השנה האקדמית, למובילי כימיה להנחות יש הזדמנויות לבצע מחקר עם סגל ההנחה ובמעבדות מחקר ידועות. בוגרי מדעי הטבע מקבלים שיעור קבלה של 85% לבתי הספר לרפואה, וקצב הרשמה של 83% לסוגים אחרים של תוכניות רפואיות לתואר שני (רפואת שיניים ובתי ספר וטרינריים וכו ').

כימיה של ההנחה העיקרי הוא מאושר על ידי האגודה האמריקאית לכימיה, אחד המקורות המובילים בעולם של מידע מדעי סמכותי.

מגזין לכימיה

סטודנטים הרודפים תואר בכימיה בהנחה לוקחים 12 קורסים מדעיים נדרשים ו -2 קורסים במדעי הבחירה, שאחד מהם חייב לכלול מעבדה. אחת ההתמחויות או מחקר עצמאי אחד נחשבים לדרישות הבחירה בכימיה. מומחי כימיה זוכים לחוויות מעבדה נרחבות ומפתחים רמה גבוהה של מיומנות בהיבטים המעשיים של ניסויים, מכשור וגילוי. מגמות כימיה בהנחה מוכנות ללימודי תואר שני בכימיה, ביוכימיה או מדע אחר; תעסוקה בתעשייה, הוראה או לימוד מקצועי ברפואה, רפואת שיניים או הזדמנויות אחרות במדעי הבריאות.

כימיה

סטודנטים שרוצים קטין זה לקחת 6 קורסים כימיה 2 סמסטרים של חצץ.

דרישות תואר

סטודנטים הרודפים את מדעי הכימיה בהנחה לוקחים 12 קורסי מדע נדרשים ו -2 קורסים במדעי הבחירה, שאחד מהם חייב לכלול מעבדה. אחת ההתמחויות או מחקר עצמאי אחד נחשבים לדרישות הבחירה בכימיה. סטודנטים שרוצים קטין זה לקחת 6 קורסים כימיה 2 סמסטרים של חצץ.

מדגם של אתרי מחקר לתואר ראשון:

  • אוניברסיטת הרוורד
  • אוניברסיטת קליפורניה - דייוויס
  • בית הספר לרפואה של אוניברסיטת מסצ'וסטס
  • ג 'נזים
  • נוברטיס

נושאי מחקר אחרונים של סטודנטים:

  • שימוש בננו-צינורות פחמן למכשירים אלקטרו-מכאניים
  • פיתוח כלי לזיהוי תאים המייצרים נוגדנים
  • לימוד הביולוגיה של התוקפנות
  • חקירת הביולוגיה של גרורות בסרטן
  • לימוד תכונות טמפרטורת החדר נוזלים יוניים

הזדמנויות מחקר קיץ

מספר הולך וגדל של תלמידים בהנחה נבחרו להשתתף בתוכניות מחקר קיץ במוסדות מחקר מרכזיים ברחבי המדינה, כולל הקרן הלאומית למדע, המכון הלאומי לבריאות, האגודה האמריקאית לסרטן וקרן הסוכרת לנוער. כמו כן, הנחה מציעה בקמפוס קיץ הזדמנויות מחקר לסטודנטים ברמה העליונה אשר חלים לסייע בפקולטה להנחה עם פרויקטים המחקר שלהם. סטודנטים שנבחרו למשרות מחקר קיץ יקבלו מלגה ודיור בקמפוס.

עדכון אחרון: ספט 2018

אודות בית הספר

At Assumption, we are committed to exploring with great gusto the relationship between faith and reason. By participating in this 2,000-year-old-tradition, today’s students join generations of scienti ... קרא יותר

At Assumption, we are committed to exploring with great gusto the relationship between faith and reason. By participating in this 2,000-year-old-tradition, today’s students join generations of scientists, artists, writers, and philosophers who have engaged in a search for truth across disciplines. קרא פחות