תואר ראשון במדעים בביוכימיה

כללי

תיאור התכנית

המטרה BS בתוכנית ביוכימיה היא להכין את התלמידים לבתי ספר מקצועיים הקשורים לבריאות כולל רפואי, בית מרקחת, בית הספר לרפואת שיניים, כמו גם לקבלה תוכניות לתואר שני בביוכימיה, ביולוגיה מולקולרית, ומדעי הביולוגיה. תלמידים עם רקע נרחב בכימיה וביוכימיה מוכנים להתמודד עם האתגרים בתעשיות התרופות והביוטכנולוגיה.

בוגרי התכנית ביוכימיה יש ברקע המתאים למגוון רחב של קריירות. הם יכולים להיכנס לבתי ספר מקצועיים (רפואה, רפואת שיניים, אופטומטריה, בית מרקחת, וכו '). הם יכולים לעבוד ישירות במגוון הגדרות כולל מעבדות טוקסיקולוגיה, מעבדות תרופות, מעבדות מחקר בסיסיות. בנוסף, התלמידים רקע כימיה / ביולוגיה בשילוב יפתחו, בשילוב עם קורסים בחינוך המתאים, תציב אותם היטב כדי ללמד גם בנושאים אלה בתיכון.

התכונה הייחודית של תוכנית תואר זה הוא הכנת התלמידים להבין את הביוכימיה של התאים, כמו חילוף חומרים, cytokinetics, קינטיקה האנזים. סטודנטים עם התואר הזה מוכנים היטב כדי לטפל בבעיות של השפעת ריכוז גדל והולך של חלק מהרכיבים של חומרים מודרניים (למשל, plasticizers ומרכיבים פולימר) על הפיזיולוגיה של מינים שונים. תלמידים גם לחוות מיומנויות מחקר הרווח ראשונות בלהציג נתוני מחקר בכנסים ובכתבי עת.

דרישות לתואר

הדרישה לתואר עבור התואר הראשון ביוכימיה כולל 120 נקודות עם ממוצע ציונים של 2.0 לפחות. 30 של 60 נקודות הזכות האחרונות חייבים להסתיים ב IU Kokomo. בנוסף לקורסי נדרשי לימודי ההשכלה הכלליים רחב הקמפוס, סטודנטים חייבים לוקחים קורסים בכימיה, ביולוגיה, ביוכימיה, פיסיקה, מתמטיקה, אינפורמטיקה. הקורסים הבאים חייבים להילקח ודרישות קדם המתאים שיש לעמוד בהם המופיעות בעלון האקדמית. השלמתי תואר זה יעמוד בדרישות הקבלה הבסיסיות עבור ספר IU של תכנית לרפואה MD.

איזה סוג של עבודה אני יכול לקבל עם התואר הזה?

ככלל, רב-סרן מכללה לא להכין אותך לתפקיד ספציפי אחד. במקום זאת, היא מאפשרת לך לפתח מיומנויות ויכולות בתחום העניין שלך כי יכול להיות מיושם על מגוון רחב של מקצועות בתחום זה. יש תואר זה אפשרויות כיבוש רבות כוללים, חקלאות, חינוך, עמדות מעבדה רפואיות ומחקר, וסוכנויות בריאות. תואר זה יכול גם להכין אותך בוגר בית הספר כולל, רפואת שיניים, רפואה, בעיסוק ופיזיותרפיה עד כמה שם.

עדכון אחרון: ספט 2016

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Indiana University Kokomo is very affordable and also offers scholarships for international students! Undergraduates can qualify for scholarships of $5,000 per year and graduate students can qualify ... קרא יותר

Indiana University Kokomo is very affordable and also offers scholarships for international students! Undergraduates can qualify for scholarships of $5,000 per year and graduate students can qualify for $4,000 per year! קרא פחות
קוקומו , ווסט לאפייט + 1 יותר פחות