תואר ראשון במדעים בפסיכולוגיה יישומית

כללי

4 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

בתואר ראשון לתואר ראשון " פסיכולוגיה יישומית (B.Sc.) " של אוניברסיטת דיפלומה אתה תהיה מאומנת בנושאים הקשורים לנושא, בנושא הקשורות וליישם נושאים מעשיים של הפסיכולוגיה. הקורס מלמד ידע אקדמי בנושאים בסיסיים כגון פסיכולוגיה כללית, פסיכולוגיה התפתחותית ופסיכולוגיה דיפרנציאלית, כמו גם מיומנויות סטטיסטיות, אבחון ומתודולוגיות מפורטות.

התוכנית לתואר "פסיכולוגיה יישומית (B.Sc.)" נועד להכשיר את התלמידים כאנשי מקצוע בפועל פסיכולוגיה רלוונטית עם הפניות שלהם לדיסציפלינות של בריאות וכלכלה. מומחיות מעמיקה בפסיכולוגיה יישומית מתווספת ליכולות בתחומי הפסיכולוגיה התעסוקתית והארגונית , מניעה פסיכו-סוציאלית ופסיכולוגיה רפואית וכן פסיכולוגיה קלינית ופסיכותרפיה .

במהלך הלימודים, אוניברסיטת דיפלומה משתפת פעולה עם מרכז המחקר MEU במגדבורג . אדם אחראי במרכז המחקר במגדבורג הוא פרופ ' ד"ר מד. ארמברוסטר . הוא ישמח לענות על כל שאלה שיש לך בנוגע ללימודים או לארגון המחקר. ה- MEU היא חברה בת של מכון MAPP, מרכז להכשרה מוכרת ומפורטת בתחום הפסיכותרפיה. עבור התלמידים שלנו יש בחירה של לקחת את קורס המרחק המרחק עם החיבור המקומי לאירועים בכיתה אמיתית (1x לכל סמסטר של 3 ימים) במגדבורג, המבורג או מינכן. שאר בלוקים המגע מוצעים כמו "למידה מרחוק עם שלבי נוכחות וירטואלית".

מטרות מחקר הרווקים "פסיכולוגיה יישומית (B.Sc.)"

תוכנית הלימודים מתמקדת בתרגילים קונקרטיים ובמחשבות רפלקטיביות, החוזרים על בעיות יומיומיות חוזרות ונשנות. התלמידים שלנו לומדים כיצד להשתמש בשיטות וכלים פסיכולוגיים לפתרון בעיות באופן רציונאלי ומותאם מבחינה חברתית.

בתור בוגר, תוכל לפתח עמדות פסיכולוגיות כלליות וממוקדות ופתרונות בעיות, להגן עליהם בטענות נגד נציגים מקצועיים, לקוחות שאינם מקצוענים, ולקחת על עצמו משימות ספציפיות נושא ואחריות קבוצות ספציפיות צוותים. הם מסוגלים להעריך את הרלוונטיות החברתית של הידע והפרקטיקה הפסיכולוגית ולהציג את הממצאים בצורה מובנת ומובנת.

היכולת להעביר תרגול ותיאוריה, כמו גם הכשרה של יכולות תקשורתיות מאפשרת לבוגרים שלנו לתרום השתתפות אזרחית. באמצעות הבחינות המעשיות של ערכים חברתיים וקונפליקטים, כמו גם רכישת כישורי צוות וכישורים רכים, הבוגרים מתפתחים לאיישים מחויבים ומאומנים פסיכולוגית.

קריירה - לקוחות פוטנציאליים הקריירה שלך לאחר סיום הלימודים

כבוגרת תכנית הלימודים שלנו "פסיכולוגיה יישומית (B.Sc.)", תוכלו למצוא הזדמנויות קריירה כמומחה מוסמך מבחינה אקדמית בפסיכולוגיה של בריאות תעסוקתית, פסיכולוגיה עסקית, כמו גם במרפאות חוץ ובתי חולים קליניים, ארגונים רב תחומיים וכן הגדרות ייעוץ והערכה.

ניתן למצוא שדות תעסוקתיים אפשריים במתקנים קליניים או אשפוזיים, בתחום קידום הבריאות הפסיכו-סוציאלי ובחינוך הבריאותי, במניעה או בשיקום, בחברות ביטוח בריאות, בארגון, באנשי צוות ובפיתוח ארגוני, במוסדות ייעוץ ומוסדות חינוך וכן במוסדות מדעיים.

על פי האגודה הגרמנית לפסיכולוגיה (DGP), בוגרי תואר ראשון בפסיכולוגיה מסייעים לפסיכולוגים בעלי תואר שני בפעילותם. בנוסף לפעילות פסיכולוגית אמיתית, עם זאת, אתה לוקח יותר ויותר משימות מקצועיות שהיו שמורות בעבר עבור קבוצות תעסוקתיות אחרות, במובן הקפדני לא מהווים פעילות פסיכולוגית גרידא.

יש לך הזדמנות ליישם את הידע הפסיכולוגי שלך בתחומים שונים של יישום, כגון:

  • ניהול משאבי אנוש (הערכת צרכים, אבחון כישורים, בחירת כוח אדם וקידום)
  • עבודה ופיתוח ארגוני
  • ניהול בריאות תעסוקתית, כמו גם מניעה וקידום בריאות
  • השפעת סקרי דעת קהל
  • תקשורת ושיווק (פסיכולוגיה תקשורתית)
  • פיתוח צורות של תקשורת אנושית-מכונה בהקשר של תעשייה 4.0
  • שיקום, ספורט ופסיכולוגיה פנאי
  • פסיכולוגיה משפטית פלילית
  • עבור הערכות, אוספי נתונים וניתוחים

אם ברצונכם להמשיך את השכלתם לאחר סיום לימודי התואר הראשון שלכם, תוכלו לעשות זאת בקלות עם תכנית "מאסטר" רציפה "פסיכולוגיה עם דגש על פסיכולוגיה קלינית והעצמה פסיכולוגית (M.Sc.)".

האם כבר יש לך לפחות שנתיים של ניסיון מקצועי ואתה מכוון למיקום ראשון, ולא לפעילות פסיכולוגית אמיתית? לאחר מכן ברצוננו להמליץ לך לתואר שני לתואר שני (MBA).

תקופה רגילה

למידה מרחוק: 8 סמסטרים (180 ECTS)

תקופת המחקר בפועל ניתנת להארכה ללא תשלום עד 4 סמסטרים על פני תקופת המחקר הרגילה.

בסיס

תמיד בסמסטר החורף (אוקטובר) ובסמסטר הקיץ (אפריל).

הסמכה

הסמכה של תוכנית תואר על ידי סוכנות ההסמכה AHPGS.

שכר הלימוד

פסיכולוגיה ללימוד מרחק: 227.00 אירו לחודש (סכום כולל של 11,561.00 יורו בתוספת דמי בחינה חד פעמיים של 665.00 יורו).

טופס מחקר

תוכנית תואר ראשון "Applied Psychology (B.Sc.)" הוא קורס למידה מרחוק עם הפעלות בכיתה וירטואלית אמיתי.

למידה מרחוק מתרחשת בחלופה בין לימוד עצמי עם ספרי לימוד, הרצאות מקוונות באולם ההרצאות הווירטואלי של הקמפוס המקוון של DIPLOMA (E-Teaching) ואירועי נוכחות במרכז הלימוד של ה- MEU (שותפה לשיתוף פעולה של DIPLOMA) במגדבורג, המבורג או במינכן. סמינרים בכיתה מתקיימים כל סמסטר ב 3 ימים רצופים (כנראה רביעי עד שישי).

דרישות קבלה

הסמכה כללית של האוניברסיטאות, Fachhochschulreife, עברה את בחינת המורה או על פי הרגולציה על גישה להשכלה גבוהה במדינת הסה, כלומר, השלמת הכשרה לפיתוח קריירה של לפחות 400 שעות, בית ספר טכני או אקדמיה מקצועית או מינהלית או בדיקה סופית של הכשרת הכשרה מוכרת על ידי המדינה ולאחר מכן לפחות 2 שנות עבודה ובחינת כניסה נפרדת לאוניברסיטה.

לקבלת מידע נוסף על כישורים מיוחדים, אנא צור קשר עם DIPLOMA Hochschule. מועמדים שאינם עומדים בדרישות שהוזכרו לעיל עשויים להשתתף בקורס כמבקרים אורחים אם אישור הגישה הוא בתוך מקסימום. 2 סמסטרים מושגת.

עבור מעלות זרות, שוויון עבור הודאה יש להוכיח.

דוחות

תואר ראשון במדעים (B.Sc.)

בוגרי תואר ראשון ותעודה, וכן מוסף תעודה, שנכתב באנגלית ותמליל של רשומות, המזהות אותן בעולם כאקדמאים בעלי תואר ראשון.

התחומים העיקריים של המחקר

תקשורת ופסיכולוגיה תקשורתית

המודול מספק סקירה כללית של תיאוריות ותפיסות בסיסיות של תקשורת ישירה ומדיאלית, בין-אישית ותקשורת המונים. המשימות והענפים של תקשורת ופסיכולוגיה תקשורתית קשורים לאזורים אחרים בפסיכולוגיה. הוא דן בתנאים של תקשורת פנימית וחיצונית בקבוצות וארגונים, כמו גם בשימוש בתקשורת המתאימה. המודול מספק ידע מעמיק של מחקרי שוק ומדיה - במיוחד בתחום המחקר למקבלי - ונותן תובנה לגבי אפשרויות יישום, אפשרויות ומגבלות מקצועיות.

העצמה פסיכולוגית

המודול מספק מבוא מדעי לתחומי החברה, המקצוע, הפעולה והמתודולוגיה של תחום הנושא. המודול מעביר ידע על נסיבות החוויה היומיומית הסובייקטיבית, על המנגנונים הפרטיים והחברתיים של ההפקעה העצמית ועל המיבנים של העצמה עצמית והגשמה עצמית. הוא מראה כיצד משאבים אישיים ופוטנציאלים קהילתיים באכיפת אינטרסים מחזקים זה את זה. המודול מלמד כיצד אנשים יכולים להשתמש בהעצמת סף נמוכה להתפתחויות אישיות, חברתיות, תרבותיות, כלכליות ופוליטיות. באמצעות הדוגמה המעשית של תוכנית ELTERN-AG, התלמידים יכולים להבין כיצד ההעצמה מספקת תמיכה פסיכולוגית וחברתית להורים במצבי חיים קשים. המודול מיועד ליישום מוכוון ומתכונן בעיקר לפרקטיקה המקצועית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The DIPLOMA University is a privately run, state recognized university of applied sciences located in the picturesque medieval city of Bad Sooden-Allendorf in North Hesse. The notation Bad identifies ... קרא יותר

The DIPLOMA University is a privately run, state recognized university of applied sciences located in the picturesque medieval city of Bad Sooden-Allendorf in North Hesse. The notation Bad identifies the city as a recognized spa destination with a long tradition in medical wellness and health treatment. Besides the main campus there are notable campus extensions in more than 25 cities in Germany and one in Italy. קרא פחות
באד סודן-אלנדורף , אאלן , באדן-באדן , ברלין , בוכום , בון , פרידריךשאפן , המבורג , האנובר , היילברון , קייזרסלאוטרן , קאסל , קיצ'שר , מגדבורג , מיינץ , מנהיים , מינכן , אוסטפילדרן , וירצבורג , רגנשטאף , נירנברג , ויסבאדן , וופרטל , גרמניה מקוונת + 23 יותר פחות