תואר ראשון במדעים (עיצוב תעשייתי)

כללי

תיאור התכנית

עיצוב תעשייתי הוא שילוב של אסתטיקה, טכנולוגיה, ארגונומי וידע שיווקי לתוך מוצרים חדשים, שבו הצרכים של אנשים הופכים למוצר פוטנציאלי.

תכנית הלימודים בתעשייה העיצובית בבית הספר להנדסת UTM רזאק

יש בשנה השנייה התמחות עם חברה מקומית ותכנון בחו"ל. מודל החינוך שאנו מיישמים על עיצוב תעשייתי UTM רזאק בית הספר להנדסה

התלמיד יעבוד בסביבת תכנון מקצועי מדומה, שם הוא עובד בקבוצה ובאינדיבידואל.

התלמידים מקבלים גם משימות אישיות הקשורות. כ -80% מזמנו של הקורס מושקע בקורסי הליבה, כ -20% על קורסי חובה באוניברסיטה, שבהם התלמידים רוכשים ידע בסיסי ומיומנויות. הקורס כולל הכשרה בסיסית ובהמשך התמחות בתחומים שונים.

התלמידים מיוצגים היטב למקצוע העיצוב בשנה הראשונה, כך שהם יגלו די מהר אם הם מתאימים לזה או לא. כל התלמידים מפתחים תיק דיגיטלי המפרט סוג זה של ניסיון במהלך לימודיו מראה את מה שהם יצרו או למדו. הסטודנטים מדורגים בתיקים שלהם ובבחינות רשמיות. השלמה מוצלחת של התוכנית בתכנון תעשייתי תוצאות בוגר תואר ראשון בעיצוב תעשייתי.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

In the early years of its establishment, Universiti Teknologi Malaysia, School of Professional and Continuing Education (UTMSPACE) offered professional development programs such as short courses, semi ... קרא יותר

In the early years of its establishment, Universiti Teknologi Malaysia, School of Professional and Continuing Education (UTMSPACE) offered professional development programs such as short courses, seminars, workshops and in-house training. However, due to an overwhelming demand for part-time and full-time educational programs in both private and public sectors, UTMSPACE took the initiative of offering mainstream academic programs starting from the academic year 1995/96. קרא פחות
קואלה לומפור , סקודאי + 1 יותר פחות