תואר ראשון במדעים במנהל עסקים

כללי

תיאור התכנית

התחל את קריירת הניהול שלך על בסיס איתן של עקרונות ניהול עסקים. התואר הראשון של Dominican College המקוון בניהול עסקים מעניק לך את הכלים הדרושים לקריירה מצליחה של מנהיגות עסקית.

הבוגרים ייצאו מהתכנית עם כישורים בעלי ערך, כולל:

  • ניתוח עסקי ופתרון בעיות
  • תקשורת כתובה ומילולית
  • שימושים מתקדמים בטכנולוגיה מודרנית לדיווח ותפעול
  • חריפות עסקית גלובלית
  • מנהיגות וניהול חברי צוות מגוונים

התואר הראשון Dominican College במינהל בניהול יעורר רעיונות ומושגים עסקיים חדשים שיעזרו לכם להתקדם בקריירה. תוכל לנתח איפה החברה נמצאת והיכן היא יכולה לעבור פעולות ניהול וארגוני יעילות ותוכל לתקשר עם כל הרמות של בעלי העניין בארגון בכדי למקסם את היעילות והתפוקה.

תכנית הלימודים מתמקדת בתיאוריות ויישומים של ניהול עסקים עדכניים ותסייע לכם להפוך למנהיג עסקי שיכול להסתגל בקלות לדרישות של סביבת עבודה משתנה במאה ה -21. ניתוח תפיסות ליבה עסקיות עוזר לבסס מנהלים הבקיאים במגוון פרקטיקות עסקיות.

דרוש לפחות 60 שעות סמסטר באומנויות ליברליות לתואר ראשון במדעים Dominican College .

הזדמנויות עבודה

תעשיות מפתח מחפשות אנשי מקצוע מוסמכים, מנוסים ומשכילים שיקבלו תפקידים מנהיגותיים וניהוליים. הלשכה לסטטיסטיקה של עבודה מדווחת על שוק עבודה חזק לאנשי מקצוע ברמה הניהולית בתחום מכירות, פרסום ושיווק וכן שירותי ניהול.

תכנית הניהול של Dominican College תפתח את כישוריך הטכניים, יחסי אנוש, רעיוני ומנהלי תוך כדי תספק לך את היתרונות של חינוך האומנויות הליברליות הרחב שלנו. בנוסף לתפקיד העיקרי בניהול, יש לך אפשרות לבחור אחד או יותר מחמישה תחומי התמחות, כך שתוכל לעמוד ביעדי הניהול שלך לתחומי מומחיות ספציפיים.127038_SEP_19501605_May162019-L.jpg

ריכוזים

התמחות בניהול פיננסי

אם תבחר בהתמחות בניהול פיננסי, תקבל הבנה מעמיקה של מקורות מזומנים שונים, שימושים במזומן ומדיניות דיבידנד ותפתח מודעות מודעת לתפקידי המתווכים הפיננסיים במימון חברות עסקיות. תהיו בקיאים היטב בתהליכי קבלת ההחלטות התאגידיות סביב ניהול נכסים וחובות; השקעה בהון חוזר ונכסי הון; תקצוב; ותהליך ההשקעה, ותסיים כמומחה מוסמך בניהול פיננסי בסביבות מקומיות ובינלאומיות כאחד.

התמחות בינלאומית בניהול

תפקידם של עסקים רב-לאומיים בעידן הגלובליזציה הוא קריטי מתמיד, כמו גם תפקיד המנהלים. התמחות הניהול הבינלאומי של Dominican College תעניק לך ידע, מיומנויות ותובנות פונקציונאליות בתחומי השיווק, הכספים, הכלכלה והניהול הבינלאומי, ותכין אותך להצלחה בממשל של כל מיזם רב לאומי.

התמחות בניהול שיווק

עם שפע המידע הקיים כיום בהישג יד הצרכנים, אסטרטגיות שיווק גלויות וחדשניות חשובות יותר לעסקים מתמיד. בחירת ההתמחות בניהול שיווק תעניק לך מומחיות בשיווק יעיל של מוצרים ושירותים. במהלך מסלול לימודים זה, תוכלו להתמצא בקיאות בדרכים הטובות ביותר למקסום החדירה לשוק, ככל שתלמדו על יצירה, תמחור, קידום והפצה של מוצרים או שירותים; לבחון מחקרי מקרה כדי להבין ולהעריך טכניקות שונות בפעולה; ולפתח את המיומנויות האנליטיות הנדרשות כדי לזהות בעיות והזדמנויות שיווקיות, וליישם היגיון וכושר המצאה כדי ליצור פתרונות.

ניהול הספורט

ההתמחות בניהול ספורט מיועדת לתלמידים המעוניינים לקבל הכשרה בעקרונות הבסיסיים של מנהל עסקים אך באמצעות עדשת הספורט. התוכנית אמורה להיות בעלת יישום ניהול כללי עם כל הכישורים הניתנים להעברה, אך עם דוגמאות ויישומים שנשאבו מעולם הספורט. ההתמחות מסייעת בהכנת התלמידים לקריירה בארגוני צוות, קרנות אתלטיות, מדיה, שירותים מקצועיים (כמו תכנון אירועים) וניהול מתקנים.

הסמכת IACBE

Dominican College קיבלה הסמכה מיוחדת לתכניותיה העסקיות באמצעות מועצת ההסמכה הבינלאומית לחינוך עסקי (IACBE), הממוקמת ברחוב 11374 סטראנג ליין בלנקס, קנזס, ארה"ב. התוכניות העסקיות בתארים הבאים מוסמכות על ידי IACBE:

  • תואר שני במנהל עסקים עם ריכוז בחשבונאות, ניהול בריאות וניהול.
  • בוגר תואר ראשון במדעים עם תארים ראשיים בחשבונאות, מערכות מידע ממוחשבות וניהול (התמחות בניהול פיננסי, ניהול בינלאומי וניהול שיווק).

תנאי קבלה לתלמידי שנה א '

תמלילים

בקש מיועץ התיכון להעביר תמלילים ישירות למשרד הקבלה

מעשה / שבת

אם אנגלית אינה השפה הראשונה של המבקש, ציון TOEFL מינימלי של 80 במבחן מבוסס האינטרנט (IBT), או 550 במבחן הנייר המסורתי, או 213 במבחן מבוסס מחשב נדרש להתקבל .

הגש את התוצאות של אחת מהבחינות הבאות למשרד הקבלה:

  1. מבחן יכולת השכולה (SAT) של המועצה לבחינת הכניסה למכללה. קוד ה- CEEB Dominican College הוא 2190.
  2. מבחן הערכת המכללות האמריקאיות (ACT). קוד ה- ACT עבור Dominican College הוא 2730.

ראיון אישי

פגישה עם יועץ קבלה לא תמיד נדרשת אך תמיד רצויה. חלק מהמועמדים יתבקשו להיפגש עם איש צוות הקבלה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The aim of Dominican College is to promote educational excellence, leadership, and service in an environment characterized by respect for the individual and concern for the community and its needs. Fo ... קרא יותר

The aim of Dominican College is to promote educational excellence, leadership, and service in an environment characterized by respect for the individual and concern for the community and its needs. Founded by the Dominican Sisters of Blauvelt, the College is an independent institution of higher learning, Catholic in origin and heritage. In the Dominican tradition, it fosters the active, shared pursuit of truth and embodies an ideal of education rooted in the values of reflective understanding and compassionate involvement. קרא פחות