תואר ראשון במדעי הסרט, הפקת ריכוז

כללי

תיאור התכנית

הבעלים של כלי השיט שלך

הפקת מחקרים

להיות זרז עבור פרויקטים יצירתיים. גלה כיצד להפוך את כל הרעיונות ליצירת מוחשי באמצעות תוכנית הפקת הסרט שלנו. אם אתה יזמית אופקים יש כישרון טבעי למנהיגות, לייצר את המסלול בשבילך.

למה לצפות

מבנה הקונסרבטוריון שלנו מאפשר לסטודנטים לבחור התמחות ממוקדת בתעשייה על בסיס האינטרסים האישיים שלהם. תוכנית הלימודים שלנו מראה לתלמידים את מחזור הייצור המלא, כמו גם כיצד לשחרר, לשווק ולהפיץ פרויקט. תלמד כיצד לטפח סיפורים ולהגיש אותם לרשתות טלוויזיה, אולפני קולנוע ומשקיעים.

 • תואר ראשון במדעים בתוכנית הקולנוע הוא 120 שעות אשראי ו 36 חודשים אורך .
 • כל שיעור נלמד באופן בלעדי במהלך תקופה של ארבעה שבועות ומאפשר לתלמידים להתמקד בנושא מסוים אחד בכל פעם.
 • קורסים כוללים אמנות יצירתית, בידור חוזים

גלגל שיניים

תשתמש באותו ציוד המשמש את המקצוענים. אנו מציידים אותך עם מחשב נייד מקבוק לתצוגה ברשתית העומס בתוכנה כולל מלחין מדיה AVID, טיוטה סופית, תקצוב קסם של סרטים, תזמון קסמים לסרטים, Adobe Creative Cloud ו- MS Office. *

* סוגים ספציפיים של ציוד הילוך מידע להשתנות ללא הודעה מוקדמת.

בוגרי הקולנוע שלנו

סיום הלימודים הוא רק ההתחלה - כשהשיעורים נגמרים, מתחילה העבודה האמיתית. זה יכול להיות מפחיד לחפש את ההזדמנות הראשונה. זה המקום שבו צוות פיתוח הקריירה שלנו מגיע כאשר אתה מתחיל את החלק הזה של המסע שלך, הם יתנו לך גישה לכלים תצטרך רשת, למצוא תעסוקה מוביל בתעשייה, לראווה את היכולות שלך, ליצור תמונה מקצועית להישאר הנוכחי עם פרקטיקות בתעשייה ומגמות.

בבית The Los Angeles Film School , פיתוח קריירה היא יותר ממחלקה. זה תהליך לכל החיים.

אגודת הבוגרים

הקמנו את ארגון הבוגרים שלנו (LAFSAA) כדי לעזור לך ולרשת הבוגרים, להתחבר, לקדם את העבודה שלך ולגלות הזדמנויות מקצועיות. בנוסף לפיתוח קריירה מתמשך, ניתן לקחת חלק בסדנאות, מערבלים, הקרנות ואירועים בלעדיים לכל חברי LAFSAA.

האם אתה גראד ורוצה כרטיס LAFS אותך לאירועים בחסות LAFS , הקרנות בלעדיות וזכויות קמפוס מיוחדות? שלח לנו דוא"ל ושאל על כרטיס הבוגרים שלנו!

פגוש את קיארה גרייבס

מההתגייסות לצבא ועד ההרשמה לבית הספר לקולנוע, הדרך של קיארה גרייבס לעשיית קולנוע היא ייחודית. לאחר בילוי של ארבע שנים בצי האמריקני, החליט גרייבס להמשיך בקולנוע במשרה מלאה. היא התבססה במהרה בזירת הקולנוע העצמאית כסופרת, מפיקה ובמאית.

ב -2016, גרייבס כתבה את סרט התכונה העצמאי הראשון שלה, Suicide Roadtrip, בכיכובם של סטיב-או ואלי גוריי. גרייבס אמורה להנחות את התכונה הראשונה שלה בשנת 2018, בנוסף להפקת סרט עם השחקנים מלוס אנג'לס .

קבלה

בין אם אתה מעוניין filmmaking או אנימציה המחשב, מאסטרינג אמנות הקלטת אודיו או ייצור מוסיקה או את העסק של תעשיית הבידור, אנחנו כאן כדי להפוך את המעבר שלך לתוכנית הרצוי תואר כמו פשוטה ללא מתח ככל האפשר.

בצע את השלבים שלהלן כדי להתחיל על המסלול לעבר מימוש הקריירה החלום שלך עם תואר מ The Los Angeles Film School .

שלב 1

השלם את בקשתך

 • כדי להשלים The Los Angeles Film School של The Los Angeles Film School הבקשה של הקבלה, ללכת לכאן. לאחר שתשלים את הבקשה, תתקשר אליכם נציג נציגים לראיון.
 • אם הגשתם את בקשת הקבלה ואת המסמכים הנדרשים, ראיינו והתקבלו, עברו לשלב הבא.

שלב 2

סיוע כספי

 • אם אתה מתכנן להגיש בקשה לסיוע כספי, בקר בכתובת fsaid.ed.gov/npas/index.htm כדי ליצור מזהה סיוע לסטודנטים פדרליים. לאחר מכן תוכל להשתמש במזהה זה כדי להשלים את היישום חינם עבור סיוע לסטודנטים הפדרלית (FAFSA) ב fafsa.ed.gov ו סטודנט הלוואות ב studentloans.gov.
 • אם אתה מתחת לגיל 24, תצטרך את המידע של ההורים שלך גם כן.
 • הטבות צבאיות: אם אתה זכאי להטבות VA, צור קשר עם המחלקה הצבאית שלנו (army@lafilm.edu) לקבלת רשימה של המסמכים הדרושים או עבור כל שאלה שתהיה לך.

שלב 3

ניירת רישום מלאה

 • כדי להשלים את החלק של ההרשמה להרשמה שלך, מלא את הסכם ההרשמה שלך, אשר ניתן לעשות עם צוות הקבלה. לאחר מכן, עליך להגיש הוכחה של סיום בית הספר התיכון או ציוני מבחן GED, או אחר שווה ערך, המדינה אישר בדיקה דיפלומה. מועמדים אשר מחזיקים GED או אחר שווה ערך המדינה אושרה בדיקה דיפלומה להגיש עותק רשמי של תוצאות הניקוד שלהם ו / או התעודה שלהם.

שלב 4

חקור אפשרויות דיור

 • The Los Angeles Film School יש במשרה מלאה, צוות ייעודי זמין כדי להקל על מעברים מקומיים ומרחקים ארוכים עבור התלמידים שלנו רשום ופעיל. רכזי הדיור שלנו יכולים לסייע לתלמידים במציאת התאמות המתאימות למגוון רחב של העדפות תקציביות וסגנון חיים, בנוסף לסיוע בבחירת השותפות לחדר.
 • אנו מציעים לכל תלמיד ליצור קשר עם רכז הדיור כדי לבצע סידורים מוקדם ככל האפשר לפני תחילת הלימודים.

שלב 5

להשתתף בהרשמה

 • ההרשמה נערכת בדרך כלל שבוע לפני תחילת הלימודים. להיות מוכן לקבל את התמונה שלך נלקח עבור תעודת התלמיד שלך, כדי להשלים את כל הניירת המצטיינים, כדי להיפגש עם סיוע כספי. תינתן לך לוח זמנים הכיתה אם כל הניירת שלך הושלמה, כולל הוכחה של סיום בית הספר התיכון. אתה יכול RSVP לרישום שלושה שבועות לפני תאריך ההתחלה שלך.

שלב 6

השתתפות בהכוונה

 • אוריינטציה היא חובה לסטודנטים חדשים. זה מורכב לעתים קרובות יום אחד בקמפוס לפני יום מלא הראשון שלך של שיעורים, אם כי כמה תוכניות תואר לספור אוריינטציה כחלק נוכחות.
 • אנא צור קשר עם נציג הקבלה שלך מראש, אם אינך יכול לבצע כיוון.
  • נא להגיע לקמפוס, 6363 Sunset Blvd, הוליווד, CA 90028, לא יאוחר מ 9: 00 בבוקר
  • אנו מעודדים תלמידים חדשים לחנות במגרש החניה שלנו עבור $ 6 / day (תקבל הנחיות חניה מפורטות יום לפני אוריינטציה)
  • ארוחת הבוקר קונטיננטלית תוגש
  • אנו נבדוק אותך ואשר שאתה רשום עבור התוכנית הרצויה של המחקר
  • מצגת בתיאטרון הראשי שלנו תתחיל לאחר ארוחת הבוקר, ולאחר מכן מצגות ספציפיות לתוכנית בראשות מנהלי התוכנית
  • לאחר מכן תשתתפו באתגר החדש של הסטודנטים בקמפוסים כדי להכיר את חייכם ב- LAFS
  • ארוחת הצהריים תוגש בשעה 12:30

דרישות כלליות

קבל להירשם

בבית The Los Angeles Film School , אנו מקבלים תלמידים רציניים על רדיפת קריירה בעולם של התקשורת הבידור. הם חייבים להראות מסירות ומחויבות לאמנות. התלמידים המעודדים מוזמנים לבקר בבית הספר ולדון במטרותיהם האישיות, החינוכיות והעיסקיות עם משרד הקבלה.

The Los Angeles Film School יש מדיניות הרשמה פתוחה, עם תאריכי התחלה חדשים כל ארבעה שבועות. ההרשמה פתוחה לבוגרי תיכון, או שווה ערך, המעוניינים ברצינות בתחום הקולנוע המקצועי, האנימציה

דרישות קבלה כלליות לכל התוכניות

על המועמדים להגיש בקשה להתקבל ולשלם את דמי הבקשה בסך 75.00 $. כדי להיות זכאים לקבלה, מועמדים לתואר ראשון או לתואר ראשון חייבים להיות בוגרי תיכון או בעלי שוויון בתיכון מוכר (GED® - תעודת הוראה כללית או ציוני בחינות HiSET). מועמד לתכנית השלמה לתואר ראשון חייב להיות בעל תואר אקדמי ממוסד מוכר מוכר.

המסמך הצבאי DD214 אינו אמצעי מקובל להוכיח הוכחת סיום בית הספר התיכון או השלמת בית הספר התיכון.

כדי לעמוד בדרישות הקבלה, על המבקש לספק תיעוד התומך באחד מאלה:

 • תמליל רשמי של תיכון או דיפלומה המציין את הסטודנט הוא בוגר.
 • המקבילה המוכרת של תעודת בגרות כגון תעודת GED (תעודת הוראה כללית).
 • קליפורניה HiSET הבחינה: קליפורניה HiSET (High Equivalency Test) אושרה כחלופה מקובלת לבחינה GED עבור מדינת קליפורניה. את התוצאות העוברות יש לקבל ישירות ממרכז הבחינות כדי להיחשב רשמית.
 • תיעוד של תוכנית חינוך ביתי ברמה המשנית כפי מותר על פי הכללים של המדינה שבה התרחשה תוכנית החינוך הביתי.
 • תיעוד של המדינה מורשה בחינה כי המדינה מזהה כמו המקבילה של תעודת בגרות, כגון בחינת בקיאות בתיכון התיכון.
 • הערכת הסמכה רשמית עם תמליל תיכון המאשר כי התלמיד השלים את המקבילה של תעודת בגרות ממכון חינוכי שאינם בארה"ב.
 • מועמדים שאינם מסוגלים לספק תיעוד של השלמת תעודת בגרות או תעודת שוויון בתיכון בשל אסון טבעי להרוס את הרשומות או שהמוסד נסגר רשאי להגיש את הפרטים הבאים בתמורה בנוסף להשלמת עדות של תעודת תיכון או סיום הסמכה של בית ספר תיכון:
  • אישור מהמדינה בהכרה כי המוסד איבד את הרשומות שלו לאסון טבע. אם המדינה אינה יכולה לאשר, ניתן לקבל אישור מרשות מוכרת, כפי שאושר על ידי סמנכ"ל הציות.
  • אישור מהמדינה בהכרה כי המוסד נסגר וכי הרשומות אינן ניתנות להשגה.
 • מועמדים לתכנית ללימודי תואר ראשון חייבים להגיש גם תעתיק רשמי של המכללה המתעד את השלמת תואר חבר ממוסד מוסמך שההסמכה שלו מוכרת על ידי המועצה להסמכת השכלה גבוהה (תוכנית סיום תואר ראשון בלבד).
 • לכל המועמדים יש את היכולת לקרוא ולכתוב אנגלית ברמה של בוגר תיכון אמריקאי כפי שהוכח על ידי בעל תעודת בגרות, GED או המעבר של בחינת בקיאות בתיכון התיכון.

* כל המסמכים הנדרשים שאינם באנגלית חייבים להיות מלווים בתרגום אנגלי מוסמך. אם שפת האם אינה אנגלית, נדרש אימות של מיומנות השפה.

* דמי ההרשמה יוחזרו אם התלמיד יבקש לבטל תוך 3 ימים.

בית הספר שומר לעצמו את הזכות לבקש מידע נוסף הדרוש כדי להעריך את פוטנציאל ההצלחה האקדמית של המבקש. בית הספר רשאי לדחות את כל המבקש אשר הרשומות שלו מצביעות על כך שהם אינם מסוגלים באופן סביר להשלים בהצלחה את התוכנית וליהנות ממנה, הכנה בלתי מספקת ו / או עניין לתוכניותיה.

מתי מתחיל הסמסטר הבא?

The Los Angeles Film School יש תאריכי התחלה שונים לאורך כל השנה. צור קשר עם נציג קבלה בכתובת 877-9LA-FILM כדי לדון איזו אפשרות מתאימה לך ביותר.

עדכון אחרון: ספט 2019

אודות בית הספר

Located in the heart of Hollywood, The Los Angeles Film School has been serving the community and its students since 1999. This accredited, VA-approved institution offers career-focused Bachelor of Sc ... קרא יותר

Located in the heart of Hollywood, The Los Angeles Film School has been serving the community and its students since 1999. This accredited, VA-approved institution offers career-focused Bachelor of Science degrees in Digital Filmmaking, Film, Graphic Design, Entertainment Business and Animation; as well as Associate of Science degrees in Music Production, Recording Arts and Film. Its facilities include the historic RCA Building, at 6363 Sunset Boulevard, and the school offers its students access to the same equipment used by industry professionals. The Hollywood Reporter called The Los Angeles Film School "one of the best-equipped private learning centers in the country." קרא פחות