תואר ראשון במחלקה להנדסת מערכות של אנרגיה

כללי

תיאור התכנית

תואר ראשון במחלקה להנדסת מערכות אנרגיה

אנרגיה היא אחת הבעיות הגדולות של העולם, של המדינה שלנו מאז מקורות אנרגיה הם משאבים מוגבלים מאובנים אשר נמצאים בשימוש נרחב לגרום זיהום אוויר ולכן הם נחשבים כגורם העיקרי להתחממות הגלובלית ושינוי האקלים. בעיית האנרגיה במדינה שלנו הוא הרבה יותר חשוב כי אנחנו תלויים במשאבים זרים אנרגיה ראשונית תלות זו גוברת בהתמדה. מסיבות אלה באוניברסיטה שלנו נפתחה תוכנית לתואר ראשון על הנדסת אנרגיה תחת הפקולטה להנדסה בשנת 2009.

מטרת התוכנית היא לחנך את התלמידים בתחומים של שימוש הולם של משאבי האנרגיה שלנו, מחקרים עבור מקורות אנרגיה חדשים, שימוש, שיפור של מערכות ותהליכים חדשים, יישום יעילות אנרגטית בכל התחומים הקשורים אחרים.


השפה של התוכנית היא אנגלית. יש לנו בית ספר הכנה של שנה אחת עבור התלמידים שאין להם חינוך השפה מספיק. השנה הראשונה בתכנית הלימודים שמורה מלמד את התלמידים במדעי היסוד (כימיה, פיזיקה ומתמטיקה) וקורסים הקשורים מחשב יחד עם קורסי האנגלית אשר נועדו לשפר את ההבנה של התלמיד ואת מיומנויות התקשורת. בשנה השנייה התלמידים של מוצגים בפני קורסי הנדסה שנותנים את הרקע הדרוש כדי הנדסת אנרגיה גם קורסים הטורקי. ב 3 ו 4 קורסים בשנה מעוצבים היטב, כך התלמידים ימלא את הדרישות של הנדסת אנרגיה גם להשיג מומחיות בתחום של הנדסת אנרגיה על פי הרצונות שלהם דרך בחירה הטכניים המוצעים.התוכנית מציעה גם קורסים על עקרונות של אטאטורק והיסטוריה של המהפכה הטורקי בשנה השלישית.

תוכנית מועשרת על ידי קורסי בחירה שאינם טכניים המעניקים לתלמידים את הגמישות להמשיך אינטרסים שונים במדעי החברה והרוח. פרויקט עיצוב החובקת השנה האחרונה כולה, כולל תלמידי מחקר עצמאי הכולל סקר ספרות, ניסוח בעיה, עיצוב ופיתוח של המערכת, הכנת הדו"ח ולהציג את פעילותם. רוב הקורסים יש את היתרון של יישום במעבדות.
הנדסת אנרגיה הוא ענף הנדסי רב תחומי.

משרות פנויות

הבוגרים יהיה למלא את הדרישות של מגוון רחב של מגזרים שונים כגון תרמית, הידראולי, הגרעין, השמש, עיצוב, רוח, ביומסה, ייצור מימן, ניצול, תכנון, ייצור מערכות, פיתוח טכנולוגיה, פעילויות שירות, שליטה, סילוק פסולת, מחקר מרכזים ואוניברסיטאות, משרד האנרגיה, הסביבה, המדינה לארגון תכנון, מחקר העוסקים בתחום.
 
 

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Atilim האוניברסיטה נוסדה על ידי קרן Atilim ב -15 ביולי 1997 לשמש אוניברסיטת קרן בתפקיד של ישות משפטית על פי הוראות חוק אין. 2547 לגבי קרן של המכון להשכלה גבוהה. המטרה של Atılım היא לפתח אנשים עם יכול ... קרא יותר

Atilim האוניברסיטה נוסדה על ידי קרן Atilim ב -15 ביולי 1997 לשמש אוניברסיטת קרן בתפקיד של ישות משפטית על פי הוראות חוק אין. 2547 לגבי קרן של המכון להשכלה גבוהה. המטרה של Atılım היא לפתח אנשים עם יכולת של השגת ומכניסים להשתמש במידע אוניברסלי הנדרש בעידן של טכנולוגיה; - אנשים בעלי ידע וניסיון בתחומם, מסוגל לעבוד בתור חברי צוות, והם לא מפחדים התחרות. בנוסף, הם פועלים בקשר הדוק עם הקהילה הבינלאומית, בעוד היכולת להגן ולשמר ערכים אמנותיים, תרבותיים והיסטוריים, להיות רגישים כלפי סוגיות סביבתיות בעת היותו דינמי, סקרנים ומודעים לבעיות של ארצם.Atılım האוניברסיטה ממוקם על 250 דונם של קרקע İncek אחד האחרונה והמהירה ביותר בפיתוח אזורי מגורים של אנקרה, 20 ק"מ ממרכז העיר ו - 7 ק"מ מהכביש המהיר. הקמפוס מכיל מבנים סגל, מעבדות, אולמות כנסים, כדורסל שדות כדורעף, התעמלות, מגרשי טניס, אולם מצבו, בריכת שחיה, שטחי בילוי שבו פעילויות חוצות מבוצעים גם על, מזנונים ומסעדות. על ידי ההוצאה ימים באוניברסיטה שלך בכל ATILIM אוניברסיטת תקבל: ◦ את ההזדמנות לקבל חינוך באוניברסיטה שלך בשפה זרה ◦ התשתית הפיזית ושיטתית נדרש לסינתזה של שלושת ההיבטים הבסיסיים, כלומר "חינוך ", "המחקר " ו "תרבות ", המהווים "באוניברסיטה " המושג ◦ תוכניות חינוך בסטנדרטים בינלאומיים (כגוןמעודד 2000) ◦ הצוות האקדמי המוסמכת ◦ את ההזדמנות לקבל הרצאות בכיתות קטנות ולכן מעורבות פעילה יותר בתהליך הלמידה, ◦ מעבדות מודרניות מצויד בטכנולוגיה העדכנית ביותר ◦ הזדמנות לתקשר עם חברי הסגל האקדמי באופן חד לאחד ויש להם חינוך אמיתי ואווירה דיון נתמך על ידי מגוון של פעילויות חברתיות, קרא פחות