תואר ראשון במחלקה של הנדסה אזרחית

כללי

תיאור התכנית

תואר ראשון בחוג של הנדסה אזרחית

שליחות

המשימה שלנו היא לאפשר לתלמידים שלנו כדי להשיג את הידע הדרוש והכישורים בתחומים מדעיים וטכניים הקשורים בפועל להנדסה אזרחית, ולספק להם סביבה חינוכית המאפשרת הכנה שלהם, כמו ביטחון עצמי מהנדסים בעלי מיומנויות חשיבה ביקורתית, אשר לתרגל את המקצוע שלהם ברמה הגבוהה ביותר עם תחושה חזקה של המוסר.

חזון

לסכם מצוינות "בחינוך, את הפרודוקטיביות של המחקר, התחרותיות ביזמות!"החזון שלנו הוא לפתח את התוכנית הלאומית והן ברמה הבינלאומית חינוכי מוכר לא רק לחזק את מעמדה המוביל של המחלקה שלנו, בין האוניברסיטאות פרטיים לאומיים, אלא גם כדי הגדיל את הדירוג שלנו בתוך חמשת הראשונים מבין כל האוניברסיטאות בטורקיה. מלבד הידע להנדסה אזרחית והכישורים שלהם, זה חלק בלתי נפרד מהחזון שלנו, כי הבוגרים שלנו להיות אנשים מתקדמים בעלי ידע ובעלי עניין במדעי החברה, מדעי הרוח ואמנויות, המוקדש לשרת הקהילה שלהם, ומסוגלים מחקר איכות ויזמות יצירתית.

משרות פנויות

מהנדסים אזרחיים מועסקים, תכנון, עיצוב, בנייה, ניהול, תחזוקה, תיקון וחידוש של רכיבי תשתית כגון מערכות, מבנה תחבורה, אנרגיה והשקיה.

מהנדסים אזרחיים משכילים מוצגים עם ספקטרום רחב של הזדמנויות עבודה במגזר הציבורי והפרטי. נתח גדל והולך של הנדסה אזרחית טורקית שירותי הבנייה בשוק הבנייה העולמי מגביר הזדמנויות תעסוקה בינלאומיים במקביל לצמיחה הכלכלית העולמית.

Labaratories

מעבדות הם החלק החשוב ביותר במחלקה להנדסה אזרחית. מידע נלמדת בכיתות, מעבדות משמשות כדי לקבל ידע מעשי. בנוסף, מעבדות אלו משמשים למטרות מחקר. 

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Atilim האוניברסיטה נוסדה על ידי קרן Atilim ב -15 ביולי 1997 לשמש אוניברסיטת קרן בתפקיד של ישות משפטית על פי הוראות חוק אין. 2547 לגבי קרן של המכון להשכלה גבוהה. המטרה של Atılım היא לפתח אנשים עם יכול ... קרא יותר

Atilim האוניברסיטה נוסדה על ידי קרן Atilim ב -15 ביולי 1997 לשמש אוניברסיטת קרן בתפקיד של ישות משפטית על פי הוראות חוק אין. 2547 לגבי קרן של המכון להשכלה גבוהה. המטרה של Atılım היא לפתח אנשים עם יכולת של השגת ומכניסים להשתמש במידע אוניברסלי הנדרש בעידן של טכנולוגיה; - אנשים בעלי ידע וניסיון בתחומם, מסוגל לעבוד בתור חברי צוות, והם לא מפחדים התחרות. בנוסף, הם פועלים בקשר הדוק עם הקהילה הבינלאומית, בעוד היכולת להגן ולשמר ערכים אמנותיים, תרבותיים והיסטוריים, להיות רגישים כלפי סוגיות סביבתיות בעת היותו דינמי, סקרנים ומודעים לבעיות של ארצם.Atılım האוניברסיטה ממוקם על 250 דונם של קרקע İncek אחד האחרונה והמהירה ביותר בפיתוח אזורי מגורים של אנקרה, 20 ק"מ ממרכז העיר ו - 7 ק"מ מהכביש המהיר. הקמפוס מכיל מבנים סגל, מעבדות, אולמות כנסים, כדורסל שדות כדורעף, התעמלות, מגרשי טניס, אולם מצבו, בריכת שחיה, שטחי בילוי שבו פעילויות חוצות מבוצעים גם על, מזנונים ומסעדות. על ידי ההוצאה ימים באוניברסיטה שלך בכל ATILIM אוניברסיטת תקבל: ◦ את ההזדמנות לקבל חינוך באוניברסיטה שלך בשפה זרה ◦ התשתית הפיזית ושיטתית נדרש לסינתזה של שלושת ההיבטים הבסיסיים, כלומר "חינוך ", "המחקר " ו "תרבות ", המהווים "באוניברסיטה " המושג ◦ תוכניות חינוך בסטנדרטים בינלאומיים (כגוןמעודד 2000) ◦ הצוות האקדמי המוסמכת ◦ את ההזדמנות לקבל הרצאות בכיתות קטנות ולכן מעורבות פעילה יותר בתהליך הלמידה, ◦ מעבדות מודרניות מצויד בטכנולוגיה העדכנית ביותר ◦ הזדמנות לתקשר עם חברי הסגל האקדמי באופן חד לאחד ויש להם חינוך אמיתי ואווירה דיון נתמך על ידי מגוון של פעילויות חברתיות, קרא פחות