תואר ראשון במחלקה של הנדסת מחשבים

כללי

תיאור התכנית

תואר ראשון במחלקה להנדסת מחשבים

הנדסת מחשבים היא תחום העוסק בעיצוב, פיתוח ותחזוקה של רכיבי תוכנה וחומרה של מערכות המחשב.

הנדסת מחשבים המחלקה הוקמה בשנת 1998 והיא כיום המחלקה הגדולה בפקולטה להנדסה של אוניברסיטת Atilim מבחינת מספר הסטודנטים וחברי הסגל. חברי הסגל שלנו יש אישורים גבוהה ממוסדות לאומיים ובינלאומיים מוכרים היטב. המחלקה מקרוב אחרי מתודולוגיות הוראה האחרונות וטכניקות מעבדה בשל להיות מחויבים למצוינות שירותי הוראה, מחקר, והקהילה.בהקשר זה, אנו מתכוונים לפתח מערכת יחסים מיוחדת עם התלמידים שלנו ומבקשים ליצור סביבה מועילה, כך הם הופכים להיות אנשים מוסמכים אשר מסוגלת לייצר פתרונות יעילים ומתן כיוון חדש באמצעות גישות הנדסה בתחום המחשבים. מחלקה של חברי סגל פעילים גם מחקר, ייעוץ מדעי וקהילתיים.

תוכנית לתואר ראשון שלנו הוא מוכן היטב ולשנות מעת לעת את הסטנדרטים הבינלאומיים כדי לענות על הצרכים של מקומות עבודה לאחר סיום הלימודים. היא נועדה לסייע לתלמידים לקבל תובנות לגבי הנושאים החשובים של בנייה ותחזוקה של מערכות מחשב בסביבות מעבדה. הקורסים המוצעים במטרה ללמד את התלמידים את הידע הטכני, כמו גם מיומנויות עבודת צוות, תקשורת ומנהיגות, את היכולת לרכוש ידע חדש בכוחות עצמם.בהקשר זה, סטודנטים לתואר ראשון שלנו מוזמנים לערוך מחקר באמצעות פרויקט מונחה קורסים בפיקוח של חברי סגל לצבור ניסיון לקראת סיום הלימודים שלהם.

שליחות


המשימה של המחלקה שלנו הוא לחנך את התלמידים להיות אנשים מוסמכים אשר מסוגלת לייצר פתרונות יעילים באמצעות גישות הנדסה בהנדסת המחשב ולספק כיוון חדש בתחום הנדסת מחשבים עם המחקר האקדמי.

חזון


החזון של המחלקה שלנו הוא לחנך את תלמידינו להיות מהנדסי מחשב המוסמכות, ולפתוח אופקים חדשים הנדסת מחשבים על ידי מחקר אקדמי.
 
 

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Atilim האוניברסיטה נוסדה על ידי קרן Atilim ב -15 ביולי 1997 לשמש אוניברסיטת קרן בתפקיד של ישות משפטית על פי הוראות חוק אין. 2547 לגבי קרן של המכון להשכלה גבוהה. המטרה של Atılım היא לפתח אנשים עם יכול ... קרא יותר

Atilim האוניברסיטה נוסדה על ידי קרן Atilim ב -15 ביולי 1997 לשמש אוניברסיטת קרן בתפקיד של ישות משפטית על פי הוראות חוק אין. 2547 לגבי קרן של המכון להשכלה גבוהה. המטרה של Atılım היא לפתח אנשים עם יכולת של השגת ומכניסים להשתמש במידע אוניברסלי הנדרש בעידן של טכנולוגיה; - אנשים בעלי ידע וניסיון בתחומם, מסוגל לעבוד בתור חברי צוות, והם לא מפחדים התחרות. בנוסף, הם פועלים בקשר הדוק עם הקהילה הבינלאומית, בעוד היכולת להגן ולשמר ערכים אמנותיים, תרבותיים והיסטוריים, להיות רגישים כלפי סוגיות סביבתיות בעת היותו דינמי, סקרנים ומודעים לבעיות של ארצם.Atılım האוניברסיטה ממוקם על 250 דונם של קרקע İncek אחד האחרונה והמהירה ביותר בפיתוח אזורי מגורים של אנקרה, 20 ק"מ ממרכז העיר ו - 7 ק"מ מהכביש המהיר. הקמפוס מכיל מבנים סגל, מעבדות, אולמות כנסים, כדורסל שדות כדורעף, התעמלות, מגרשי טניס, אולם מצבו, בריכת שחיה, שטחי בילוי שבו פעילויות חוצות מבוצעים גם על, מזנונים ומסעדות. על ידי ההוצאה ימים באוניברסיטה שלך בכל ATILIM אוניברסיטת תקבל: ◦ את ההזדמנות לקבל חינוך באוניברסיטה שלך בשפה זרה ◦ התשתית הפיזית ושיטתית נדרש לסינתזה של שלושת ההיבטים הבסיסיים, כלומר "חינוך ", "המחקר " ו "תרבות ", המהווים "באוניברסיטה " המושג ◦ תוכניות חינוך בסטנדרטים בינלאומיים (כגוןמעודד 2000) ◦ הצוות האקדמי המוסמכת ◦ את ההזדמנות לקבל הרצאות בכיתות קטנות ולכן מעורבות פעילה יותר בתהליך הלמידה, ◦ מעבדות מודרניות מצויד בטכנולוגיה העדכנית ביותר ◦ הזדמנות לתקשר עם חברי הסגל האקדמי באופן חד לאחד ויש להם חינוך אמיתי ואווירה דיון נתמך על ידי מגוון של פעילויות חברתיות, קרא פחות