תואר ראשון במחלקה של מכטרוניקה

כללי

תיאור התכנית

תואר ראשון במחלקה של מכטרוניקה

מכטרוניקה הוא שילוב סינרגיסטי של הנדסת מכונות עם אלקטרוניקה ובקרה מחשב אינטליגנטי בעיצוב וייצור של מוצרים ותהליכים. מכטרוניקה מוגדר גם כשדה תחומית להנדסה ומדע, אשר מאפיין את קשרי הגומלין בין הנדסת מכונות, הנדסת חשמל / אלקטרוניקה ומדעי המחשב כך חיבורים אלה הם הבסיס התנהגות "חכמה " של המכונה. תכונה משותפת של מכטרוניקה שחולצו מן ההגדרות האלה הוא בעיקר את היישום של המחשב מבוססי טכניקות שליטה דיגיטלית באמצעות ממשקים חשמל ואלקטרוניקה שונות כדי להשיג פונקציות מכני יעיל.

מכטרוניקה הוא שילוב סינרגיסטי של הנדסה דיוק מכני, אלקטרוניקה, הנדסת בקרה ומדעי המחשב. מרכיב מרכזי מכטרוניקה הוא שילוב של אזורים אלה באמצעות תהליך העיצוב החל מזיהוי הצורך העיצוב. מוצרים Mechatronic דורשים את שילובם של המנגנונים, מפעילים, חיישנים, חומרה חישובית ואלגוריתמים שליטה. התכונות הייחודיות של המוצרים mechatronic הם: "ההחלפה של פונקציות מכאניות רבות עם אלה אלקטרוניים, וכתוצאה מכך הרבה יותר גמישות, קלות עיצוב מחדש או תכנות מחדש, את היכולת ליישם בקרת מופץ מערכות מורכבות, ואת היכולת לנהל נתונים אוטומטיים איסוף ודיווח ".בשל יתרונות אלה של עיצוב mechatronic, המגמה הכללית בענף היא להפוך את המוצרים יותר ואינטליגנטי יותר חכמים מדיחי כלים, מכונות כביסה ומכוניות מתקדמים. המגמה בתעשייה החדש דורש כזה בכרטיס סטודנט שיש לו קצת ניסיון מכטרוניקה עיצוב ופילוסופיה מכטרוניקה.

מכטרוניקה נחשב במובן הרחב יותר שלה כמו השם שניתן הפילוסופיה מאחורי מיוחד בתכנון ופיתוח של מוצרים מבוססי מעבד. תוכנית הלימודים במחלקה להנדסה באוניברסיטת מכטרוניקה Atilim Universit Y נועד לעמוד בדרישות אלה באופן מלא. תוכנית לימודים וקורסים לכוון הידיים על ניסיון אמיתי מכטרוניקה הנדסה, עם דגש מיוחד על תכנון הנדסי של מוצרים mechatronic.

משרות פנויות

Opportunies עבודה לבוגרי המחלקה להנדסת מכטרוניקה הם diversing מ חברות הייטק פרטיות פרויקטים בקנה מידה גדול הנדסה של הממשלה ושל חברות תעשייתיות מובילות ברחבי העולם. הבוגרים שלנו הם המצליחים ביותר בתכנון ופיתוח טכנולוגיית העבודה, חזיתיים טכנולוגיה פרויקטים בהיקף רחב, כגון: אוטומציה תעשייתית, יישומים רובוטיים, מערכות אוטומטיות, רפואי וכו 'מכטרוניקה רבים מהבוגרים שלנו הקימו חברות משלהם עם ספין אוף רעיונות טכנולוגיה שפותחה במשך שנים באוניברסיטה שלהם.
 

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Atilim האוניברסיטה נוסדה על ידי קרן Atilim ב -15 ביולי 1997 לשמש אוניברסיטת קרן בתפקיד של ישות משפטית על פי הוראות חוק אין. 2547 לגבי קרן של המכון להשכלה גבוהה. המטרה של Atılım היא לפתח אנשים עם יכול ... קרא יותר

Atilim האוניברסיטה נוסדה על ידי קרן Atilim ב -15 ביולי 1997 לשמש אוניברסיטת קרן בתפקיד של ישות משפטית על פי הוראות חוק אין. 2547 לגבי קרן של המכון להשכלה גבוהה. המטרה של Atılım היא לפתח אנשים עם יכולת של השגת ומכניסים להשתמש במידע אוניברסלי הנדרש בעידן של טכנולוגיה; - אנשים בעלי ידע וניסיון בתחומם, מסוגל לעבוד בתור חברי צוות, והם לא מפחדים התחרות. בנוסף, הם פועלים בקשר הדוק עם הקהילה הבינלאומית, בעוד היכולת להגן ולשמר ערכים אמנותיים, תרבותיים והיסטוריים, להיות רגישים כלפי סוגיות סביבתיות בעת היותו דינמי, סקרנים ומודעים לבעיות של ארצם.Atılım האוניברסיטה ממוקם על 250 דונם של קרקע İncek אחד האחרונה והמהירה ביותר בפיתוח אזורי מגורים של אנקרה, 20 ק"מ ממרכז העיר ו - 7 ק"מ מהכביש המהיר. הקמפוס מכיל מבנים סגל, מעבדות, אולמות כנסים, כדורסל שדות כדורעף, התעמלות, מגרשי טניס, אולם מצבו, בריכת שחיה, שטחי בילוי שבו פעילויות חוצות מבוצעים גם על, מזנונים ומסעדות. על ידי ההוצאה ימים באוניברסיטה שלך בכל ATILIM אוניברסיטת תקבל: ◦ את ההזדמנות לקבל חינוך באוניברסיטה שלך בשפה זרה ◦ התשתית הפיזית ושיטתית נדרש לסינתזה של שלושת ההיבטים הבסיסיים, כלומר "חינוך ", "המחקר " ו "תרבות ", המהווים "באוניברסיטה " המושג ◦ תוכניות חינוך בסטנדרטים בינלאומיים (כגוןמעודד 2000) ◦ הצוות האקדמי המוסמכת ◦ את ההזדמנות לקבל הרצאות בכיתות קטנות ולכן מעורבות פעילה יותר בתהליך הלמידה, ◦ מעבדות מודרניות מצויד בטכנולוגיה העדכנית ביותר ◦ הזדמנות לתקשר עם חברי הסגל האקדמי באופן חד לאחד ויש להם חינוך אמיתי ואווירה דיון נתמך על ידי מגוון של פעילויות חברתיות, קרא פחות