תואר ראשון במחלקה של סחר בינלאומי ולוגיסטיקה

כללי

תיאור התכנית

תואר ראשון במחלקה של סחר בינלאומי ולוגיסטיקה
גם אם סחר בינלאומי ולוגיסטיקה בינלאומיות מובנים כמו שני תחומים נפרדים, הם תלויים זה בזה באופן משמעותי, משלים ובמובן באזורים חיוניים עיון זה לזה.

כיום במקביל עם התקדמות התקשורת וטכנולוגיות המידע, מספר גדול של מוצרים ושירותים בכל המגזרים הם במחזור על פני הגלובוס.

לכן עולה כרכים סחר חוץ, האינטראקציה בין השווקים הן בארץ חברת מבוסס תחרות שומר להפוך את התפיסה המסחר המסורתי, גם עושה את תחום הלוגיסטיקה, אשר לא ניתן להעריך רק "תחבורה " עם העובדה שהוא מספק מוצר / שירות / העבודה / מידע משאבים בין נקודת המוצא לנקודת הצריכה לפני יעילות ואופטימיזציה. במילים אחרות, על המסלול של האבולוציה של הכלכלה העולמית הנוטה גלובליזציה ו / או regionalize עם המאה ה -21, הרעיון של בינאום בחברה והן בקנה מידה בתעשייה מוסיף מימד חדש לסחור ועושה לוגיסטיקה תפקוד חיוני.

כך, זרימת בינלאומית של סחורות, שירותים והשקעות הפך משולבת קליל מאז מסחר ולוגיסטיקה היה המנוע של הכלכלה המודרנית.בקיצור, כל מי שמוכן להתמחות נוהלי סחר בינלאומיים יהיה את הידע על הלוגיסטיקה. לכן, היתרון של התלמידים שלנו לעבור הכשרה במסחר הן לוגיסטיקה בינלאומית ברורה. ובגלל זה המחלקה שלנו קובעת את ההבנה של חינוך במסגרת גמישה ומתקדמת בדיוק כמו התחומים זה entreates שסירבו הנחרץ גישות.
שליחות

המשימה העיקרית של סחר בינלאומי ולוגיסטיקה המחלקה היא להרחיב חינוך ומחקר בלימודים מעשיים כדי להעמיק את הידע בתחומי הסחר הבינלאומי והלוגיסטיקה איזה מהם הוא בתוך השני.Concordantly, המחלקה שלנו משלב הרעיון וביצוע בתחומי הסחר הבינלאומי והלוגיסטיקה על ידי נקיטת גישה מוקד רב באסטרטגיה החינוך.
חזון

ב סחר בינלאומי ולוגיסטיקה המחלקה, אנחנו כבר במטרה להכשיר את התלמידים שלנו כדי לספק את הצורך של המגזר וליצור כוח עבודה גבוהה מוסמך שהוא מספיק בזירה הלאומית והבינלאומית, מצויד ראייה כוללת יכולת הליבה שלו / שלה שדה ביעילות לתקשר בשפה זרה ויכולת לנתח / לסנתז במגזר הן על ידי מתן התמחות בארץ ובעולם ותוכניות מחקר מופעלת בשיתוף פעולה בין המחלקה שלנו במגזר הפרטי.
 
  
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Atilim האוניברסיטה נוסדה על ידי קרן Atilim ב -15 ביולי 1997 לשמש אוניברסיטת קרן בתפקיד של ישות משפטית על פי הוראות חוק אין. 2547 לגבי קרן של המכון להשכלה גבוהה. המטרה של Atılım היא לפתח אנשים עם יכול ... קרא יותר

Atilim האוניברסיטה נוסדה על ידי קרן Atilim ב -15 ביולי 1997 לשמש אוניברסיטת קרן בתפקיד של ישות משפטית על פי הוראות חוק אין. 2547 לגבי קרן של המכון להשכלה גבוהה. המטרה של Atılım היא לפתח אנשים עם יכולת של השגת ומכניסים להשתמש במידע אוניברסלי הנדרש בעידן של טכנולוגיה; - אנשים בעלי ידע וניסיון בתחומם, מסוגל לעבוד בתור חברי צוות, והם לא מפחדים התחרות. בנוסף, הם פועלים בקשר הדוק עם הקהילה הבינלאומית, בעוד היכולת להגן ולשמר ערכים אמנותיים, תרבותיים והיסטוריים, להיות רגישים כלפי סוגיות סביבתיות בעת היותו דינמי, סקרנים ומודעים לבעיות של ארצם.Atılım האוניברסיטה ממוקם על 250 דונם של קרקע İncek אחד האחרונה והמהירה ביותר בפיתוח אזורי מגורים של אנקרה, 20 ק"מ ממרכז העיר ו - 7 ק"מ מהכביש המהיר. הקמפוס מכיל מבנים סגל, מעבדות, אולמות כנסים, כדורסל שדות כדורעף, התעמלות, מגרשי טניס, אולם מצבו, בריכת שחיה, שטחי בילוי שבו פעילויות חוצות מבוצעים גם על, מזנונים ומסעדות. על ידי ההוצאה ימים באוניברסיטה שלך בכל ATILIM אוניברסיטת תקבל: ◦ את ההזדמנות לקבל חינוך באוניברסיטה שלך בשפה זרה ◦ התשתית הפיזית ושיטתית נדרש לסינתזה של שלושת ההיבטים הבסיסיים, כלומר "חינוך ", "המחקר " ו "תרבות ", המהווים "באוניברסיטה " המושג ◦ תוכניות חינוך בסטנדרטים בינלאומיים (כגוןמעודד 2000) ◦ הצוות האקדמי המוסמכת ◦ את ההזדמנות לקבל הרצאות בכיתות קטנות ולכן מעורבות פעילה יותר בתהליך הלמידה, ◦ מעבדות מודרניות מצויד בטכנולוגיה העדכנית ביותר ◦ הזדמנות לתקשר עם חברי הסגל האקדמי באופן חד לאחד ויש להם חינוך אמיתי ואווירה דיון נתמך על ידי מגוון של פעילויות חברתיות, קרא פחות