תואר ראשון במינהל עסקים בינלאומי

כללי

תיאור התכנית

עם התואר הראשון בניהול מלונות בינלאומי, אתה כשיר לתפקידי ניהול תפעול בענפי המלונאות והתיירות הבינלאומית. במהלך שלוש שנות הלימוד הללו תלמידי Vatel:

 • לרכוש ידע לשוני מקצועי, משפטי, כלכלי ועקרוני לתחומם;
 • ללמוד טכניקות ניהול ומיומנויות מובילות בצוות.

מנהלים עתידיים אלה בתעשיית האירוח הבינלאומית מתמודדים עם מציאויות מקצועיות קונקרטיות ותפעוליות לאורך תכנית הלימודים:

 • יש להם לקוחות אמיתיים במסעדות ובמלונות היישומים של Vatel.
 • בשבועות היישום המעשי שלהם, סטודנטים מבוגרים מנהלים צעירים יותר: כולם עובדים יחד בתנאי ניהול אמיתיים.
 • הם משכללים את כישוריהם בהתמחות שלהם.
 • הקורסים שלהם מועברים על ידי פרופסורים כמו גם אנשי מקצוע בענף האירוח והתיירות.126647_photo-1558959357-685f9c7ace7b.jpg מערכת ניהול מבקרים של Proxyclick / Unsplash

התמחות

 • הסטאז 'לשנה א' , המתקיים בעונת השיא בקיץ או בתיירות החורף, הוא תובעני עבור סטודנטים המגלים את סביבתם המקצועית בתקופה עמוסה זו. הם לומדים משימות בסיסיות בדלפק הקבלה ובמסעדה.
  המטרה היא שכמנהלים עתידיים, לאחר שטיפסו בסולם ההיררכי, הם יוכלו לנהל צוותים בצורה יעילה יותר, שכן הם, עצמם, ביצעו גם הם את המשימות הללו.
 • לסטאז 'של שנת 2 עדיין יש מימד מבצעי, אך מתקיים, במידת האפשר, במדינה דוברת אנגלית כך שהתלמידים יפתחו את תכונותיהם הלשוניות והצלבות-תרבותיות.

תוכנית הלימודים

שנה 1: התלמידים מתוודעים לשיווק, משאבי אנוש, ניהול, ותרבות מקצועית, ומתאבכים בקייטרינג, טכניקות ייצור קולינריות, אילוצי אירועים, אירועים בלתי צפויים בקבלות פנים או ימי עיון תוך כדי הישארות בבית הספר.

שנה ב ': תוך כדי המשך שיפור הידע התיאורטי עם כניסתם של קורסים כמו דיני עסקים וכלכלת תיירות, הסטודנטים צוברים בהדרגה ניסיון ניהולי במצבים אמיתיים. הם מנהלים סטודנטים שנה א 'תוך ניהולם של סטודנטים שנה ג'. הם צוברים ביטחון עצמי תוך שהם מודעים להיררכיה בעסק.

שנה 3: לתלמידים יש כיום יכולות משפטיות, כלכליות ושפות, והם מוכנים לנהל צוותים בבית הספר. השנה מיועדת לפתח יכולות אנליטיות באמצעות שפע הידע שנצבר, פיתוח אסטרטגיות ותהליך קבלת ההחלטות.

תוכנית מרקו פולו

מי שרוצה לקיים קריירה בענפי האירוח והתיירות, חייב לעבור הוצאה בינלאומית וחוצה תרבויות. תוך התחשבות בכך, Vatel מעניקה לתלמידים את ההזדמנות לבלות את השנה השנייה בבית ספר אחר של Vatel, שנמצא בכל אזור בעולם.

קבוצת Vatel, שנמצאת בלמעלה מ -30 מדינות בארבע יבשות, נותנת לתלמידיה את האפשרות לפתח את הלך הרוח החוצה-תרבותי שלהם על ידי לימודיהם השנה השנייה בבית ספר אחר של Vatel, שהם יכולים לבחור מכל הקמפוסים שלנו ברחבי העולם.

עם תוכנית זו התלמידים יכולים:

 • לגלות מדינה חדשה
 • לחוות תרבות חדשה
 • ללמוד שפה זרה נוספת

תוך המשך לימודי ניהול מלונות עם תכנית הלימודים שלנו. לבתי הספר בוואטל ברחבי העולם יש את אותן תוכניות חינוך: התלמידים ממשיכים בכך את הקורסים בחו"ל לפני שהם חוזרים לבית הספר הביתי שלהם בשנת הלימודים השלישית.

שנת מרקו פולו מקבלת תוקף על ידי בית הספר המארח של התלמידים. כדי להגדיל את החוויה שלהם בענף האירוח הבינלאומי, Vatel ממליץ לסטודנטים להאריך את שהותם עם סטאז 'במדינות המארחות שלהם.

תוכנית שהוענקה לחדשנות הטובה ביותר בתוכנית חינוכית

תוכנית מרקו פולו הוענקה על ידי אנשי המקצוע הבינלאומיים לאירוח את החידוש הטוב ביותר בפרס תוכנית חינוכית בטקס פרסי האירוח העולמי.

הכרה שהביעו מי שמגייס מתמחים בווטל ובוגרי Vatel ברחבי העולם.

123901_photo-1544986581-efac024faf62.jpg
Alev Takil / Unsplash

דרישות קבלה

 • תעודות בגרות או מקבלי תואר א ':
  • בצרפת: בקלאוריאט
  • בבלגיה: תעודת סיום לימודי תואר שני
  • בשוויץ: Maturité
  • במדינות אחרות: תעודת בגרות או מקבילות ברמה א '
 • לסטודנטים שרוצים לעשות את הקורסים שלהם באנגלית: דרוש חובה באנגלית: TOEFL 550 (80 IBT) או IELTS 5.5 (אקדמי) מכתב שער באנגלית.

נוהל הקבלה

 1. איש קשר
  אתה פונה לקמפוס Vatel לפי בחירתך (בפורום, באינטרנט, במייל וכו ').
 2. יישום
  אתה שולח את טופס בקשתך המלא ואת כל המסמכים האחרים שהתבקשת חזרה לבית הספר.
 3. הערכה
  בית הספר ילמד את התיק שלך, ואם תהיה קביל, אתה מוזמן לבחינת הכניסה הבאה.
 4. מבחן כניסה
  אתה לוקח את בחינת הכניסה בבית הספר שהיית רוצה להשתתף בו.
 5. תוצאות
  תקבל את התוצאות שלך תוך מספר ימים.
 6. אימות
  קבלתך תוקף לאחר ראיון עם מנהל בית הספר של בית הספר אליו תרצה להשתתף.

אגרות

שכר לימוד עבור Vatel Kigali, רואנדה

הרשמה 200 דולר
בוגר קבלה 7,000 דולר לשנה
סך כל העמלות רווק 21,000 דולר
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Students of Vatel in Rwanda will graduate with a prestigious internationally recognized degree providing them with a wide array of exciting career opportunities in the international hospitality indust ... קרא יותר

Students of Vatel in Rwanda will graduate with a prestigious internationally recognized degree providing them with a wide array of exciting career opportunities in the international hospitality industry across Africa, Asia, America, and Europe. Vatel’s innovative approach equips them with the knowledge and skills to perform in high-level roles upon completion of their studies by providing practical training exercises and industrial placements throughout the duration of the three-year degree program. קרא פחות