תואר ראשון במיסוי עסקים בינלאומיים וסחר חוצה גבולות

כללי

תיאור התכנית

Three businesswomen

העבודה בתחום הסחר הבינלאומי הייתה מאז ומתמיד יוקרתית ומבטיחה שכן היא נותנת הזדמנות מצוינת לטייל ברחבי העולם כולו, לתקשר עם נציגים ממדינות שונות, לקבל חוויות חדשות. כיוון זה מתפתח ללא הרף, ולכן מומחים בתחום הסחר הבינלאומי תמיד יהיו מבוקשים. עם זאת, מקצוע כזה דורש ידע ומיומנויות מסוימים כדי לעבוד בשווקים בינלאומיים שונים, משא ומתן עם שותפים זרים, סיום חוזי סחר חוץ. מומחה כלכלי זר צריך לדבר בשפה זרה באופן שוטף, להיות בעל כישורים אנליטיים ודיפלומטיים, להיות מסוגל לעבוד עם כמות גדולה של מידע ולהגן על האינטרסים של החברה. התוכנית שלנו "מיסוי עסקים בינלאומיים וסחר חוצה גבולות" תעניק לך את כל מה שאתה צריך לקריירה מצליחה ככלכלן בינלאומי.

דיסציפלינות עיקריות

 • חוזי סחר חוץ: התנהלות חוזית והשלכות מס: הסטודנטים בוחנים את תהליך המשא ומתן והסיכום של עסקאות כלכליות זרות, רגולציה חוקית והשלכות מס של חוזים לרכישה ומכירה בינלאומיים. הם לומדים יותר על הסכמי מתווך ושירותי הסחר וחוזים להסעות בינלאומיות.
 • הסדרת מכס על סחר בינלאומי: תחום זה מוקדש להסדרה חוקית בינלאומית של פעולות ונהלים במכס, כללי קביעת מקור הסחורה כמו גם תעריפים מועדפים ורגולציה לא מכסית של פעילויות סחר חוץ.
 • תקני חשבונאות ודיווח כספי בינלאומי: הסטודנטים לומדים סוגים שונים של דוחות כספיים וכיצד להכין אותם, נכסים מוחשיים ובלתי מוחשיים, פיחות נכסים, ייצור הכנסות, הוצאות ותוצאות כספיות.
 • עקרונות בסיסיים למיסוי עסקי ומיסוי בינלאומי: הסטודנטים ילמדו את חישוב ותשלום המסים על ידי חברות ויזמים בודדים הן בתוך הארץ ומחוצה לה (מע"מ, בלו, מס הכנסה ורכוש, דמי ביטוח).
 • לוגיסטיקה וניהול שרשרת אספקה: הסטודנטים לומדים את סדר ארגון מערכות הלוגיסטיקה, טיפולוגיה של שרשרות אספקה, אופטימיזציה לוגיסטית, תכונות של הובלת סחורות בינלאומיות באמצעי תחבורה שונים.
 • שיווק והנדסה עסקית בינלאומית: תחום זה מוקדש למסגרת המשפטית להסדרת טכנולוגיות בינלאומיות לעסקים והנדסה עסקית, מכשירים וטכנולוגיות חדשות (חדשנות, מימון המונים, cryptocururrency, blockchain, טכנולוגיה פיננסית) ומנגנונים לקידום.

ללמוד בחו"ל

אוניברסיטת האלפים של גרנובל התפתחה לאחר איחודם של 3 אוניברסיטאות, המציעות אזורי ריכוז לימודים שונים הנמצאים בגרנובל, צרפת. סטודנטים בוגרי מוסד חינוך זה זוכים להשכלה ברמה הגבוהה ביותר וביקושים גדולים בשוק העבודה. לפיכך, האוניברסיטה דורגה 236 בדירוג האוניברסיטה העולמית של QS.

קריירה ועתיד

התוכנית מכוונת למי שמתכנן לבנות את הקריירה שלהם בחברות העוסקות בפעילות כלכלית זרה, חברות בינלאומיות גדולות, חלוקות משנה של גופי מס ומכס, המפקחים על פעילותן של חברות אלה.

בחינות כניסה

 • מתמטיקה
 • רוּסִי
 • שפה זרה (אנגלית, סינית, גרמנית, צרפתית, ספרדית)

קבלה

זוהי רשימת המסמכים שאתה צריך להגיש כדי להחיל:

 • יש למלא טופס בקשה (בפורמט PDF) עם תמונה צבעונית (גודל: 3X4 ס"מ).
 • עותקים של תעודות חינוך המלווים בתמליל אקדמי עם רשימת הקורסים שנלקחו וציונים (נקודות) שהושגו. אם לאזרח הזר המגיש בקשה להרשמה לתכניות המוצעות על ידי מוסדות להשכלה גבוהה אין תעודת השכלה המוכיחה את עובדת השכלה ו / או הכשרה עקב הספציפיות העיצוביות של תהליך ההוראה, אזרח הזר צריך להגיש מסמך המכיל מידע על התוצאות מבין המבחנים האחרונים שעברו על ידי מוסד חינוך בו הוכשר האדם בשטח ארץ המוצא.
 • העתק של אישור רפואי (טופס 086u) שהונפק על ידי רשות הפועלת במדינת המוצא המוכיחה כי אין כל אינדיקציות נגדיות לאימונים בשטח הפדרציה הרוסית.
 • עותק של תעודת HIV / איידס שהונפקה על ידי רשות הפועלת בארץ המוצא.
 • עותקים של דפי הדרכון שיוצגו בפני פקידי הגבול בעת הכניסה לשטח הפדרציה הרוסית. תאריך תפוגה של הדרכון לא צריך להיות מאוחר מ- 18 חודשים ממועד הוצאת ויזת הסטודנט. המידע הקיים בכדי להוציא הזמנה צריך להיות קריא בקלות.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Federal State-Funded Educational Institution of Higher Education "Financial University under the Government of the Russian Federation" is one of the oldest Russian higher education institutions wh ... קרא יותר

The Federal State-Funded Educational Institution of Higher Education "Financial University under the Government of the Russian Federation" is one of the oldest Russian higher education institutions where financial experts, financial law experts, economists, IT experts, mathematicians, sociologists, and political scientists are trained. קרא פחות