תואר ראשון במנהל עסקים בינלאומי

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

קורס התואר במינהל עסקים בינלאומי מעניק לסטודנטים הכנה קרקעית יוצאת דופן בתחומי כלכלה, פיננסים וניהול ארגוני.

בהסתמך על השילוב היעיל בין הרצאות מסורתיות לבין פעילויות מוכוונות מעבדה / סמינריון, קורס התואר מכוון להעברת כלים מתודולוגיים נוחים וידע ליבה מתאים בהתייחס לפעילות עסקית מרכזית. היא נוקטת גישה משולבת לניתוח מערכתי ואסטרטגי המיושמת במינהל עסקים. דרך אקדמית כזו מניחה את הקרקע להמשך לימוד והתמחות כמו גם, כבר בשלב זה, להזדמנויות משתלמות להשתלבות בממד המקצועי.

סטודנטים עשויים לבחור בדרך האקדמית האטרקטיבית ביותר בתוכניות הלימוד הבאות:

 • ניהול פיננסי
 • שיווק וניהול מותגים
 • אופנה ויוקרה

תוכנית ניהול פיננסי

תוכנית הלימודים

הקורס מציע כישורי ליבה בריאים הנוגעים לדינמיקה הפיננסית של ארגונים, יחד עם יכולות המפתח הנדרשות לגישה לממד המקצועי.

הסטודנטים נהנים מהאפשרות, ברמה הטכנית והמדעית, לגשת לנושאים בעלי אופי פיננסי, קשור למס ואסטרטגי על בסיס מתודולוגיה בין-תחומית ונקודת מבט אנליטית כפולה: ניהול פיננסי תאגידי וטיפול ספציפי ב יתרות ניהול של בנקים ומתווכים פיננסיים.

מודולים, אשר מתודולוגיית ההוראה שלהם שואבת השראה משיעורים של אוניברסיטאות בינלאומיות יוקרתיות, מבוססים על גישות חדשניות משמעותיות, גם מבחינה תכנית (מימון תאגידי, בנקאות, כלכלה של מתווכים פיננסיים, דיני מיסים בינלאומיים).

הקשר ההדוק בין קורסי תואר לבין הפעילויות המבוצעות על ידי מרכזי מחקר בקמפוס קישור בתחומי כלכלה וניהול (DISEC e CERMES) מעדיף את הקשר ההדוק של הסטודנטים עם הקרקע וממדי המחקר היישומי. ההרצאות והמחקר הופכים לפיכך לחד משקל להתמודד בהצלחה עם האתגרים המורכבים של תרחישי העבודה העכשוויים.

מלבד Link Campus University התקשרה עם איגוד יועצי העסקים ורואי החשבון המומחים ברומא על מנת לאפשר לסטודנטים להתמחות על ידי העמותה כחלק מתכנית הלימודים ולהיות פטורים מהמבחן הכתוב במסגרת התוכנית. בחינת מדינה (דרישה חוקית לגישה לאיגוד המקצועי של יועצים עסקיים ורואי חשבון מומחים).

סדנאות

מעבדה למוסדות פיננסיים בינלאומיים

המעבדה מעבירה ידע על תפקודם הקונקרטי של הארגונים הפיננסיים הבינלאומיים הרלוונטיים ביותר, כגון, הבנק העולמי, קרן המטבע הבינלאומית והבנק המרכזי האירופי.

סדנה לפיתרון ניהול

מערך סמינרים שנערך על בסיס אסטרטגיות למידה אינטראקטיביות בנושאים הקשורים לניהול, במטרה להציע מושג קונקרטי על האופן שבו המפעלים פועלים באופן מעשי בשטח.

הזדמנויות מקצועיות

בוגרי ניהול פיננסי, כבר עם סיום הקורס בן שלוש השנים, נוטים לשלב את המקצועיות שלהם בסביבות הבנקאות, הביטוח והיזם. הם היו צוברים גם את המומחיות הספציפית הזו כדי להיות מסוגלים לעבוד כיועצים עסקיים.

הזדמנויות תעסוקה
 • פלח פיננסי של ממדי יזמות
 • מנהל ציבורי
 • הבנקים
 • חברות ביטוח
 • חברות ייעוץ

מתודולוגיית ההרצאות שאומצה מסתמכת על הניסיון המאוחד של עובדי ההוראה בתחום הפיננסים, הבנקאות ודיני המס.

הקורס נועד לספק לסטודנטים כלים אנליטיים נבונים לפרש נכון את התופעות הפיננסיות, ובמקביל לרכוש מודעות מלאה לפרופילי ויסות חיוניים בתחום הכלכלי והפיננסי.

מתוך ראייה לעודד צמיחה אקדמית ואנושית הדרגתית של הסטודנטים, תוכנית הלימודים מאפשרת בתחילה פיתוח מיומנויות אנליטיות ובהמשך גישה ביקורתית מול תכנים תיאורטיים.

הקורס משלב למעשה גישת הרצאות מסורתית עם תמריצים מעשיים באמצעות עבודות פרויקט, משחקים עסקיים והדמיות עסקיות, המתבצעות בהשתתפות אנשי עסקים בעלי מוניטין בינלאומי.

מבין פעילויות המעבדה הרבות, ככל הנראה החדשנית ביותר המתמקדת במחקר מעמיק על תפקידם של המוסדות הפיננסיים הבינלאומיים בהקשר הכלכלי.

מתודולוגיית ההוראה, כפי שהיא משולבת על ידי מעבדות, מבוססת על חוויית למידה שיתופית, כך שהסטודנטים נמצאים בקשר יומיומי הדוק עם המרצים שלהם. אותם חדרי קורסים שנועדו לארח מקסימום 25 תלמידים, מאפשרים קשר ישיר ואינטראקציה עם מורים. תכנית הלימודים מועשרת בצורה משמעותית במפגשי סמינריון ובפעילויות מעשיות אחרות, המוקדשות למגזרים המכריעים של מימון תאגידי וכלכלה של מתווכים פיננסיים, המשמשים נקודת בדיקה לידע הנרכש.

תכנית ניהול שיווק ומותג

תוכנית הלימודים

הקורס מקנה לסטודנטים ידע טוב בתכונות שיווק וניהול חיוניות. בסוף הדרך האקדמית סטודנטים היו רוכשים יכולות ליבה ללמוד היבטים ספציפיים מעמיקים של תופעות כלכליות קשורות ולתפוס הזדמנויות מקצועיות מעניינות בתחומי השיווק והתקשורת העסקית.

מטרת הקורס היא להכשיר אנשי מקצוע בתחום השיווק והניהול המסוגלים לנתח התנהגויות צרכניות, לנקוט בכלים לניהול מותגים ולקבל את הידע הדרוש להערכת הדינמיקה התחרותית של שיווק עכשווי.

מודולים, שמתודולוגיית ההוראה שלהם שואבת השראה משיעורים של אוניברסיטאות בינלאומיות יוקרתיות, מבוססים על גישות חדשניות משמעותיות, גם מבחינה תוכן (שיווק, הערכת ביצועים של פעילויות שיווק, שיווק התנהגותי, ניהול אסטרטגי, ניהול שרשרת אספקה, שיווק במדיה).

הקשר ההדוק בין קורסי תואר לבין הפעילויות המבוצעות על ידי מרכזי מחקר בקמפוס קישור בתחומי כלכלה וניהול (DISEC e CERMES) מעדיף את הקשר ההדוק של הסטודנטים עם הקרקע וממדי המחקר היישומי. ההרצאות והמחקר הופכים לפיכך לחד משקל להתמודד בהצלחה עם האתגרים המורכבים של תרחישי העבודה העכשוויים.

יתרה מזאת, Link Campus University התקשרה עם ההתאחדות היועצת העסקית ורואי החשבון המומחים ברומא, על מנת לאפשר לסטודנטים לבצע סטאז 'על ידי האיגוד כחלק מתכנית הלימודים ולהיות פטורים מהמבחן הכתב במסגרת בחינת המדינה (דרישה חוקית לגישה לאיגוד המקצועי של יועצים עסקיים ורואי חשבון מומחים).

סדנאות

סדנה לפיתרון ניהול

מערך סמינרים שנערך על בסיס אסטרטגיות למידה אינטראקטיביות בנושאים הקשורים לניהול, במטרה להציע מושג קונקרטי על האופן שבו המפעלים פועלים באופן מעשי בשטח.

מעבדה לשיווק מדיה

מטרת המעבדה היא להציע כלים תפעוליים תקפים הקשורים לשיווק, תוך תשומת לב מיוחדת לכלים המכוונים לפתרונות ולמדיה שאומצו לניהול ופיתוח תקשורת עסקית.

הזדמנויות מקצועיות

בוגרי שיווק וניהול מותג יכולים לשרת בנוחות בתחום השיווק על ידי ארגונים וסוכנויות תקשורת שונים. באופן ספציפי, לאור הכשרתם והפרופיל שלהם, ניתן להקצות להם משימות מקצועיות בתחומי תקשורת עסקית, יחסי ציבור, מחקר / ניתוח שוק וארגון אירועים.

הזדמנויות תעסוקה

הקורס מאמן את התפקידים המקצועיים הבאים:

 • מנהל מוצר
 • מנהל מותג
 • מנהל סחר וקמעונאות
 • מנהל קשרי לקוחות
 • אנליסט שיווקי

מתודולוגיית ההרצאה המאומצת שואבת השראה מהניסיון האקדמי והמקצועי של צוות ההוראה, המתמחה בניהול שיווק בינלאומי וניהול המותג הארגוני.

מתוך ראייה לעודד את הצמיחה האקדמית והאנושית ההדרגתית של הסטודנטים, תוכנית הלימוד מאפשרת בתחילה פיתוח מיומנויות אנליטיות, לאחר מכן מודעות ביקורתית לתכנים נרכשים ובסופו של דבר יכולת להתקרב לנושאים מורכבים בעזרת פורמה מנטיס חדשנית ומקורית.

הקורס משלב באופן יעיל גישה הרצאה מסורתית עם תמריצים מעשיים באמצעות עבודות פרויקט, משחקי עסקים והדמיות עסקיות, המתבצעות בהשתתפות אנשי מקצוע בעלי מוניטין בינלאומי. רבים ופוריים במיוחד מתמקדים גם בפגישות סמינריון.

תוכנית הלימודים בסך הכל משקפת אוריינטציה מעשית חזקה, הנובעת בבירור ממעבדות השיווק (שיווק מדיה ושיווק קוגניטיבי) עם השפעה גבוהה מבחינת ההתמחות המקצועית. בין פעילויות המעבדה, ככל הנראה החדשני ביותר הוא זה שמתמקד בניתוח מעמיק של פרופילי שיווק מדיה.

מתודולוגיית ההוראה, משולבת במעבדות, מבוססת על חווית למידה שיתופית, כך שתלמידים נמצאים בקשר יומיומי הדוק עם המרצים שלהם. אותם חדרי קורס, שנועדו לארח מקסימום 25 תלמידים, מאפשרים קשר ישיר ואינטראקציה עם המורים.

אופנה ויוקרה

תוכנית הלימודים

תכנית הלימודים באופנה ויוקרה של קורס התואר במינהל עסקים בינלאומי מכשירה את הסטודנט בידע מוצק בפרופילים החיוניים של ניהול, חדשנות ותעשייה 4.0, כמו גם סוגיות ניהול של ארגונים הפועלים בתחום האופנה.

המקצועות הנלמדים יספקו לסטודנט את מיומנויות המפתח לניהול חברות הפועלות בתחום ייצור האופנה.

הקורסים מאופיינים באמצעים חדשניים משמעותיים גם מבחינת התוכן: עיצוב אופנה תעשייתי, שיווק אופנה וחדשנות דיגיטלית, התפתחות תעשיות אופנה והיסטוריה של אמנות ואופנה.

בנוסף, הקשר הצמוד של קורסים לתארים עם פעילויות מרכזי המחקר לכלכלה וניהול (DISEC ו- CERMES), מאפשר לנו להציג את הסטודנט לעולם המחקר הבסיסי והיישומי.

בתום הקורס, לסטודנט יש את היסודות לפתח ולהעמיק אלמנטים מיוחדים לקבלת הזדמנויות מקצועיות בענף ניהול היוקרה.

סדנאות

דוגמניות אופנה

הסדנא מתקיימת על ידי אנשי מקצוע בתחום האיט קוטור האיטלקי ומטרתה לפתח את הכישורים היצירתיים ביותר של אנשי מקצוע המתכוונים להתאמן במהלך הלימודים המוצע. המוצר תוצרת איטליה הוא שם נרדף ליוקרה ואומנות, גם עם תשומת לב מיוחדת לאומנויות הדקורציה שהן חלק ממסלול הקשור לתרבות שלנו ולמסורת שלנו.

תוצאות עבודה מקצועיות

הבוגר במנהל עסקים בינלאומי - תכנית לימודים לאופנה ויוקרה ירכוש כלים ומיומנויות יציבים בתחומי האירועים, התקשורת, התכנון וההטמעה של שיווק ומיתוג.

בפרט, ההכנה שהושגה מאפשרת לבוגר להיות מסוגל לפעול בתחום האופנה והיוקרה.

הבוגר עם התמחות באופנה ויוקרה יכול לעבוד בתחומים הבאים:

 • מנהל אופנה זוטר
 • מנהל מוצר אופנה זוטר
 • מנהל חנות
 • מנהל חנויות מקוונות
מתודולוגיית הוראה ותכנית לימוד

שיטת הלימוד המוצעת בתכנית הלימודים באופנה ויוקרה עושה שימוש בניסיון אקדמי ומקצועי מאוחד של מורים Link Campus University .

שיטת ההוראה הפרונטאלית מלווה בעבודת פרויקט, משחקים עסקיים, הדמיות עסקיות וסדנאות הנערכות בהשתתפות יזמים ואנשי מקצוע במגזר.

ההוראה נועדה לשתף פעיל את התלמידים בחוויית למידה שיתופית והכיתות בנויות להכיל לכל היותר 25 תלמידים בשיעור כדי לעודד אינטראקציה ישירה וקשר עם הפרופסורים.

הזמינות והשימוש המתמיד בטכנולוגיות, בשיטות ובכלים חדשניים אפשרו (גם בשעת חירום) אינטגרציה נוזלית, רציפה ומתמדת בין הנוכחות הפיזית בכיתה לבין מעבדות מודרניות ובטוחות (אוניברסיטת Safe), שיתוף פעולה חברתי בין סטודנטים מורים נוכחים, אפילו במצב של הוראה מרחוק.

בקורסי התארים החדשים קיימת אפשרות לעבור מצורה אחת לאחרת (Switch) על פי צרכים, על ידי קיומן של מערכות חיטוי טכנולוגיות שהן רובוטיות ומתקדמות (Phygital Care).

תוכנית הלימודים כולה, מההרשמה ועד לסיום הלימודים, מאושרת בטכנולוגיית Blockchain.

דרישות קבלה

 • כדי להיות זכאי למערכת ההשכלה הגבוהה האיטלקית, עליך לקבל שחרור לימודי תיכון לאחר מינימום 12 שנות לימוד (בסך הכל) המאפשר כניסה לתכנית האקדמית המקבילה במדינת המוצא הזרה;
 • במקרה בו נדרשת בחינת מיומנות אקדמית מיוחדת (מבחן לאומי או בחינה סופית) לצורך כניסה להשכלה גבוהה במדינת המוצא הזרה (Selectividad בספרד, Prova de Aferiçao או Prova Geral de Acesso ao Ensino Superior בפורטוגל, Vestibular או Exame Nacional do Ensino Médio בברזיל, Gao Kao בסין וכו ') דרישה כזו היא גם חובה לכניסה למערכת ההשכלה הגבוהה האיטלקית;
 • על כל המועמדים להיות דוברת בשפה האנגלית עם מינימום B1-B2 בהתאם למסגרת ההתייחסות האירופית המשותפת לשפות (CEFR).

מסמכים נדרשים

 • דרכון בתוקף;
 • היתר תושבות איטלקי תקף (אם יש);
 • הסמכת סיום בית הספר העל יסודי (או תעודת ההרשמה, אם אתה לומד כעת בשנה האחרונה של בית הספר העל יסודי ותעודת הסמכת / תעודת הסיום האחרונה לא קיימת);
 • תמליל של רשומות;
 • תעודת בחינת כישורים אקדמיים בסופו של דבר (אם רלוונטי);
 • תרגום לאנגלית או איטלקית של המסמכים שהוזכרו לעיל;
 • תעודה ללימודים שהופסקו ו / או נסיגה מלימודים ו / או תעודות אוניברסיטאיות אחרות שהוענקו עם רשימת כל הבחינות שהתקיימו (אם רלוונטי). על תעודות אלה לכלול תוכנית מפורטת המפרטת את פעילויות הלמידה היחידות ושעות הלימוד לפעילויות תיאורטיות-מעשיות;
 • הצהרת ערך בסופו של דבר (קרא עוד כאן) שפורסמה על ידי הנציג הדיפלומטי האיטלקי במדינה בה הושגה הסמכת ההשכלה הסופית; לחלופין הצהרת CIMEA על השוואה (אם רלוונטי).

שכר לימוד ומימון

שכר הלימוד השנתי לסטודנטים בינלאומיים הוא 12,000 אירו; בעוד שיש גם תשלום יחיד להרשמה מראש לסטודנטים בסך 500 אירו.

LCU בכל שנה מציע מספר מצומצם של מלגות לסטודנטים בעלי מוטיבציה גבוהה ברחבי העולם. המלגות יוחלו על שכר הלימוד בשנה הראשונה כדלקמן: 30% הנחה על שכר הלימוד בשנה הראשונה

הנחה של 50% על שכר הלימוד בשנה הראשונה. הסטודנטים שיעמדו בדרישות המפורטות לעיל ייבחרו על סמך ציון מבחני הקבלה שלהם באמצעות סקייפ. אם הוענק, המלגה תחול רק על שכר הלימוד שלך בשנה הראשונה.

אם במהלך שנתו / ה הסטודנט שומר על ממוצע ציונים בין ציונים 27/30, המלגה תחודש.

המלגות חלות רק על שכר הלימוד ולא על מגורים.

עדכון אחרון: אוק 2020

אודות בית הספר

Link Campus University is a private University in Rome which stands under the Italian University’s Regulation. Its imprint is international due to its history and its calling. In 2011 the University w ... קרא יותר

Link Campus University is a private University in Rome which stands under the Italian University’s Regulation. Its imprint is international due to its history and its calling. In 2011 the University was recognized by the Italian regulation decree of the Minister of Education – University and Research no. 374 of the 21st September 2011. קרא פחות