תואר ראשון במנהל עסקים חשבונאות

כללי

תיאור התכנית

בעל תואר ראשון במנהל עסקים בחשבונאות

תוכנית הנהלת חשבונות דלתא המדינה הוא מוכר במלואו על ידי איגוד בתי ספר עסקים קולגייט ותוכניות. תוכנית הלימודים נבחנת מעת לעת על ידי קבוצה של מתרגלים חשבונאיים על מנת להבטיח כי הבוגרים שלנו מעודכנים על מגמות חשבונאיות וטכניקות האחרונה.

תוכנית הלימודים

A BBA תואר בחשבונאות דורש סך של 128 שעות סמסטר. התואר דורש 27 שעות של קורסים חשבונאיים ו -9 שעות של קורסי מערכות מידע ממוחשבות, אשר מבוססות על 44 שעות של השכלה כללית ו -33 שעות של קורסים עסקיים.

עם סיום התואר בחשבונאות, זכאים הבכירים לשבת בחשבונאי מוסמך בינלאומי (CMA) ובבחינות המבקר הפנימי (CIA). שתי הבחינות נועדו להיות מבחני כניסה לתחום הניהול ולמקצועות הביקורת הפנימית. רבים מבוגרי התוכנית לתואר ראשון של DSU בוחרים להמשיך את לימודי החשבונאות שלהם, נכנסים לתואר שני כדי לקבל תואר שני, ורוצים את ייעודו המקצועי רואה חשבון מוסמך (CPA).

סטודנט נכנס לתוכנית המקצועית המשולבת בסוף השנה השנייה ויכול להרוויח גם את תואר ה- BBA וגם את תואר MBA בתכנית יעילה. ניתן לקבל שני קורסים לתואר שני בשנה האחרונה כדי לפנות לתואר שני.

חשבונאות CIS (כפול כפול)

מיומנויות המחשב והטכנולוגיה הפכו לחשובות יותר לרואי חשבון. בהתאם לכך, תכנית הלימודים של ה - DSU משקפת דגש מוגבר על מחשבים ומערכות מידע. סטודנט יכול להיות גדול במערכות מידע ורשתות מחשב (כפול כפול) עם תכנון זהיר. בוגרי זה כפול כפול הם סחירים מאוד בשוק העבודה

הזדמנויות קריירה

תואר ראשון במינהל עסקים (BBA) עם חשבון ראשי של דלתא המדינה מספקת הזדמנויות ברחבי העולם עבור קריירה גדולה.

  • שותף או בעל עסק של רו"ח
  • מנכ"ל
  • בקר
  • רואה חשבון
  • פרופסור או דין
  • עובד הסוכנות
  • חוק הכניסה לבית הספר להיות עובד
  • כדי לשפר את הקריירה, תואר שני בחשבונאות מקצועית (MPAC) יכול להכשיר את התלמידים לתפקידי מנהיגות באוניברסיטאות ברחבי העולם.
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

דלתא סטייט, המכללה למנהל עסקים דלתא סטייט סיפק היצע כמובן בעסק מאז 1925, השנה המוסד נפתח המושב הרגיל הראשון שלה. היצע הקורסים אורגנו קווים מחלקתי בשנת 1928, כאשר משרד המסחר הוקמה. שמה של המחלקה השתנה ... קרא יותר

דלתא סטייט, המכללה למנהל עסקים דלתא סטייט סיפק היצע כמובן בעסק מאז 1925, השנה המוסד נפתח המושב הרגיל הראשון שלה. היצע הקורסים אורגנו קווים מחלקתי בשנת 1928, כאשר משרד המסחר הוקמה. שמה של המחלקה השתנה מספר פעמים, עם כל שינוי המשקף היקף הרחבת היצע ויעדים. משרד המסחר היה שמם אגף החינוך עסקים בשנת 1944, השתנה מחלקת עסקים ב -1948; שמם אגף עסקים וכלכלה בשנת 1958, בשנת 1969, שונה שמה לבית הספר למנהל עסקים, ובשנת 1999, השם שונה ל המכללה לעסקים. תוכניות לתואר המוצעים במכללה כוללים תואר ראשון במנהל עסקים עם מגמות חשבונאות, מידע במערכות מחשב, פיננסים, עסקים כללי, ביטוח וניהול נדל"ן אמיתיים, שיווק, ניהול משרד; בוגר במדעים תואר בחינוך עם התמחות בתחום החינוך עסק למעוניינים להיות מורים; ואת תואר ראשון התעופה המסחרית עם מגמות בניהול תעופה פעולות הטיסה. כל התוכניות לתואר הם מוכרים ארצית. שליחות כדי להכין את התלמידים עבור השוק על ידי מתן הזדמנויות חינוכיות מאתגרות. חזון שירות לקהילה, במקצוע שלנו, והאוניברסיטה היא היבט חיוני של המשימה קולג' 's.על ידי טיפוח יחסים של שיתוף פעולה עם עסקים ותעשייה, ארגוני שירות, מוסדות אחרים, המכללה יישאר דינמי פעילותה הרלוונטי. קרא פחות