תואר ראשון בניהול בטיחות באמנויות

כללי

24 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

בתכנית הרווקים " בטיחות ניהול" (BA), את ההסמכה של חשיבה בינתחומית אוריינטציפלינרי ממוקם במרכז. המטרה היא לחדור לנושא הרלוונטי ביותר של "בטיחות" מנקודות מבט שונות באופן יישומי.

הביטחון הפך לנושא מרכזי של חברות מודרניות, לאור הסיכונים הנוכחיים, האיומים והאיומים כמו טרור, פשע יומיומי או אסונות טבע. קודם כל, זהו טובת הציבור הנמצאת באחריות המדינה להגנה. הפגיעות המורכבת והמורכבת מצד אחד והרגישות לשמירה על ערכים חומריים ולא מהותיים מאידך גיסא הופכים את הביטחון לסחורה פרטית ההולכת וגוברת.

לפיכך, גדל הצורך במומחיות באמצעי ביטחון, אשר צריך להיעשות הן בתוך החברות עצמן והן באמצעות התקשרות של ספקי שירות הביטחון וההגנה. במהלך ההפרטה של משימות המדינה והעירייה, צורך זה מוכר ומוכר על ידי מוסדות ציבור רבים.

בתגובה לביקוש הרב הזה, קיים שוק הולך וגדל של אנשי מקצוע בתחום האבטחה ואת הצורך בצוות מקצועי, כולל ברמת ההנהלה. זה צריך להיות מוסמך להיות אחראי על בנייה ופועל על ארכיטקטורת האבטחה של חברות וארגונים. הכישורים הדרושים לכך יכולים להתקבל רק ברמת ההנהלה באמצעות תואר אקדמי מתאים.

מטרות המחקר רווקים "בטיחות ניהול (BA)"

אוניברסיטת דיפלומה תואר ראשון בתוכנית "ניהול אבטחה" (BA) מכין את מנהלי האבטחה העתידיים עבור משימות מרובות שלהם בתחום האבטחה ואת האבטחה הארגונית. בכך הוא מלמד אותם באופן אינטגרטיבי את המיומנויות העסקיות, החברתיות והמשפטיות הנדרשות, כמו גם את הידע הטכני הנבחר.

התלמידים יוכלו לעבוד בתחומי התעסוקה השונים של בטיחות פרטית וציבורית במשרות ניהוליות או כעצמאים, שכן הם מכירים את היסודות המדעיים של הדיסציפלינות המשתתפות ומפעילים את אמצעי ניהול הבטיחות בבטחה. הם יכולים לנתח ולתכנן אסטרטגיות אבטחה עבור תחומי פעילות שונים בתעשיית האבטחה מנקודת מבט עסקית.

מודולים ואירועים

מהלך הלימודים מתבסס על תפיסה לפיה מחד גיסא, נושאי הלימוד בנויים באופן שיטתי ומלמדים, לעומת זאת ההתמחויות וחלקים מעשיים גדלים עם הגברת משך הלימודים. תובנות נרכשות לתוך התוכן המחקר מוכווני יישום בסוף המחקר.

בנוסף לפסיכולוגיה מתודולוגית, תקשורת ואנגלית עסקית, נלמדים הנושאים הבאים:

 • ביטחון וסיכון - הקשרים פוליטיים וחברתיים
 • יסודות מנהל עסקים
 • יסודות משפטיים של תעשיית הביטחון
 • ביטחון בהקשר של המשק
 • ניהול אבטחת מידע
 • ניהול משאבי אנוש
 • ניהול כספים ועלויות
 • ניהול אבטחה יישומית
 • ניהול תאגידים
 • פשע וחברה
 • היבטים נוספים של בטיחות טכנית
 • פעולות אבטחה

התמחות

בנוסף, אחד המודולים אלקטיבי

 • אבטחה עסקית
 • תקשורת וייעוץ ביטחוני

ייבחרו. שני תחומי היישום מבוקשים בפועל ומאפשרים שימוש מקצועי בתחומי פעולה שוטפים שונים בתחום הביטחון.

קריירה - לקוחות פוטנציאליים הקריירה שלך לאחר סיום הלימודים

הצורך במומחיות ביטחונית גדל. בתגובה לדרישה הגדולה הזו, קיים שוק של אנשי מקצוע בתחום האבטחה, ובמיוחד את הצורך בצוות הניהול המקצועי. המגמה לקראת גלובליזציה של הכלכלה הגרמנית, כמו גם את הרגישות הגוברת לסיכונים וסכנות של פעילויות יזמות ואת נסיגה בו זמנית של אמצעי הגנה המדינה יהיה בעתיד להפוך את המקצוע של מנהל האבטחה אפילו יותר חשוב.

משימות הקשורות לביטחון מבוצעות על ידי מנהלי אבטחה בעלי הכשרה אקדמית בשלושה תחומי פעילות עיקריים: בתחום האבטחה, בביטחון הארגוני ובביטחון הרשויות והארגונים (BOS).

בנוסף לעיסוקים טכניים רבים (כגון ניהול אבטחת IT), פעילויות כמו יועצי אבטחה עצמאיים, קציני ביטחון, מבטחים, סוכנויות בלש ושכות אשראי אפשריים כשדות תעסוקה מעניינים.

תכנית התואר מסמיכה את הבוגרים להיות אחראים לכל הפונקציות של בטיחות פרטית וציבורית:

 • בתחומים שונים של ענף שירותי הביטחון (כגון: הגנת רכוש ומים, שירותי כספים ושירותי ערך, ליווי והגנה אישית, אבטחת שדות תעופה)
 • בתחום הביטחוני של חברות וחברות בינוניות, הן בביטחון הארגוני המרכזי והן בביטחון מיקום (כגון מסחר, תעשייה, תחבורה, כספים, תיירות ותשתיות קריטיות במיוחד)
 • בחברות ייעוץ וביטוח ובתחומי פעילות סמוכים בתוך חברות גדולות) ניטור, ביקורת כוח אדם, עמידה בתקנים, אבטחת איכות ותחבורה וכד '(,
 • בחברות פעילות בינלאומית או בייצוא,
 • במוסדות (כגון עמותות, מלכ"רים, עיריות),
 • (למשל, משרדי הסדר הציבורי, רשויות ביטחון הנמל), שלא נדרשת להם הכשרה מיוחדת (משטרתית).

התואר המוביל מוביל לתואר אקדמי של תואר ראשון (BA) בביטחון (BA) , ומזכה לתואר שני לאחר מכן, לדוגמה, לתואר ראשון "עסקים ומשפט" - התמחות בניהול או במשפט עסקים - או "משפט עסקים עם היבטים בינלאומיים" (LL.M. ) באוניברסיטת דיפלומה, שם ניתן לפתח את הידע הניהולי או המשפטי. לאחר מכן, דוקטורט יכול להיעשות.

במקרה של פעילות מקצועית, ניתן להשלים תכנית לימודים לתואר שני נוסף, כגון "ניהול כללי" (MBA), באוניברסיטה של דיפלומה.

תקופה רגילה

למידה מרחוק: 7 סמסטרים (180 ECTS)

תקופת המחקר בפועל ניתנת להארכה ללא תשלום עד 4 סמסטרים על פני תקופת המחקר הרגילה.

בסיס

תמיד בסמסטר החורף (אוקטובר) ובסמסטר הקיץ (אפריל).

הסמכה

תוכנית תואר זה נמצא כעת בתהליך ההסמכה על ידי סוכנות ההסמכה AHPGS.

שכר הלימוד

ניהול אבטחת למידה מרחוק: 247.00 אירו לחודש (סכום כולל של 11,039.00 יורו כולל דמי בחינה חד פעמיים של 665.00 יורו).

טופס מחקר

למידה מרחוק עם אירועי נוכחות אמיתיים במרכזי לימוד נבחרים באוניברסיטה של DIPLOMA ובצורה וירטואלית (שלבי נוכחות אמיתיים מוחלפים כאן בקורסים וירטואליים אינטראקטיביים). למידה מרחוק מתרחשת בין לימוד עצמי עם תוכניות לימוד וסמינרים יום שבת מלאים (כ -12-14 שבת לסמסטר) באחד ממרכזי המחקר הארציים שלנו, או באינטרנט, באולם ההרצאות הווירטואלי של קמפוס DIPLOMA Online.

דרישות קבלה

קבלה כללית של הכשרת האוניברסיטאות או Fachhochschulreife או בחינת תואר שני או על פי פקודה על קבלת הכשרה מקצועית לאוניברסיטאות במדינת הסה, כלומר, השלמת הכשרה מקצועית לפיתוח של לפחות 400 שעות, בית ספר טכני או אקדמיה מקצועית או אקדמית או בדיקה סופית של הכשרת הכשרה מוכרת על ידי המדינה לפחות 2 שנות עבודה ובחינת כניסה נפרדת לאוניברסיטה.

לקבלת מידע נוסף על כישורים מיוחדים, אנא צור קשר עם DIPLOMA Hochschule. מועמדים שאינם עומדים בדרישות שהוזכרו לעיל עשויים להשתתף בקורס כמבקרים אורחים אם אישור הגישה הוא בתוך מקסימום. 2 סמסטרים מושגת.

עבור מעלות זרות, שוויון עבור הודאה יש להוכיח.

דוחות

תואר ראשון (BA)

בוגרי תואר ראשון ותעודה, וכן מוסף תעודה, שנכתב באנגלית ותמליל של רשומות, המזהות אותן בעולם כאקדמאים בעלי תואר ראשון.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The DIPLOMA University is a privately run, state recognized university of applied sciences located in the picturesque medieval city of Bad Sooden-Allendorf in North Hesse. The notation Bad identifies ... קרא יותר

The DIPLOMA University is a privately run, state recognized university of applied sciences located in the picturesque medieval city of Bad Sooden-Allendorf in North Hesse. The notation Bad identifies the city as a recognized spa destination with a long tradition in medical wellness and health treatment. Besides the main campus there are notable campus extensions in more than 25 cities in Germany and one in Italy. קרא פחות
באד סודן-אלנדורף , אאלן , באדן-באדן , ברלין , בוכום , בון , פרידריךשאפן , המבורג , האנובר , היילברון , קייזרסלאוטרן , קאסל , קיצ'שר , מגדבורג , מיינץ , מנהיים , מינכן , אוסטפילדרן , וירצבורג , רגנשטאף , נירנברג , ויסבאדן , וופרטל , גרמניה מקוונת + 23 יותר פחות