תואר ראשון בניהול בינלאומי

כללי

תיאור התכנית

אנו מציעים מלא 1 שנה (12 חודשים) רווקים בינלאומי ניהול לסטודנטים שכבר יש לפחות תואר ראשון. התוכנית כולה באנגלית.

רצוי להודות לתלמידים, שלמדו בתחום מדעי המסחר וניהול עסקים. אבל אנו מברכים על מספר מצומצם של תלמידים שלמדו מקצועות אחרים כגון טכנולוגיה ... לאחר חקירה ואישור הבקשה על ידי הוועדה שלנו, תלמידים אלה יכולים להתקבל.

על מה התוכנית הזאת?

ניהול עסקי בינלאומי הוא רווקים לאחר תוכנית רווקים. זוהי תוכנית של 12 חודשים במשרה מלאה, המתרחשת בקמפוס קורטרייק שבבלגיה. במהלך שלושת החודשים האחרונים, אתה תהיה עובד במהלך התמחות.

התוכנית משלבת קורסים מקצועיים עם ראייה מעמיקה של כל תחומי הניהול הפונקציונליים, פיתוח יכולת בסביבות עסקיות שונות ובניית צוותים לפרויקטים בינלאומיים בתחום הייעוץ. אתה יכול לקחת על עצמו קורס שפה עסקית: הולנדית או אנגלית. התוכנית נלמדת בצורה אינטראקטיבית. הסטודנטים צפויים להשתתף באופן פעיל בדיונים בכיתה, לנתח מקרים עסקיים, להכין מצגות עסקיות, לדווח באמצעות ניירות קבוצתיים ולעסוק בתרגילים בסיוע מחשב. התוכנית מורכבת מ 11 מודולים.

מהן המטרות של תוכנית זו?

לאחר השתתפות בתוכנית זו:

  • יהיה לך ידע מעמיק של פונקציות ניהול
  • אתה שולט בידע ובמיומנות הנדרשים בתחומי האחריות הניהולית המרכזיים: מנהיגות, ניהול אנשים ותכנון לטווח ארוך
  • יהיה עליך לחזק מיומנויות עסקיות רלוונטיות מאוד כגון יזמות, התמדה, מוטיבציה, אינטליגנציה רגשית, ויוזמה
  • אתה תפתח מיומנויות חברתיות, מיומנויות לפתרון בעיות, מיומנויות תקשורת ויכולת לעבוד בצוות ומנהיגות
  • אתה יכול לבחון נושאים גלובליים מנקודת מבט בינלאומית
  • תוכלו לבנות יכולות מקומיות בסביבה עסקית בינלאומית

מהן דרישות הקבלה?

על המועמדים להיות בעלי תואר שלישי המייצג 3 שנות לימוד במשרה מלאה במכללה האקדמית, וכתוצאה מכך תואר ראשון (תכנית לימודים מלאה של 3/4 שנים, ללא הכשרות או שנות הכנה). ניתן להגיש בקשה לפני השלמת הלימודים. במקרה זה, הליך הבחירה יתקיים בהנחה שתסיים את לימודיך הנוכחיים לפני תחילת התוכנית. השגחה ברמה אנגלית CEFR רמה B2; ציון IELTS 6.5; טופ"ל iBT 80; ציון TOEIC 650 - 800; קיימברידג 'FCE 1 רמות הרמה, הן בכתב המדוברת נדרשת.

מידע על הקורס

ההרשמה פתוחה החל מה -15 בנובמבר 2017. סגירת תאריכים לשנת 2018-2019 - הרשמה:

  • סטודנטים עם תעודה בלגית יכול לחול עד 31 אוגוסט 2018. עם זאת, מאז אנחנו רק להודות מספר מצומצם של תלמידים, עדיף להגיש בקשות לפני 7 יולי 2018.
  • עבור סטודנטים עם דיפלומה אירופית יכול לחול עד 7 יולי 2018.
  • עבור סטודנטים ממדינות שאינן מדינות האיחוד האירופי שכבר נמצאים בבלגיה עם אשרה ויש להם תעודה מחו"ל יכולים להגיש בקשה לפני 31 במאי 2018.
  • סטודנטים הבאים ממדינות שאינן מדינות האיחוד האירופי הזקוקים לויזה, יש להגיש את הבקשה בהקדם האפשרי אך בהחלט לפני מועד הסגירה של 31 במרץ 2018.

תאריך תחילת התוכנית: 17 בספטמבר 2018. תאריך הסיום של התוכנית: 7 בספטמבר 2019.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Welcome to VIVES University College. This new college is the result of the cooperation between KATHO, with campuses in Kortrijk, Roeselare, Tielt, Torhout, and KHBO, with campuses in Brugge and Oosten ... קרא יותר

Welcome to VIVES University College. This new college is the result of the cooperation between KATHO, with campuses in Kortrijk, Roeselare, Tielt, Torhout, and KHBO, with campuses in Brugge and Oostende. At this moment, mergers in the field of higher education are a common trend in Flanders. With approximately 13,000 students, VIVES is the biggest university college in Flanders. קרא פחות
Kortrijk , ברוז ' + 1 יותר פחות