תואר ראשון בניהול בינלאומי

כללי

תיאור התכנית

מלגות עד 25,000 דולר לסטודנטים בינלאומיים.

Moravian College מציעה פרס בינלאומי לסטודנטים, המבוסס בעיקר על הישגים אקדמיים: ציונים, חוזק התוכנית האקדמית שלך, ציוני ה- TOEFL או ה- IELTS, וציוני ה- SAT שלך אם הוגשו.
אנא צור קשר עם מנהל ההרשמה הבינלאומית באמצעות טופס חקירה בדף זה לקבלת מידע נוסף על פרס ההוקרה הבינלאומי לסטודנטים.

ניהול בנקאי

עיקר הניהול הבינלאומי מוצע במשותף עם המחלקה לכלכלה ועסקים. מומחי ניהול בינלאומיים לוקחים את חשבונאות 157, כלכלה 152 ו -236; ניהול 223 ו -333; ואחד מהקורסים מתוך ההנהלה 231, 251 או 253. דרישות השפה המודרנית כוללות שש קורסים מעל 105, כולל שניים מהמקרים הבאים - 210, 215 או 241 או שווה ערך - בתוספת לפחות קורס אחד ברמת 300 בשנה האחרונה .

תוכנית זו דורשת סמסטר בחו"ל שבו קורס אחד הקשורים עסקית אחד קורס שפה מודרנית יש לקחת. על כל התלמידים המעוניינים בחוג זה להתייעץ עם הפרופסורים ג'יימס פ. ווסט וקרמן פררו (ספרדית), ז'אן-פייר ללנדה (צרפתית) או אקסל הילדברנדט (גרמנית).

דרישות קבלה

סטודנט לתואר ראשון

סטודנטים בשנה הראשונה נדרשים להגיש את הפרטים הבאים:

  1. Moravian College יישום מקוון או יישום משותף. (תוכל להגיש בקשה מקוונת ללא תשלום).
  2. רשמית בתיכון רשומות אקדמיות. (תרגומים מקוריים ומוסמכים)
  3. ציוני מבחנים רשמיים (SAT או ACT) אם אנגלית אינה שפת האם שלך, עליך להגיש את מבחן ה- TOEFL (מבחן אנגלית), או את הציון של IELTS (ציונים בינלאומיים לבחינות אנגלית), והדבר נדרש מכל המועמדים לתואר ראשון. ניתן לוותר על הדרישות עבור סטודנטים בהעברה התלויים בתמלילי מכללות או אוניברסיטאות. שים לב: Moravian College אינה מציעה אנגלית כשפה שנייה (ESL) תכנית.
  4. "אישור של כספים" טופס המאשר כי אתה נותן החסות שלך את העלות הכוללת של החינוך, ויש מספיק כספים לכסות את ההוצאות החינוכיות בתנאים רגילים באמצעות התוכנית המלאה.
  5. מכתב מאת פקיד בנק או בנק הצהרות חייב ללוות את כל הנתונים המופיעים על "אישור של כספים" טופס לאימות. עם זאת, כל המסמכים חייבים להיות מתוארכים בתוך 6 חודשים של הבקשה.
  6. הוכחת תמיכה כספית. התלמיד חייב להוכיח כי יש להם לפחות את המקבילה של $ 59,664.00 (ארה"ב) זמין להם עבור הוצאות חינוך. הכסף יכול להיות בכל מדינה ובכל מטבע. מקורות מקובלים של משאבים כספיים הם חשבונות חיסכון, חשבונות עו"ש, חשבונות בשוק הכספים ותעודות פיקדון. אם Moravian פרסים לך מלגת הצטיינות, אתה יכול לנכות את סכום המלגה מתוך סך של $ 59,664.00 (ארה"ב).
  7. מכתב המלצה מיועץ.
  8. הצהרה אישית או מסה.
  9. כדי להיחשב לקבלה Moravian College , המועמדים צריכים להיות ציון ממוצע של 3.0 (80% מתוך 100), וכן ציון IELTS של 5 ומעלה או ציון TOEFL של 80 ומעלה.
עדכון אחרון: May 2019

אודות בית הספר

Moravian College sits at the intersection of historic and history-making. As the 6th oldest university in America, we’ve earned our reputation as an eye-opening and a world-changing place to learn and ... קרא יותר

Moravian College sits at the intersection of historic and history-making. As the 6th oldest university in America, we’ve earned our reputation as an eye-opening and a world-changing place to learn and explore. Plus, we’re ranked among the “best colleges in the U.S.” and the “best college campuses in PA.” קרא פחות