תואר ראשון בניהול מלונות ואירועים בינלאומי

כללי

תיאור התכנית

יעדים ותוצרי למידה

בסיום התוכנית התלמידים יוכלו:

 1. שלב הבנה של מגוון כישורים מעשיים, תיאורטיים ואישיים הנדרשים לתפקידי ניהול מקצועיים במגוון ארגוני מלונות ותיירות בינלאומיים.
 2. סנתז תהליכים אסטרטגיים, משאב אנושי ושיווקי של עסק אירוח מסחרי במסגרת האופי הגלובלי של העסק.
 3. טפחו גישה ניהולית מקצועית על ידי טיפוח תרבות ארגונית ואחריות חברתית כדי להוסיף ערך לארגון.
 4. התלבט בביטחון, חקר וסנתז תיאוריות.
 5. ניתוח ביקורתי של מוסדות רב-צדדיים וארגונים רב לאומיים המעורבים בניהול תיירות בינלאומי.

121598_121542__P1A0655.jpeg

קורסים

מנהיגות וביצועים עסקיים

מטרת המודול היא לספק לסטודנט סקירה מפורטת של מנהיגות בארגונים המיושמים בענף השירותים. התלמיד יחקור את כל היבטי המנהיג והאינטראקציה בין המנהיג עם הארגון והאנשים, את הכישורים, ההתנהגויות, הסגנונות והנפש והמנטליות שמנהיג מציג כדי להשפיע על תרבות העבודה לביצוע ולרווחתו וגם יחקור כיצד מנהיגים ניתן לפתח על ידי חיפוש תשובות לשאלה אם מנהיגים נולדים או נוצרים. לסטודנט תהיה גם הזדמנות לבחון את סגנון האישיות שלך כאינדיקטור לגישת המנהיגות הפוטנציאלית שלך לעבודה ולחיים.

תכנון, פיתוח וניהול תיירות

המודול מפתח את תחום המומחים לתכנון, פיתוח וניהול תיירות, ומאפשר לסטודנטים להעריך את הקשיים הקשורים בתכנון, פיתוח וניהול תיירות בתחומים שונים (בין לאומיים ועד קהילות), ולשווקי נישה (כולל פוליטיים)

תיירות ועסקי מלונות

מלונות לא רק מספקים אירוח מסחרי אלא יכולים לשמש כשלעצמם כדי להניע את התפתחות ענף התיירות. מלונות הם אפוא חלק בלתי נפרד מתעשיית האירוח והתיירות.

מטרת המודול היא שהסטודנט יבחן את תחום המלונות ויעשה זאת; לפתח מודעות ביקורתית לנושאים המשפיעים על המגזר; לקבוע את ההשפעות העיקריות; לפתח ידע על המגמות האחרונות ועל עתידו של המגזר; ולבחון כיצד תחום המלונות מתאים לענף התיירות הרחב.

שירותים ניהול שיווק

בתוך סביבה בינלאומית מגוונת, סוערת ומרחיבה יותר ויותר, גישה אסטרטגית לניהול שיווק שירותים היא הכרחית להישרדות עסקית לטווח הארוך. ניהול שיווק הוא אמצעי בו ארגונים מבקשים לספק את הצרכים המשתנים ללא הרף של הצרכנים. עם זאת, מאפייני השירותים שונים באופן משמעותי ממוצרים מוחשיים וזה דורש גישה שונה מאוד לניהול שיווק. מנהלים בענף זה צריכים להבין את ניהול השיווק כמתאים לסחורות ושירותים.

מטרת מודול זה היא להעריך גישות לתכנון, ארגון ובקרה של פונקציית ניהול השיווק של השירות המאופיינת בהיצע מוצרים בלתי מוחשיים, בלתי ניתנים להפרדה, משתנים וניתנים להתכלה. דגש מיוחד מושם על פיתוח גישה אסטרטגית לתעשייה ברחבי העולם ועידוד התלמידים ליישם את התיאוריה שנלמדה לתעשיית האירוח.

ניהול אסטרטגי באירוח

יש צורך שמנהלים ומובילים בעסקים יוכלו להסביר, לפתח, ליישם וליישם את תהליך הניהול האסטרטגי על מנת להשיג יתרון תחרותי. מודול זה יצייד את הסטודנטים בפרספקטיבות הנחוצות לביצוע ניתוח אסטרטגי אפקטיבי של ארגונים כדי להשיג ולשמר את היתרון התחרותי הזה.

פרויקט אירועים

דרישות כניסה

 • דרישות כניסה: תעודה גבוהה יותר בניהול מלונות ותיירות בינלאומיים או שווה ערך.
 • דרישות גיל: 19 ומעלה
 • מיומנות בשפה: דרוש אנגלית ברמה לפי ראיון / מבחן HTMi או בעלי TOEFL 550 או IELTS 6 או ציון מבחן מיקום מקוון באנגלית HTMi.
 • ניסיון קודם בעבודה: שנה, עשוי לכלול מקומות עבודה / סטאז '

שיטות משלוח והערכה

 • אופן המסירה: פנים אל פנים, פלטפורמות למידה מעורבות, מקוון, מחקר, למידה מרוכזת סטודנטים, הדרכות, הרצאות, מצגות, הערכות, משימות מבוססות פרוייקטים, והגיש מועמדות ללמידה.
 • הערכה סופית: בחינות בכתב ופרוייקטים אחרונים.
 • דרישות סיום: 60%
 • יחס ממוצע של תלמיד-מורה: 15 תלמידים לכל מורה
 • סך שעות יצירת הקשר: 360 שעות במשרה מלאה
 • משך התוכנית: לימודים אקדמיים: 20 שבועות

סיום לימודים

סטודנטים שיסיימו את התוכנית בהצלחה יקבלו את התואר הראשון, BA בניהול מלונות ואירועים בינלאומי על ידי מכון HTMi לניהול מלונות ותיירות.

בוגרי תואר ראשון יכולים להמשיך לתכניות לתארים מתקדמים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Over the next decade, the international hotel and tourism industry is forecast to maintain its position as the world’s largest employer and the world’s largest provider of management positions. HTMi’s ... קרא יותר

Over the next decade, the international hotel and tourism industry is forecast to maintain its position as the world’s largest employer and the world’s largest provider of management positions. HTMi’s role is to prepare students for a management career in this, the most exciting industry today. HTMi is supported by a worldwide network of international hotel companies, whose representatives regularly visit HTMi to recruit on campus. HTMi graduates can be found in leading hotel companies worldwide. קרא פחות
סורנברג , סידני , מלבורן , בריסביין , סינגפור , דובאי , ברבר + 6 יותר פחות