תואר ראשון בניתוח נתונים

כללי

תיאור התכנית

הנתונים הם חומר הגלם הבסיסי של המאה ה -21. התעשייה, הממשלה, וארגונים לא ממשלתיים יכולים כעת לדעת עלינו יותר מאי פעם בהיסטוריה האנושית: מה אנחנו קונים, מה שאנחנו קוראים, מה אנחנו עושים. אבל, כל הנתונים האלה צריך להיות מעובד תחילה על מנת לענות על השאלה הגדולה: מה המשמעות של כל זה ?

ההתקדמות בטכנולוגיית המחשב יצרה פיצוץ ברכישה ואחסון של כמויות עצומות של נתונים מכל תחומי החיים. שינוי פתאומי זה יצר את הצורך בבוגרים בעלי הכשרה מתמטית וחישובית, שיכולים לנתח נתונים אלה ולהמליץ ​​על מחקרים אלו.

התוכנית 'ניתוח נתונים' ב- Assumption College (המוצעת כגדולה וקטנה) תעזור לכם להבין מי אנחנו ולאן אנחנו הולכים - וכיצד ניתן להשתמש בצורה הטובה ביותר בידע זה - על ידי אספקת יכולות המחקר, התכנות והניתוח הקריטי אתה תצטרך. כאשר אתה לומד ניתוח נתונים בהנחה, תלמד כיצד לאסוף, לעבד ולהעריך כמויות גדולות של מידע, ומה זה אומר עבור שאר העולם.

זה מרכזי יספק לסטודנטים את הידע ואת מיומנות להגדיר לשמש אנליסטים נתונים במגוון תחומים, כולל בריאות הציבור, פיתוח מוצרים, מחקר מדעי, שיווק מדעי המוח. זה יהיה גם לספק את בסיס הידע לסטודנטים מתכוונים להמשיך לעבוד בוגר במדעי הנתונים.

קטין בניתוח נתונים זוגות טוב עם מספר של מגמות ומסייע להכין סטודנטים לקריירה בשיווק, מדעי המחשב, כלכלה או תחומים אחרים. באמצעות שילוב של מספר דיסציפלינות, ואת הארקה אמנויות הלימוד מלמד אותך איך לשקול ולהעריך תרחישים מורכבים, ניתוח נתונים קטין יעזור לך להבין את העולם המורכב.

מדוע לנתח ניתוח נתונים בהנחה?

  • קבל הבנה של מושגים מרכזיים כמו ניהול מסדי נתונים, אלגברה ליניארית ושיטות מטריקס.
  • לפתח בסיס בתחומים כמו תכנות וחשבונאות משפטית.
  • ללמוד את התיאוריות הבסיסיות ואת המתודולוגיות המעצבות ניתוח נתונים.
  • למד כיצד לעבד ולחלץ מידע ממערכות נתונים גדולות.
  • לחדד את הכישורים האנליטיים ואת כושר ההמצאה שיעזרו לכם להעריך נתונים ולהחיל אותו על החיים האמיתיים.
  • לקבוע כיצד לשרטט מגמות וכיצד להשתמש במגמות אלה כדי לחזות פעולה בעתיד.
  • גלה את היישומים מרחיקי הלכת של מדע הנתונים וכיצד הוא משמש יותר ויותר במגוון תחומים חשובים.

דרישות תואר

על התלמידים המתמחות בניתוח נתונים לקבל סך של 15 קורסים נדרשים הכוללים חמישה קורסים במתמטיקה, 6 במדעי המחשב, שני נתונים סטטיסטיים ושני קורסי בחירה עיקריים.

התמחות

הסטודנטים מעודדים מאוד להשתתף בתוכנית ההתמחות של הקולג 'ולבלות סמסטר השגת מעשי
ניסיון. ישנם שני סוגים של התמחות: סטודנטים יכולים להרוויח אשראי אקדמי על ידי עבודה עם יועץ אקדמי ואת התמחות האתר, או להשתתף בהתמחות קריירה, אשר מספק ניסיון רב ערך, אך אינו מציע אשראי אקדמי. שני סוגי חוויות ההתמחות מציעות לתלמידים את הניסיון הנדרש כדי לשפר את החוויות החינוכיות שלהם ולהכין אותם להצלחות שלאחר סיום הלימודים.

בתי ספר למוסמכים וקריירות

הנחה מתמטיקה וסטודנטים למדעי המחשב ממשיכים ללימודים מתקדמים במתמטיקה או במדעי המחשב או נכנסים ישירות לקריירה בתחומים כמו עסקים, תקשורת, חינוך, כספים, שירותי בריאות וטכנולוגיית מידע.

עדכון אחרון: ספט 2018

אודות בית הספר

At Assumption, we are committed to exploring with great gusto the relationship between faith and reason. By participating in this 2,000-year-old-tradition, today’s students join generations of scienti ... קרא יותר

At Assumption, we are committed to exploring with great gusto the relationship between faith and reason. By participating in this 2,000-year-old-tradition, today’s students join generations of scientists, artists, writers, and philosophers who have engaged in a search for truth across disciplines. קרא פחות