תואר ראשון בעבודה סוציאלית (Hons)

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

מטרות התכנית

תואר ראשון בעבודה סוציאלית (Hons) שואף לפתח את הידע, הכישורים והערכים המקצועיים של התלמידים בעבודה סוציאלית, כך שהבוגרים יוכלו לעמוד ביעילות בצורכי השירות החברתי של הקהילה באופן גמיש, ריאליסטי, יצירתי ומקצועי, אך חשוב. בוגרי תוכנית BSW (Hons) שלנו מוכרים על ידי רוב הגורמים המקצועיים ברמה הבינלאומית. הם יכולים להירשם כעובדים סוציאליים רשומים (RSW) עם מועצת רישום העובדים הסוציאליים בהונג קונג.


תרגול שדה העבודה הוא חלק בלתי נפרד מחינוך לעבודה סוציאלית, ומיקום השדה המקומי זמין בששת התחומים העיקריים הבאים: שירות משפחתי, עבודה סוציאלית בית ספרית, עבודת נוער, עבודה קהילתית, שירות שיקום ושירות קשישים. הן הממשלה והן ארגונים לא ממשלתיים מספקים לתלמידים שלנו מקומות עבודה. להלן כמה דוגמאות:

 1. המטביל Oi קוואן שירות חברתי
 2. קאריטאס - הונג קונג
 3. טונג וואה של בתי חולים
 4. פו לאונג קוק
 5. חטיבת הבנים, הונג קונג
 6. ימק"א הסינית של הונג קונג
 7. האגודה לשיקום פסיכיאטרי לחיים חדשים
 8. איגוד בריאות הנפש של הונג קונג
 9. אחוות ריצ'מונד בהונג קונג
 10. חברה של מרכזי בנים
 11. נוער
 12. מרכז לליידי מקלהאוס
 13. לגבי הברית סקירה
 14. הברית לפיתוח קהילתי
 15. מרכז שירות שכונה ועובדים
 16. נוצרי
 17. קאולון העיר הבפטיסטית כנסיית השכונה מרכז הקשישים
 18. הבנים'
 19. הונג קונג שירות נוצרי
 20. הונג קונג חברה לרווחה משפחתית
 21. איגוד המשחקים של הונג קונג
 22. אגודת העיוורים בהונג קונג
 23. שירות חברתי מתודיסטי
 24. הונג קונג קונג קונג הואי הרווחה המועצה
 25. משרד הרווחה
 26. התנחלות סנט ג'יימס
 27. הונג קונג הפדרציה של קבוצות נוער

עבודה סוציאלית

ארבעה גושי ליבה מהווים את המרכיבים הבסיסיים של העבודה החברתית העיקריים: התנהגות אנושית

הקורסים בתוך כל בלוק הוצבו ברצף פדגוגי המתחיל בתיאוריות בסיסיות ובמיומנויות ובהתקדמות לקראת רכישת ידע ותרגול מתקדמים ומתקדמים יותר להכנת תלמידים לעבודה בשירות חברתי ולימודים מתקדמים.

מיקום בחו"ל

תמיד הייתה זו שאיפה של המחלקה שלסטודנטים תהיה אפשרות להזמין עבודות שטח מעבר לים. אנו גם מאמינים כי החוויה בעבודה עם אנשים במקומות שאינם הונג קונג ובמערכות רווחה שונות יכולה לספק לתלמידים ידע ומיומנויות חלופיות. ידע ומיומנויות אלה בוודאי יועילו לתלמידים כמו גם לחבריהם לכיתה במחלקה. המחלקה מעניקה מלגה לעבודה סוציאלית של עדה ש לי, על מנת לתמוך בסטודנטים בשנה הסופית למקומות חו"ל בבייג'ינג, טייוואן וקנדה וכו '.

הוֹדָאָה

על המועמדים למלא את דרישות האוניברסיטה בכלל ואת הדרישות המיוחדות של התכנית. לפרטים, עבור אל http://admissions.hkbu.edu.hk/en/ .

בנוסף לרשומה אקדמית טובה, מעודדים את המשתתפים לקבל השתתפות טובה בפעילויות חוץ, מוטיבציה חזקה, מטרות ברורות ללימוד עבודה סוציאלית וניסיון רלוונטי רלוונטי ו / או משולם. יתר על כן, גורמים חשובים, כגון ערכים, עמדות, אישיות, בגרות, הבנה עצמית, דאגה לענייני ציבור, יכולת ניתוחית ויכולת לפתור בעיות חשובים.

תַשְׁלוּם

שכר הלימוד של תכניות לתואר ראשון במשרה מלאה לשנים 2019-20 הוא 42,100 דולר לסטודנטים מקומיים ו -140,000 HK עבור סטודנטים שאינם מקומיים * בהתאמה. יש לשלם עמלות בשני תשלומים שווים. (שער המרת מטבע: $ 1 = HK $ 7.8)

הסיבות לבחירת הונג קונג כיעד לימודים

1. היה חלק מ"הרפתקה סינית "עם מורשת מערבית

2. לימוד שפה ותרבות סינית

3. עיר מרגשת ותוססת עם המון מה לעשות

4. חברות רב לאומיות רבות שממוקמות בהונג קונג

5. חלון לסין

6. שער לדרום מזרח אסיה

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Faculty of Social Sciences, Hong Kong Baptist University comprises seven departments: Education Studies, Geography, Government & International Studies, History, Sport, Physical Education & ... קרא יותר

The Faculty of Social Sciences, Hong Kong Baptist University comprises seven departments: Education Studies, Geography, Government & International Studies, History, Sport, Physical Education & Health, Social Work, and Sociology. קרא פחות