תואר ראשון בעיצוב אופנה ותקשורת

כללי

תיאור התכנית

קורס זה מתקיים בשפה האנגלית.

האופנה לתקשורת בעידן הדיגיטלי משלב מיומנויות סגנוניות וטכניקות תקשורת ושיווק: הוא מעצב את הזהות החזותית של מותג האופנה, של מגזין אופנה או של אירועים קשורים, בעיצוב האווירה והסגנון. פרופיל זה הוא דמות מקצועית יסודית מוכן להתמודד עם התקשורת לא מקוון מקוונת וכלים.

מטרת האופנה של סטייליסטית אופנה היא ליצור תמונת סגנון מתואמת, שבנוסף לכך שהיא קוהרנטית, מבטא נקודת מבט מקורית על מגמות עכשוויות או מנבא חדשות. בשנים האחרונות, עמדה מקצועית זו הרחיבה את טווח היכולות שלה, כולל הכיוון האמנותי של אוספים, אסטרטגיות תקשורת משולבות, ציד מגניב ומגמות.

הקורס מציע מסלול חינוך ייחודי המשלב ערכי אופנה יוקרתיים עם מחוזות הייצור המעולים של טוסקנה. LuisaViaRoma.com, אחד המסחר האלקטרוני הנודע ביותר בתחום האופנה, הוא השותף הראשי.

אפשרויות קריירה

אופנה מעצב, Communicator, יחסי ציבור דיגיטלי, אופנה עורך, Merchandiser חזותי, רכזת כיוון אמנות, אופנה אירוע רכזת, אופנה Blogger, אופנה מומחה שיווק.

הֶקשֵׁר

אופנה Communicator הוא מקצועי עם ידע רחב של תרבות האופנה, "עיצוב תמונות" עבור צילומי צילום, קטעי וידאו, בלוגים, מסחר אלקטרוני, אופנה, מופעים אופנה, מוצרי העריכה.

מתודולוגיה ומבנה

מטרת הקורס היא להכשיר אנשי מקצוע שיכולים להשתתף ביעילות ביצירת, תקשורת וקידום מותג ומוצר אופנה וכן בתפיסת הסגנון והאסתטיקה שלו. איך להיות Communicator אופנה, שהוא פרופיל רב תחומית אנליטי, דורש השלמת השכלה רוחבית כי חייב לכלול רקע תרבותי מוצק ידע טוב של כלים טכניים של צילום, וידאו ביצוע העולם של אופנה (חומרים, קודים, תווים, וכו). למקצוען יש יכולת לבנות מסגרת רחבה של התייחסויות חזותיות ואסתטיות: תולדות האמנות, תלבושות, קולנוע, מוסיקה, שפות של וידאו וצילום, פרשנות וניתוח מגמות.

ההתמחות בסגנונות אופנה פירושה פיתוח של הכישורים הנדרשים כדי להמציא אסטרטגיית תקשורת למותג או למוצר אופנה באמצעות כלים מסורתיים מבוססי אינטרנט. הנושאים המוצגים מנתחים את המגזרים השונים של תקשורת האופנה: יחסי ציבור, תכנון אירועים, איכות הבנה, ערכי ערכי מוצר ופיתוח פרויקטים הקשורים למוצר או למותג.

התלמיד מסוגל לפרש ולהבין את האופנה העכשווית וליצור סיפור אישי באמצעות פרויקטים חדשניים ועכשוויים בתחום פרסום אופנה ותכנון אירועים, ניסוי ערוצים חדשים.

עדכון אחרון: דצמ 2019

אודות בית הספר

Florence boasts one of the world most important artistic and cultural heritage, but it is also a city with a long history in Italian design.

Florence boasts one of the world most important artistic and cultural heritage, but it is also a city with a long history in Italian design. קרא פחות