תואר ראשון בעיצוב אופנה

כללי

3 מיקומים זמינים
קרא עוד על תוכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

הקורס מתקיים בשפה האנגלית

המטרה החינוכית של הקורס היא להכשיר אנשי מקצוע בתעשיית האופנה המסוגלים לקחת חלק בתהליך היצירה, בהצעת הערך ובקידום מותג או מוצר אופנה וסגנונו והאסתטיקה המגדירים אותו. להיות מעצב אופנה, שהוא פרופיל רב תחומי ואנליטי, נדרש השלמה של מסלול חינוכי רוחבי שעליו לכלול רקע תרבותי מוצק והבנה חזקה של הכלים הטכניים של צילום, יצירת וידאו ועולם האופנה. למעצבי אופנה יכולת ליצור מסגרת רחבה של אזכורים חזותיים ואסתטיים למותג ולפרש ולנתח מגמות.

החל מהשנה השנייה לסטודנטים יש אפשרות להשתתף בהתמחות בתקשורת אופנה (הנלמדת אך ורק באיטלקית) כדי ליצור ולנהל אסטרטגיית תקשורת משולבת, לנהל קמפיין פרסומי, להתמודד עם התקשורת ואלו הפועלים ברחבי המגזר, לארגן אירועים ו תצוגות אופנה, אך גם לתכנן ולהשיק מוצר, מעצב או מותג.

BA in Fashion Stylist Milano

כותרת - התואר האקדמי ברמה הראשונה מוכר על ידי MIUR (משרד לחינוך, אוניברסיטה ומחקר) ומשווה לתואר ראשון שהונפק על ידי אוניברסיטאות.

הקשר - לאחרונה מקצוע זה הרחיב את מגוון יכולותיו עד כדי כך שהוא ממלא כעת תפקיד מהותי בכיוון האמנותי של אוספים, אסטרטגיות תקשורת משולבות, ציד מגניב ומגמה.

מתודולוגיה ומבנה - הקורס מאמן את הסטודנטים בניסוי מעשי של השיטות, הכלים שנחקרו וההיבטים התרבותיים: הפרויקטים (צילומי נשים, גברים, ודומם) נעשים על ידי לימוד שלבי המחקר / פיתוח / מימוש ומייצגים את אבני היסוד הבסיסיות של מסלול הלימוד. כל נושא נחשב בהתייחס לפרויקט: הכלים הטכניים והיצירתיים (תוכנה, תיקונים דיגיטליים של התמונות, יצירת וידאו); האותות התרבותיים (אופנה עכשווית, צילום, סמיוטיקה ובאופן כללי יכולת לפרש דימויים).

המטרה הבסיסית היא ליצור מעצב אופנה המסוגל לנהל את תהליך היצירה, את מנגנוני עיצוב הפרויקטים, להשיג הבנה מלאה של הסגנונות השונים שחוותה האופנה היסטורית, כמו גם את המגמות העכשוויות, ולהשיג את היכולת לנתח בצורה ביקורתית צורות אופנה חדשות.

קריירה - מעצבת אופנה, יועצת מותג, רכזת כיוון יצירתי, מומחית לחקר אופנה, מומחית לעריכת אופנה, תחזית מגמה

עדכון אחרון: נוב 2020

אודות בית הספר

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. קרא פחות
מילאנו , מילאנו , מילאנו + 2 יותר פחות