תואר ראשון בעיצוב אופנה

כללי

3 מיקומים זמינים
קרא עוד על תוכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

הקורס מתקיים בשפה האנגלית

הקורס מכשיר מעצבי אופנה בעלי יכולות סגנוניות ויצירתיות בשילוב יכולת להגדיר מוצרים חדשניים, לפתח סיפורים ולהציב מוצר סופי בשוק.

האוספים השונים והפקת אבות טיפוס הם תחומי ההתמחות העיקריים הניתנים לסטודנטים במשך שלוש שנות הלימוד.

הקורס מציע שתי התמחויות: עיצוב אופנה, המכוון להכשרת אנשי מקצוע המסוגלים לתרגם את הקריינות האישית שלהם לאוסף בגדים ואביזרים, ועיצוב נעליים ואביזרים - הנלמדים אך ורק בשפה האיטלקית, המספקים הכשרה ספציפית אודות טכניקות עיצוב וייצור שוקל את המוזרות של המוצר.

BA in Fashion Design Milano

כותרת - התואר האקדמי ברמה הראשונה מוכר על ידי MIUR (משרד לחינוך, אוניברסיטה ומחקר) ומשווה לתואר ראשון שהונפק על ידי אוניברסיטאות.

הקשר - עולם האופנה פונה לשינויים מתמשכים ומהירים. בעשורים האחרונים, המקצועני שהוגדר בעבר כקוטוריאר פינה את מקומו לתפקיד מורכב וגמיש המכסה תחומים שונים בתהליך רב-שכבתי: מעצב האופנה.

מתודולוגיה ומבנה - מסלול הלימודים בנוי כך שיספק לתלמידים את כל הכלים הנדרשים ליצירת קולקציית אופנה או אביזרים ולהציב אותו בשוק העכשווי. התהליך כולו מתמקד ביישום של שיטת עיצוב אחת - התוצרת איטליה הטיפוסית - המהווה את הבסיס לכל התהליך, שנלמד לתלמידים החל מהשנה הראשונה ועד לפרויקט הגמר.

לגבי כל הקולקציות השונות שנחקרו, תשומת לב מיוחדת מוקדשת לרכישת מיומנויות של יצירת תבניות ותפירה, טקסטיל, טכנולוגיית ועיבוד עור, טכניקות עיצוב, איור אופנה, תהליך ייצור בגדים ואביזרים.

משלים לדיסציפלינות הטכניות והמתודולוגיות הוא ההתמקדות המיוחדת בלימודי תרבות המזהים את שפת האופנה כתופעה היסטורית, אמנותית וחברתית, כזרם של מגמות וקודים, כנרטיב יצירתי וחזותי וכמערכת כלכלית. מוצג על ידי רשת ייצור ועל ידי אסטרטגיות שיווק ותקשורת ספציפיות. לסטודנטים אפשרות לבחור בין סדנאות שונות (המשתנות מדי שנה) כמו רקמת ידיים, ניתוח בכתב של מגמות, סריגי יד, פרווה.

במסגרת ההתמחות בעיצוב נעליים ואביזרים, בנוסף לעיצוב הקולקציות המוקדשות לסוגי האביזרים השונים (נשים וגברים), סדנאות אינטנסיביות מבטיחות שימוש נכון בכלים ובמכונות, לרכישת טכניקות לייצור תבניות ותיקים ונעליים ייצור. יתר על כן, הקורס מציע התמקדות בשרטוטים טכניים ספציפיים, בתהליכי ייצור ושימוש בעורות ועורות שונים, וכן בעיצוב חומרת מתכת לאביזרים.

הזדמנויות קריירה - מעצב אופנה, נעליים ואביזרים מעצב, מעצב טקסטיל, מנהל מוצר, מעצב סריגים, מעצב רקמה.

עדכון אחרון: נוב 2020

אודות בית הספר

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. קרא פחות
מילאנו , מילאנו , מילאנו + 2 יותר פחות