תואר ראשון בעיצוב תכשיטים

כללי

3 מיקומים זמינים
קרא עוד על תוכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

הקורס מתקיים בשפה האנגלית

מעצב התכשיטים הוא איש מקצוע רב תחומי, שמסוגל לשלב מיומנויות טכניות של צורף, מתודולוגיית עיצוב ומחקר ניסיוני ביצירת קישוטים האינטראקציה עם הגוף.

למעצב התכשיטים יש את הכישרון לנהל באופן עצמאי את יצירת קולקציית התכשיטים, העוסק בהיבטים השונים של תהליך העיצוב, החל משלב הרעיון ועד טיפוס האב-טיפוס והייצור. שיטה זו של הפיכת רעיון לעיצובים מוחשיים כוללת גם את אסטרטגיית התקשורת ויצירת אווירה סביב הקולקציה.

BA in Jewelry Design Milano

כותרת - התואר האקדמי ברמה הראשונה מוכר על ידי MIUR (משרד לחינוך, אוניברסיטה ומחקר) ומשווה לתואר ראשון שהונפק על ידי אוניברסיטאות.

הקשר - הקורס מאמץ את התרחיש המורכב של תחום התכשיטים העכשווי על ידי פתיחת דיאלוג בין שתי מציאויות רחוקות ככל הנראה: גישה אינטימית וניסיונית ועיצוב מכוון של חברה, שניהם בסיסיים עבור מעצבי תכשיטים עתידיים.

מתודולוגיה ומבנה - במהלך תכנית הלימודים התלמידים חוקרים את עולם התכשיטים על היבטיו השונים, תוך למידת פרטים על עיצוב, טכניקות ייצור וחומרים.

תשומת לב מיוחדת מוקדשת למתודולוגיית העיצוב, שנדחית עם מאפיינים ספציפיים על פי תמצית כל קורס: תכשיטים עכשוויים, תכשיטי אופנה ותכשיטי יוקרה.

תרגול הצורפות במעבדת בית הספר הוא מהותי בתהליך המחקר והייצור. התלמידים בוחנים את הקצוות והפוטנציאלים של חומרים וכן את טכניקות הייצור, הנחוצות להבנת היתכנות של תכשיט.

התלמידים מייצרים כמה אוספים במהלך שלוש השנים. הם מוזמנים להציג את עבודתם בתחרויות בינלאומיות ולהזדמן להיות חלק מסדנאות בהנחיית מעצבים ידועים. כל החוויות הנ"ל עוזרות להם ליצור את תיק העבודות שלהם לתחילת הקריירה המקצועית שלהם.

עיצוב גרפי ושיעורי דוגמנות מחשב תלת מימד מכסים תפקיד רלוונטי בתכנית הלימודים. כישורים דיגיטליים הם הכלים החיוניים לתקשורת הפרויקטים ולניצול הטכנולוגיות החדשות, במיוחד על מנת להיות מעודכנים בשיטות הייצור.

קריירה - מעצבת תכשיטים, טכנאי תכשיטים, אומן עצמאי, מנהל מוצר.

עדכון אחרון: נוב 2020

אודות בית הספר

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. קרא פחות
מילאנו , מילאנו , מילאנו + 2 יותר פחות