תואר ראשון בפסיכולוגיה (בהצטיינות)

כללי

תיאור התכנית

לפתח תיק מקצועי

האם אתה רוצה לעבוד כפסיכולוג? הגעת למקום הנכון. תואר ראשון בפסיכולוגיה של USQ (בהצטיינות) פותח במיוחד עבור אלה מכם שרוצים להפוך למתרגלים. ככזה, התכנית שמה דגש רב על פיתוח מחקר ומיומנויות מקצועיות, כולל הבנה מעמיקה של העקרונות האתיים המביאים לידי ביטוי בתרגול הפסיכולוגי. בכל סמסטר הראשון שלך ב USQ אתה תהיה מעורבת בפרויקטים מחקר ובפעילויות לטפח מיומנויות פסיכולוגי מקצועי.

לאורך הדרך תוכלו להרים שפע של ניסיון מעשי בסביבה תומכת. אתה תתחיל לעשות מיקומים בשנה השנייה והשעון עד שעות נוספות בשנה השלישית. הסטודנטים הנוכחיים עובדים במקומות כמו סמים, שירותי נכות, משטרת קווינסלנד, בתי ספר מקומיים, ארגונים לא ממשלתיים ובפרקטיקה הפרטית. הפסיכולוגיה יכולה להיות מקצוע מאתגר, אבל עד סוף התואר תהיה לך חשיפה למשטרי טיפול ויהיה לי ניסיון במבחנים הפסיכולוגיים של הממשל.

הסמכה מקצועית

בוגרי הם זכאים להגיש בקשה לרישום ניסויי כפסיכולוג עם הסוכנות הרגולטורית לענייני בריאות אוסטרלית. מי שהשלים את תכנית הכבוד לארבע שנים זכאי להמשיך ולהשלים מחקרים נוספים ברמת המאסטרס במטרה להירשם כפסיכולוג קליני.

תוצאות קריירה

כמומחה להתנהגות אנושית, אישיות, יחסים בינאישיים, למידה ומוטיבציה, פסיכולוגים מבוקשים במגוון רחב של מקומות עבודה. רוב התלמידים בסופו של דבר עובדים בתפקידים שאינם כרוכים בתואר פסיכולוגים. אלה כוללים קציני סעד, עובדי נוער, עובדי תמיכה וקציני תעסוקה בתחומים כגון בטיחות ילדים ושירותים מתקנים. אבל פסיכולוגים גם עובדים במגזרים שונים, כולל חינוך, ביטחון, ייעוץ והדרכה ופיתוח.

מבנה התוכנית

כל הקורסים הרביעיים מוצעים כסדנאות אינטנסיביות בבתי ספר למגורים. בתי הספר לכל קורס מתקיימים פעמיים בסמסטר ההצעה. ההשתתפות בסדנאות השנה 4 היא חובה.

בתי ספר למגורים

בנוסף לקורסים המפורטים להלן, סטודנטים חיצוניים יהיו גם הזדמנות לבוא בקמפוס לבתי ספר מגורים שבו תוכלו להשתתף הרצאות פנים אל פנים, הדרכות, להשתמש במתקנים לפגוש צוות ותלמידים אחרים.

קורסים שיש ללמוד

  • קורסי ליבה בפסיכולוגיה וסטטיסטיקה (28 יחידות)
  • בתוספת 4 קורסי בחירה (4 יחידות)

כמה זה יעלה?

עלויות שנתיות משוערות עבור השנה הראשונה של המחקר (8 יחידות) בתוכנית זו הם:

מצב לימוד / עלות

  • Commonwealth נתמך: 7956 AUD
  • תשלום מקומי מלא בתשלום: 20000 דולר אוסטרלי

הלוואה כדי לעזור לך לשלם את דמי

ייתכן שלא תצטרך לשלם את הקורס (נושא) דמי upfront. HECS-HELP ו FEE- עזרה מאפשר לך לדחות את דמי שלך עד ההכנסה שלך מגיע לרמה מסוימת.

ייתכן גם שתהיה זכאי לקבל תמיכה כספית מ- Centrelink.

מלגות וסיוע כספי

ייתכן שתוכל לבקש מלגות כדי לעזור עם עלויות המחקר שלך.

דרישות כניסה

  • נושא מקדים: אנגלית (4, SA) או שווה ערך

הערה: הכניסה לתכנית 4 או השנה של התכנית זמינה רק לתלמידים אשר סיימו את שלוש השנים הראשונות של התכנית, ובקורסים בפסיכולוגיה שמרו על רמה של 5.0 ומעלה.

דרישות שפה אנגלית

אתה נדרש לספק את דרישות השפה האנגלית המתאימה. תוכנית זו דורשת מינימום של IELTS 6.0 או שווה ערך.

אם אינך עומד בדרישות השפה האנגלית, תוכל להגיש בקשה ללימודי תוכנית אנגלית בשפה האנגלית.

איך ליישם

סגירת תאריכים

הגשת בקשה ישירות ל USQ:

  • סמסטר 3, 2018 - יישומים סגור יום שני 5 נובמבר, עם סמסטר 3 החל ביום שני 19 נובמבר 2018.
  • סמסטר 1, 2019 - יישומים סגור יום שני 18 פברואר, עם סמסטר 1 החל ביום שני 25 בפברואר 2019.
  • סמסטר 2, 2019 - יישומים סגור יום שני 1 יולי, עם סמסטר 2 החל ביום שני 15 יולי 2019.

אם אתה מחיל באמצעות QTAC, יהיה עליך לבדוק את תאריכי סגירה של QTAC.

אשראי בגין מחקר קודם או ניסיון בעבודה

אתה עשוי להיות זכאי לקבלת אשראי אם יש לך בעבר למדו או יש ניסיון רלוונטי בעבודה. זה יעזור להפחית את מספר הקורסים שאתה צריך ללמוד כדי לסיים את התוכנית.

עדכון אחרון: אוג 2018

אודות בית הספר

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... קרא יותר

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programs, you can choose to study on campus, external or online. קרא פחות
טואומבה , ספרינגפילד , בריסביין , אוסטרליה אונליין + 3 יותר פחות