תואר ראשון בצילום

כללי

3 מיקומים זמינים
קרא עוד על תוכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

הקורס מתקיים בשפה האנגלית

קורס הצילום נערך במסגרת בית הספר לאמנויות חזותיות ומציע, יחד עם תוכנית לימודים ספציפית ואומנויות ליברליות, מספר קורסים מוצלבים המאפשרים לתלמידים לרכוש מיומנויות ואסטרטגיות רב תחומיות.

באמצעות שיעורים וסדנאות שהועברו על ידי צלמים ואוצרים מרכזיים בזירה הלאומית והבינלאומית, התלמידים חווים את תחומי הצילום השונים: מסחרי, עריכה, דוקומנטרי ואמנותי, ללמוד לתרגם מושגים מופשטים ורעיונות צילום לייצוגים נצפים.

בוגרי תואר ראשון בצילום יוכלו לעבוד גם על פרויקטים של צילום יישומי או של הקצאה עצמית, אך גם בכיוון אמנותי או כאוצרים, כעורכי תמונות, ריטושרים לצילום או רוכשי אמנות.

BA in Photography Milano

כותרת - התואר האקדמי ברמה הראשונה מוכר על ידי MIUR (משרד לחינוך, אוניברסיטה ומחקר) ומשווה לתואר ראשון שהונפק על ידי אוניברסיטאות.

הקשר - צלמים מאתגרים בימינו לא רק טכנית אלא - ובעיקר - בפרשנות וחשיבה מחודשת של הנחותיהם שלהם להרחיב את הידע והרעיונות שלהם ולהיות תורמים בולטים לתרבות האמנות החזותית.

מתודולוגיה ומבנה - תואר ראשון בצילום הוא תוכנית אינטנסיבית לתארים מתקדמים המופנית להיבטים טכניים ויצירתיים של פרקטיקות תמונה דיגיטליות ואנלוגיות עדכניות.

התלמידים חוקרים את כל תחומי הצילום באמצעות תכנית לימודים רחבה הכוללת מיומנויות תיאורטיות, יצירתיות וטכניות, מקצועות הקשר (היסטוריית צילום, סמיוטיקה באמנויות, פנומנולוגיה של אמנות עכשווית וכו ') ופיתוח מקצועי.

הם לומדים בהדרגה להשתמש בציוד, כדי להקים תאורה ולצלם תמונות בחוץ ובסביבות מיוחדות במיוחד - כמו אולפן הצילום - ולפתח ולהדפיס סרטים בשחור לבן בחדר החשכה.

בכל סמסטר, הסטודנטים מייצרים תמונות מצטיינות מבחינה טכנית ותמיד מושכות יותר מבחינה רעיונית, לומדים כיצד לארגן את פעילויותיהם, להתמודד עם לקוחות ולעצב אסטרטגיות שיווק אישיות.

הרצאות אומנויות ליברליות מאתגרות את התלמידים להבין את ההקשרים התרבותיים והחברתיים, לקרוא שינויים פוטנציאליים בפרשנות של תמונות דרך נקודות מבט היסטוריות ועכשוויות ובכך לשפר את מודעותם למגוון רחב של סוגיות.

התלמידים מוזמנים גם להיכנס לגישות חוצות-תחומים, לעבוד בשיתוף פעולה ולהגיב לאירועים ופעילויות חיצוניים.

הקורס מועבר על ידי צוות צלמים, אמנים, אוצרים ועיתונאים מקצועיים, ומורחב על ידי מורים ומדברים מבקרים.

קריירה - צלם, מומחה בהוצאת תמונות, עורך תמונות, קונה אמנות, אוצר צילום, מנהל אמנות, מנהל אולפן.

עדכון אחרון: נוב 2020

אודות בית הספר

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. קרא פחות
מילאנו , מילאנו , מילאנו + 2 יותר פחות