תואר ראשון בתוכנית " HSE ו אוניברסיטת לונדון תואר שני תוכנית בכלכלה"

כללי

תיאור התכנית

ICEF מעניקה לתלמידים הזדמנות מיוחדת ללמוד שני תארים, רוסי ואחד בריטי, מה- HSE ומאוניברסיטת לונדון. לבוגרי התכנית יש יתרון ייחודי בהמשך הלימודים או בתחילת הקריירה שלהם בכל מקום בעולם.

התכנית מיושמת בתמיכה אקדמית של בית הספר לכלכלה ולמדע המדינה בלונדון, המשלבת את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של הרוסים והבריטים בתחום ההשכלה הגבוהה בכלכלה ובפיננסים.

דרישות

בדיקת כניסה:

מועמדים בינלאומיים חייבים לעבור 2 בחינות: אנגלית ומתמטיקה. הבחינה במתמטיקה ניתן לקחת גם באנגלית או ברוסית.

מָתֵימָטִיקָה:

 • פורמט: מבחן בכתב
 • משך המופע: 180 דקות

שפה אנגלית:

 • פורמט: מבחן בכתב
 • משך המופע: 180 דקות

למידע: מועמדים יכולים להיבחן במבחן המדינה הרוסית המאוחדת (EGE) באנגלית ובמתמטיקה. ניתן להגיש את הציונים המחליפים את ציוני הבחינות הפנימיות.

דרישות למועמדים בינלאומיים

אנו צופים כי מועמדים בעלי מיומנות גבוהה ומוטיבציה בעלי רמת ידע אנגלית גבוהה ורקע מתמטי טוב. מועמדים חייבים להיות בוגרי תיכון. אנו מקבלים תלמידים בעלי תעודת תיכון מרחבי העולם. רמת ההשכלה התיכונית שקיבלה צריכה להיות שקולה לרמת ההשכלה התיכונית בארה"ב, הבריטית או הרוסית.

בקיאות באנגלית:

אנו מבקשים מהמועמדים לספק עדות על שליטתם באנגלית. הניסיון הוכיח כי תלמידים מיומנים בקיאים באנגלית ממוקמים בצורה הטובה ביותר כדי להפיק את המרב מכל מה ICEF יש להציע, הן מבחינה אקדמית וחברתית. אנו מצפים כי רמת הכניסה של המועמדים לאנגלית שווה ל ציון כולל של לפחות 5.5 של מערכת הבחינות בשפה האנגלית (IELTS). על המועמדים הרוסים לספק את הבחינה 'מבחן מצב מאוחד' (USE) באנגלית; הציון המינימלי עבור יישום זכאי הוא 70 מתוך 100.

בקיאות במתמטיקה:

אנו מחפשים מועמדים עם רקע מתמטי חזק. זה נובע ממבנה תכנית התארים ב- ICEF שעבורם רמות גבוהות של יכולת מתמטית חיוניות. לפיכך, דרישה כי המועמדים סיימו את לימודי המתמטיקה בתיכון בארצות הברית, בריטניה, רוסיה או מקבילות אחרות. הציון הסופי לקורס מתמטיקה בתיכון צריך להיות 70% מהציון המרבי ומעלה. מועמדים רוסים חייבים לספק את ציון בחינת המדינה המאוחדת שלהם (USE) במתמטיקה; הציון המינימלי עבור בקשה זכאית הוא 60 מתוך 100.

הדרישה המינימלית עבור המועמדים היא לקבל 130 ציונים מתוך 200 עבור סכום של 2 בחינות USE.

איך ליישם

תודה על התעניינותך בתואר ראשון " HSE ואוניברסיטת לונדון תוכנית תואר כפול בכלכלה".

תוכנית זו נלמדת במלואה באנגלית וכוללת ארבע שנות לימוד בבית Higher School of Economics במוסקבה, רוסיה.

שכר הלימוד בשנת 2018/2019 היה 715 000 RUR *. ניתן לקבל מלגות על בסיס תוצאות בחינת הכניסה. למידע: את כללי הקצאת המלגות ותנאי חתימת חוזה לשנת הלימודים 2018/2019 ניתן למצוא באמצעות הקישורים. ** סטודנטים בינלאומיים יכולים להתגורר במעונות הזולים של HSE למשך לימודיהם.

איך ליישם

תהליך הבקשה מורכב משני שלבים:

1. הכנה לקראת שלב (מרוחק)

 1. השלב הראשון בתהליך הבקשה הוא להירשם במערכת היישומים המקוונים. תקופת הבקשה והבדיקה בשנת 2018/2019 הינה מיום 15 באוקטובר 2018, עד 10 באוגוסט 2019.
  טופס זה מחייב סריקות של המסמכים החינוכיים שלך.
 2. לאחר בחינה מקדימה של התוכנית, סטטוס הבקשה שלך יעודכן.
 3. על מבקש למלא בקשה להכרה בתעודות זרות.

טופס זה דורש סריקות של מסמכים חינוכיים שלך מזהה.

2. שלב הבחינה (באינטרנט או MOSCOW)

השלב הבא של תהליך הבקשה מורכב של בחינות. ניתן לקחת את הבחינות באינטרנט, לא מקוון (באתר) או להשתתף באולימפיאדת הנוער הבינלאומית. מידע מפורט על שלב הבדיקה ניתן למצוא כאן. ההחלטה על המועמדים נעשית על פי תוצאות בחינת הכניסה. על המועמד לעבור שתי בחינות:

 • מתמטיקה;
 • אנגלית.

ציוני המינימום הם 60 במתמטיקה ו 70 באנגלית.

אנא, להירשם למועדי הבחינה הנוחים בחשבון האישי שלך.

המבקש יכול להישאר במעונות של HSE במהלך תקופת הבחינה.

לקבלת מידע: אתה יכול גם לקחת את הבחינה רוסית מאוחדת המדינה (EGE) באנגלית ובמתמטיקה. ניתן להגיש את הציונים ולהחליף את ציוני הבחינות הפנימיות.

במקרה של הודאה, רכז התוכנית יפנה אליך ויבקש לשלוח חבילה של מסמכים סרוקים הנחוצים.

* - דמי שכר עבור 2019/2020 שנה תוקם בקרוב. עלות השנים הבאות יכולה להשתנות מעט בהתאם לשיעורי האינפלציה, שינויים משמעותיים בשערי החליפין של המטבעות או במדיניות הפיננסית של אוניברסיטת לונדון.

(החלק הבא נלקח מהוראות לתלמידים מצליחים)

** - הכללים יכול להיות שונה במקצת עבור האקדמי 2019/2020 שנה.

שכר לימוד ומלגות לסטודנטים בין-לאומיים

שכר לימוד

שכר הלימוד של HSE ואוניברסיטת לונדון תוכנית תואר כפול בכלכלה הוא 715 000 RUB בשנה בשנת הלימודים 2018/2019.

שכר לימוד ומלגות

תוכנית ICEF BS מציעה מערכת גמישה של הנחות שכר לימוד לסטודנטים בינלאומיים פוטנציאליים ולסטודנטים בינלאומיים לתואר שני בעלי הישגים אקדמיים גבוהים. על פי נתונים סטטיסטיים של חיל-האוויר, כל שנה יותר מ- 50% מהסטודנטים בשנה הראשונה מקבלים הנחה מ -15% עד 100% משכר הלימוד (62% בשנת 2017).

גודל ההנחה עבור סטודנטים טריים מבוסס על תוצאות בחינת הכניסה (הממוצע המשוקלל) ותוצאות האולימפיאדות האקדמיות השונות. בשנים שלאחר מכן ההנחה תלויה בתוצאות האקדמיות של סטודנט בינלאומי ב- ICEF ובמיקום שלו בדירוג הסטודנטים הסופי.

הממוצע המשוקלל מחושב כסכום ציון הבחינה במתמטיקה כפול 2 וסימן הבחינה לאנגלית.

החיים במוסקבה

דִיוּר

לכל תלמידי חיל-האוויר הקיימים מקום באחד ממעונות HSE . נכון לעכשיו ישנם 9 בתי מגורים לסטודנטים HSE שנמצאים באזורים השונים של העיר. רוב הסטודנטים הבינלאומיים מתגוררים בתושב שבסטינצ'סקאיה אוליצה, 33/1. עם זאת, אפשרויות אחרות זמינות גם הן. התשלום החודשי משתנה במעונות שונים אך הוא אינו עולה על 1560 RUB לחודש. אם אתם עדיין לא סטודנטים ל- HSE אך אתם מגיעים למוסקבה כדי להיבחן או להשתתף בבית ספר לקיץ תוכלו גם להישאר באחד מעונות HSE , במקרה כזה, שכר הטרחה יהיה 5400 RUB לחודש. בכל מעונות HSE יש גישה לאינטרנט קווי ואלחוטי (Wi-Fi) כאחד.

לקבלת מידע נוסף על מעונות HSE בקר בדף זה.

תַחְבּוּרָה

כרטיסי הסעה של סטודנטים מציעים הנחות משמעותיות על הובלה תת קרקעית, אוטובוסים, טרוליבוסים וכו '. מעבר חודשי של תלמידים מתחת לאדמה עולה 380 RUB. מעבר חודשי של סטודנטים להובלה יבשתית (אוטובוסים, חשמליות, טרוליבוסים וכו ') עולה 250 RUB. נסיעה במונית ממוצעת בתוך מוסקבה: 300 - 1000 RUB תלוי מרחק נסע ופקקים. אנו ממליצים להשתמש באפליקציות ניידות מוניות רשמיות לטיולים זולים ובטוחים יותר.

הקמפוס של ICEF ממוקם במרכז מוסקווה, במרחק 5 דקות הליכה מתחנת הרכבת התחתית שאבולוסקיה (קו 6). יש גם תחנת החשמלית של חשמליות №14, 26, 47, А.

מזון

בבית הקפה HSE ארוחת בוקר / צהריים יעלה לך כ 150-200 RUB. יש גם תפריט מוגדר שעולה סביב 125 RUB. במוסקבה מגוון עצום של מסעדות ובתי קפה לכל טעם. בדרך כלל, ניתן לקבל ארוחת צהריים עסקית עבור 350-500 RUB; ארוחת ערב טובה יעלה על 800-1200 RUB לאדם. עם זאת, מסעדות מזון מהיר הם הרבה יותר זול.

ההוצאות לקניית מזון ומשקאות ובישול בבית הן כ -2000 רובל לשבוע.

טלפון סלולרי ואינטרנט

אינטרנט סלולרי ללא הגבלה שיחות ברחבי רוסיה יעלו סביב 500-1000 RUB לחודש, בהתאם לספק.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Consistently ranked as one of Russia’s top three universities, the National Research University Higher School of Economics (HSE University) sets itself apart by its internationally-minded, research-dr ... קרא יותר

Consistently ranked as one of Russia’s top three universities, the National Research University Higher School of Economics (HSE University) sets itself apart by its internationally-minded, research-driven approach to higher education. Based in the vibrant centre of Moscow, with campuses in St. Petersburg, Nizhny Novgorod and Perm, HSE offers outstanding academics at all levels and includes more than 40 English-taught Master’s programmes and 8 English-taught Bachelor's degree programmes. קרא פחות
מוסקווה , ניז'ני נובגורוד , סנט פטרסבורג + 2 יותר פחות