תואר ראשון בתכנון ופיתוח משחקים

כללי

תיאור התכנית

היכונו לקריירה יצירתית מרגשת עם תואר בעיצוב משחקים

המשחק השתלב באופן בו אנו לומדים, מתקשרים, מתקשרים, ואוספים מידע. התוכנית לתואר ראשון בעיצוב משחקים של אוניברסיטת וילמינגטון משלבת מיומנויות של עיצוב אינטראקטיבי, הפקת וידאו, עיצוב גרפי, דוגמנות תלת ממדית ותכנות, כדי להעניק לך את המומחיות ליצור משחקי וידאו והדמיות לפלטפורמות, קונסולות, מכשירים ניידים וסימולציות מרכזיים.

אחת התוכניות היחידות לפיתוח משחקים באזור

התואר בעיצוב ופיתוח משחקים באוניברסיטת וילמינגטון הוא אחת התוכניות היחידות, המוסמכות, לארבע שנים של מעצבי משחקי וידאו באזור. התלמידים נהנים מהגמישות של שיעורי יום, ערב או סוף שבוע בסמסטרים של 15 שבועות או בלוקים של 7 שבועות, כמו גם משכר הלימוד המשתלם להפליא של WilmU.

קח את הרעיונות שלך למשחק וידאו מההתחלה ועד לסיום

תכנית התואר עיצוב ופיתוח משחק מכינה אתכם עם "סט מיומנויות המשחק" המאזן בין קורסי התכנות וקורסי העיצוב הדרושים להבנת צינור יצירת המוצר, כמו גם הבנה של טכניקות וידאו ושמע, ממשקי עיצוב וחוויות משתמש. בקצה האחורי תלמדו על ניהול פרויקטים וכיצד לשווק את המוצר המוגמר שלכם.

למד פיתוח משחקי וידאו בסביבה מעשית

השתתפות בשיעור בסביבת מעבדה המספקת גישה לתוכנות המשחק המעודכנות כל הזמן בתעשייה, טובלת אותך בטכנולוגיות המובילות הנחוצות להצלחה. עבודת פרויקטים מעשית מנחה אותך ביצירת תיק מפתחי משחקים כדי להציג את היצירות שלך ולהרשים מעסיקים פוטנציאליים.

עדכון אחרון: אוק 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Mission The mission of the College of Technology is to provide an experiential learning environment that fosters collaboration, engagement, innovation and personal growth. Our programs blend real-worl ... קרא יותר

Mission The mission of the College of Technology is to provide an experiential learning environment that fosters collaboration, engagement, innovation and personal growth. Our programs blend real-world experiences with practical application preparing students for premier career opportunities and advancement within the information technology field. קרא פחות