תואר ראשון בתקשורת וניהול גלובלי

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

התוכנית הגלובלית לתקשורת וניהול (GCM) מציעה תואר ראשון באומנויות בתקשורת עבור סטודנטים בינלאומיים, הרשמים החל משנת 2020. יתכן כי התוכנית תושלם בארבע שנות לימוד.

דבקות בפילוסופיית ההוראה הבינלאומית ארוכת השנים של אוניברסיטת ג'ג'יאנג, תוכנית GCM מחויבת להכשרת יזמים ומנהיגים עסקיים עתידיים המשלבים ידע בין תחומי, מומחיות בניתוח פיננסי ועסקי, והבנה מעמיקה של הסביבה העסקית של סין להצטיין בסין ו להתחרות ברחבי העולם. התלמידים יסיימו מיומנות דו לשונית בסינית ובאנגלית, כישורי תקשורת חוצה תרבויות ובסיס איתן של ידע על סין. מצוידים ביסודות התקשורת והניהול, הסטודנטים יוכלו להצליח בתאגידים רב לאומיים ובמפעלים סיניים בתחומי הניהול, העסקים, התקשורת והשיווק, והם יהיו מצוידים היטב כדי לשמש גשר בין סין לעולם.

134961_pic5.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134961_pic5.jpg" />

תכונות התוכנית

פדגוגיה בינתחומית

התוכנית של GCM היא התוכנית העסקית הראשונה לתואר ראשון באוניברסיטת ג'ג'יאנג שמקבלת בברכה סטודנטים בינלאומיים. תכנית מסלולי השבילים היא גם הראשונה מסוגה המשלבת לימודי ניהול, מימון, תקשורת וסין לפלטפורמה בין תחומית לסטודנטים בינלאומיים לתואר ראשון.

תכנית לימודים יישומית ודו-לשונית

מוצעים קורסים מעשיים בשפה ותרבות סינית, תקשורת, מימון ועסקים גלובליים. אנגלית היא שפת ההוראה העיקרית, כאשר משתמשים בסינית בהגדרות יישומיות ובמחקר. תקשורת חוצה תרבויות נלחצת לאורך כל התכנית.

מעורבות בסביבת למידה ברמה העולמית

הקמפוס הבינלאומי של אוניברסיטת ג'ג'יאנג, בו נמצאת התוכנית, מהווה מודל לשיתוף פעולה בינלאומי ושילוב בין סגנונות החינוך המזרחיים והמערביים. הקמפוס מאגד פרופסורים סיניים וזרים יוקרתיים וקהילת סטודנטים בינלאומית גדולה ומודה בכמה מאות תלמידי תיכון סיני מוסמכים מאוד בכל שנה.

רכזת ליזמות וחדשנות

מעבר לכיתה, ZIBS מספקת הזדמנויות יוצאות דופן לתרגול מקצועי, סטאז 'בענף והתנסויות תרבותיות. ZIBS הקימה שותפויות אסטרטגיות עם נמלים פיננסיים וחברות מובילות אחרות, המספקות לסטודנטים את היכולת להשתתף בתכנית הכשרה מעשית בת 6 חודשים בחברות מובילות בעולם.

134965_pic4.pngZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134965_pic4.png" />

הוֹדָאָה

הסמכת אפליקציה

 • על המועמדים להיות אזרחים שאינם סינים בין הגילאים 18-30 ולהיות בעלי תעודת בגרות.
 • מומלץ למועמדים להיות בעלי מיומנויות בסיסיות בשפה הסינית. מועמדי התוכנית יעברו מבחן מיומנות סיני שאורגן על ידי ZIBS.
 • מועמדים ששפת האם שלהם אינה אנגלית, או שלא סיימו תעודת בגרות בשפה האנגלית, חייבים לספק הוכחות למיומנות באנגלית, כמו TOEFL (80 ומעלה), IELTS (5.5 ומעלה).
 • על פי התקנות של משרד החינוך הסיני, מועמדים מסין, הונג קונג, מקאו וטייוואן ייחשבו כסטודנטים בינלאומיים לאחר הגירה למדינות זרות אם הם מחזיקים בדרכון זר או תעודת זהות בתוקף לפני 30 באפריל 2016, וכן יש תיעוד של לפחות שנתיים של מגורים בחו"ל בין 30 באפריל 2016 ל- 30 באפריל 2020 (השוהה בחו"ל לפחות 9 חודשים בשנה נתונה תחשב כמתגוררת בחו"ל כל השנה. התושבות תחושב מהכניסה ל חותמות יציאה).
 • אם המבקש רכש אזרחות זרה באופן אוטומטי בזמן הלידה במדינה זרה ואחד מההורים או שניהם אזרחים סינים, סקירת בקשתו של המבקש תיושם על פי המאמר מס '1010 [2008] שהונפק על ידי יציאה-כניסה משרד המינהל, הלשכה המחוזית לביטחון פנים, מחוז ג'ג'יאנג.

נדרש תהליך בקשה ומסמכים

※ לפרטי הבקשה ולמועד האחרון, אנא צרו קשר עם צוות התוכנית של ZIBS (gcm@intl.zju.edu.cn) לפני הגשת בקשתכם.

 • שלב ראשון: יישום מקוון
  • אנא היכנס למערכת היישום המקוון (http://isinfosys.zju.edu.cn/recruit/login.shtml) כדי למלא את טופס הבקשה באופן מקוון, להדפיס אותו ולחתום על שמך.
 • שלב שני: שלם את אגרת ההרשמה למערכת היישומים המקוונים. אם לא מצליחים לבצע את התשלום המקוון, אתה חייב לשלם את דמי הבקשה לחשבון הבנק של האוניברסיטה ולהעלות את מכתב ההעברה למערכת.
 • שלב שלישי: הגש את מסמכי הבקשה הבאים (מוצבים בצו הבא):
 • טופס בקשה עם תעודת זהות (רקע לבן, 35 מ"מ × 45 מ"מ בגודל).
 • צילום הדרכון.
 • תעודת בגרות בכירה (עותק מקורי או עותק נוטריוני). סיימו תלמידי תיכון יכולים לספק תעודת גמר לימודים.
 • תמליל לכל הקורסים בתיכון (עותק מקורי או עותק נוטריוני);
 • TOEFL / IELTS או דוחות ניקוד אחרים של מבחן בשפה האנגלית (למועמדים לתכנית בהדרכת אנגלית, ששפת האם שלהם אינה אנגלית).
 • שני מכתבי המלצה ממורים בתיכון. יש לעלות על המכתב חתימת המורים, מספר הטלפון ליצירת קשר וכתובת הדואר האלקטרוני.
 • הצהרה אישית צריכה לכלול ניסיון לימודים, סיבות ליישום, נקודות חוזק אישיות. פחות מ- 800 מילים.
 • צילום תעודות הענקה הקשורות לקורסים אקדמיים בתקופת בית הספר התיכון שלך. (אם בכלל)
 • מועמדים שוויתרו על אזרחותם הסינית המקורית והפכו לאזרחים זרים צריכים להגיש (1) תעודת ביטול של אזרחות סינית (2) תעודת אזרחות נוכחית (3) תעודת יציאה וכניסה בדרכון, מיום 30 באפריל 2016 ועד 30 באפריל 2020 .
 • אם מבקש רכש אזרחות זרה באופן אוטומטי בזמן הלידה במדינה זרה ואחד מההורים או שניהם אזרחים סינים, אז על המבקש להגיש (1) תעודת לידה של המדינה הזרה (2) תעודת תושב קבע של ההורים הסינים של מדינה זרה (היה צריך לקבל אישור תושב קבע לפני לידתו של הפונה). ניתן לקבל עותקים של האישורים שהוזכרו לעיל.
 • מועמדים מתחת לגיל 18 (עד ה- 1 בספטמבר 2020) צריכים להגיש (1) מכתב ערבות (הורד) (2) מכתב אישור נוטריוני שנכתב על ידי ההורים.
 • קבלת דמי ההרשמה לקבלת תשלום. (אם בכלל)

הערות:

 1. מתקבלות תוצאות מבחני תקן בינלאומיים (למשל SAT / IB / GCE A-LEVEL / ACT / OTHER).
 2. יש לתרגם מסמכי בקשה בשפות אחרות בסינית או באנגלית ולהיות רשומים.
 3. את המסמכים שצוינו לעיל יש למסור או למסור במפורש למשרד הקבלה, המכללה הבינלאומית, אוניברסיטת ג'ג'יאנג. יש לתייג את חבילת היישום "חומרי יישום לתואר ראשון".
 4. חומרי בקשה ודמי ההרשמה לא יוחזרו ללא קשר לתוצאת הבקשה.
 5. אוניברסיטת ג'ג'יאנג רשאית לבקש מהפונים להגיש חומרים משלימים או לערוך ראיון טלפוני / וידאו או בחינה בכתב במידת הצורך.

זהירות:

 1. אם התלמידים לא מצליחים להגיע או להפסיק את לימודיהם לאחר ההרשמה מסיבות אישיות כלשהן, לא יוחזר שכר הלימוד ששולם מראש.
 2. בעת חיווט שכר הלימוד לחשבון הבנק באוניברסיטה, יש למלא את המספר הסידורי של הבקשה ושם המבקש. העברה אנונימית תיחשב כתרומה לאוניברסיטה.

דמי בקשה: יואן 800 יואן (מידע על תשלום)

ראיונות: משרד הקבלה של ZIBS יציג רשימה קצרה של מועמדים ויקבע מי יתראיין. ראיונות יתקיימו פנים אל פנים או באמצעות ועידת וידיאו.

שכר לימוד

 • שכר הלימוד הוא 65,000 RMB לשנה.
 • שכר הלימוד הסופי יהיה כפוף לשינויים בהתאם למדיניות הממשלתית האחרונה.

134960_pic6.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134960_pic6.jpg" />

מלגות כניסה לתואר ראשון של ZIBS (10,000-30,000 יואן RMB)

 1. מטרות
  • מלגת הכניסה לתואר ראשון ב- ZIBS הוקמה על מנת לתגמל אנשים עם פוטנציאלים יוצאי דופן. זה נפתח בפני מועמדי GCM. המלגה תשולם לסטודנטים מדי חודש כקצבת מחיה, החל חודש לאחר תקופת רישום הסטודנטים. המלגה תוחזר לתקופת שנת לימודים אחת (10 חודשים). עם זאת, הסטודנטים נדרשים לשלם את שכר הלימוד במלואו בעת ההרשמה.
 2. הנחיות יישום
  • על המועמדים למלא את טופס בקשת המלגה ולשלוח אותו לצוות התכנית לתואר ראשון (gcm@intl.zju.edu.cn).
 3. קריטריונים להערכה
  • הצעת המלגה תיקבע על סמך תמלילי המועמדים בבתי הספר התיכון, ביצוע ראיונות ותרומות פוטנציאליות. התוצאה תוכרז במהלך אמצע יוני.

ביטוח רפואי

 • סטודנטים ששילמו את כל שכר הלימוד של השנה האקדמית במועד או במימון מלגה מלאה, זכאים לביטוח הרפואי המקיף שמציעה האוניברסיטה.
 • הערה: ביטוח זה אינו יכול לכסות את הוצאות הטיפול הרפואי במחלות גופניות או נפשיות אשר סטודנטים סבלו לפני כניסתן לאוניברסיטה.

134964_pic7.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134964_pic7.jpg" />

עדכון אחרון: May 2020

אודות בית הספר

Zhejiang University International Business School (ZIBS) was founded on the ZJU International Campus at Haining in November 2018 to facilitate academic and corporate exchange between the West and the ... קרא יותר

Zhejiang University International Business School (ZIBS) was founded on the ZJU International Campus at Haining in November 2018 to facilitate academic and corporate exchange between the West and the East. With a legacy of academic excellence, innovation, and entrepreneurship from China, ZIBS embraces and embodies the future. The business school prepares responsible and aspiring leaders, and the ecosystem it serves, to face the challenges of an increasingly complex global business environment. By connecting people and ideas, ZIBS shapes the future of business in the new global economic era. קרא פחות