תואר ראשון (בהצטיינות) באנימציה

כללי

תיאור התכנית

על BA שלנו (Hons) תוכנית אנימציה, תוכל להתנסות עם התוכנה הדיגיטלית האחרונה, ללמוד על עקרונות אנימציה, לייצר סרטי אנימציה ייחודיים לפתח את המודעות המקצועית אתה צריך להשיק את הקריירה שלך. עבודה עם צוות ההוראה מנוסה החדש שלנו שיפוץ, ייעודי סטודיו הייצור, תוכלו להרוויח את הידע והמומחיות שאתה צריך באמצעות תרגול האנימציה המסורתית הדיגיטלית.

 • תוכלו להתנסות עם מגוון רחב של שיטות, חומרים ותהליכים, מן האנימציה המסורתית מצוירת ביד כדי 3D טכניקות דיגיטליות.
 • הקורס יעודד אותך לבחור מבין ולשלב שיטות לרדוף את האינטרסים האישיים שלך, לפתח גישה ייחודית לייצור אנימציה ולעזור לך להבין את החזון הייחודי שלך.
 • תוכלו לחקור את השימוש אנימציה עבור סיפורים, פרשנות חברתית, אישי סדר היום סרטים, תיעודי, קטעי וידאו מוסיקה, הופעה חיה, שידור ופרסום.
 • בוגרי המעסיקים - אנחנו מדורגים במקום ה -15 הגבוה ביותר מבין כל האוניברסיטאות בבריטניה ו 12 עבור מוסדות אנגלית עם 96% של בוגרי עבודה או מחקר נוסף בתוך שישה חודשים של סיום התואר: HESA 2016.

תכנית הלימודים המגוונת והמרגשת שלנו כוללת רישום, ביצוע תמונות ברצף, אנימציית מחשב דו ממדית ותלת מימדית, פיתוח תווים, נרטיב, תזמון, עריכה, סאונד וההקשר ההיסטורי והעכשווי של האנימציה. האנימציה ממלאת תפקיד חשוב יותר ויותר בהודעות שהן חלק מחיי היומיום שלנו, לא רק על מסכי הקולנוע והטלוויזיה שלנו אלא גם באינטרנט ובמכשירים הניידים. התוכנית מספקת את ההכנה האידיאלית לקריירות רבות בתחום האנימציה הן כקולנוען עצמאי או כחלק מצוות יצירתי רחב יותר.

פרויקטים חיים חיצוניים, תחרויות ותערוכות יעזרו לכם להבחין בעבודה שלכם ויעניקו לכם את החוויה של תרגול מקצועי. בשנה האחרונה שלך תייצר סרט סיום סיום שיישלח למגוון פסטיבלי אנימציה וקולנוע לאומיים ובינלאומיים. הקורס מציג ביקורים של אנשי מקצוע בתעשייה, עם סיכוי לקבל השראה על ידי מתרגלים מובילים כמו סטודיו אנימציה מועמד BAFTA Fettle, שביקרו בקורס כדי לדבר על התרגול שלהם ולייעץ לסטודנטים שלנו בשנה ג 'כיצד לנהל להתחיל קריירה בתעשיות היצירתיות.

הצלחה סטודנטים

בוגר, טום אדמונדסון, זכתה בפרס עבור אנימציה המתעד היסטורי Paignton מהומות פודינג. טום ביסס את התכונה שלו סביב המאה ה -19 פאינטון פודינג התפרעות - חגיגה כדי לסמן את הגעתו של הרכבת שבה קהל של 18,000 מקושקשות עבור חתיכות של פודינג התפרצות פרצה. ועבודתו, שאותה יצר לפרויקט הגמר שלו, זכתה בפרס הקרנת פרסי המעצבים החדשים - פרס חדש לשנת 2016 כדי להכיר בחשיבות המדיה הדיגיטלית.

מתקנים

כל קורסי האמנות והעיצוב מבוססים על האתר שלנו ברחוב מארקיטון, שבו אולפנים ומעבדות מודרניות ומבוססות מטרה מספקים מרחב יצירתי מודרני לתלמידי האמנויות שלנו. רחוב מרקיטון מקיף את רחוב צ'אנדוס פול (ביתו של קורס האופנה והטקסטיל) ואת בריטניה מיל (בית האמנויות). הסטודנטים בכל אחד מהקורסים שלנו מגיעים גם לתיאטרון דרבי, ותלמידי המחול לומדים אצל דדה.

רחוב מרקיטון (Markeaton Street) נמצא במרחק של כ -15 דקות הליכה מקידלסטון רואד (Kedleston Road), וממומן על ידי אוטובוסים רגילים ללא תשלום באתר.

מה תלמד

תוכלו ללמוד מודולים כגון:

שלב א '

במהלך השנה הראשונה של המחקר אולפן תקצירים וסדנאות יעזור לך להגדיר את היצירתיות שלך ואת הגישה אנימציה תוך השחזה את הידע של טכניקות דיגיטליות, ציור ואנימציה עקרונות הליבה. ההרצאות והסמינרים שלך יתמקדו גם בתרבות, בהיסטוריה ובהקשר של הנושא שלך.

תוכלו ללמוד מודולים כגון:

 • תרגול אנימציה
 • תרבות חזותית: היסטוריה
 • חקר ויזואלי
 • פתרון בעיות ויזואליות

שלב שני

תוכלו להתמקד בפיתוח מיומנויות בסביבה מבוססת הפרויקט, לחקור דרכים לחשוב כדי לעזור לך להצטיין אנימציה. אתה תהיה בטוח יותר ויותר עם גישות מקצועיות אנימציה תוכן מודול ירחיב את היכולות הטכנולוגיות והטכנולוגיות שלך בתוך הנושא. הלימודים שלך יהיה מועשר באמצעות קישורים עם מתרגלי אנימציה וסוכנויות כמו גם את ההזדמנות לקחת חלק בתחרויות העולמי והארצי לחיות פרויקטים שנקבעו על ידי סוכנויות מחוץ.

תוכלו ללמוד מודולים כגון:

 • פרוייקטים בימוי בהנפשה
 • תמונה דיגיטלית
 • אימון מקצועי
 • תורת התרבות החזותית
 • אסטרטגיות עיצוב
 • איור רציף

שלב שלוש

הדגש בשנה האחרונה שלך יהיה על בניית אנימציות מקוריות, ייחודיות המבוססות על רעיונות חזקים ומיומנות טכנית. יש פרויקט גדול שבו תוכלו להפגין את היכולות שלך, כמו גם תחרויות ותוכניות הפרויקט חי.

 • מומחה התמחות אנימציה
 • מחקר משא ומתן באנימציה
 • יעדים
 • תרבות חזותית: מסה מורחבת

איך תלמדו

הדגש בכל התכנית הוא על עבודת פרויקטים מעשית המשלבת היבטים טכניים, אנליטיים, אינטלקטואליים וארגוניים של תרגול מקצועי. כמו כן, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שיטות הוראה ושיעורים אחרים, כולל תרגול סדנאות, הדגמות, ביקורות קבוצתיות, לימודי שדה, ביקורים תרבותיים, הרצאות, סמינרים, הדרכות אישיות, בדיקות עבודה, דוחות ומשימות.

כסטודנט במשרה מלאה, אתה צפוי להשתתף על בסיס יומי, על פי לוח הזמנים של הפעלות שסופקו על ידי כל מנהיג מודול, עם תקופות זמן ספציפיות שהוקצו ללימודים עצמית. ככל שהקורס מתקדם, אתה תיקח יותר אחריות ללימוד עצמאי תוך כדי הכנת הפרויקט הסופי שלך ולהשלים אותו.

אנו מציעים חוויה של בית הספר לאמנות, הכוללת גישות תקשורת מעורבות ומגוון רחב של חוויות וסדנאות חזותיות.

אתה תהיה לימד בסביבה סטודיו מקצועי נתמך על ידי ההוראה המקוונת האחרונה מתקני למידה. זוהי ההגדרה האידיאלית לך להתנסות עם המדינה- of-the-art ציוד ומשאבים מתעדכנים כל הזמן כדי לשקף את הסטנדרטים בתעשייה. תוכלו להשתמש בתוכנות כגון Adobe After Effects, פלאש, מאיה, לוגיקה Pro ו ToonBoom.

אנו מעודדים את החשיבה העצמאית שלך כשאתה לומד את כל ההיבטים של הפקת האנימציה - כולל סאונד, תאורה, עצירת מסגרת ועריכה. יש תיבות אור וספסל ליצירת אנימציה דו-ממדית וטבליות Wacom להנפשה דיגיטלית. תהיה לך גישה לאולפני הקול והסרטים שלנו הכוללים משאבי הקלטת וידיאו וסאונד ברמה מקצועית, כולל ציוד למסך ירוק, כדי לעזור לך לפתח את הדרך האישית שלך ליצור אנימציה.

תוכלו לחקור לא רק כיצד ליצור אנימציות אלא גם כיצד לפתח קול אסתטי אישי ייחודי, בניית גישה של מעצב אנימציה. סדנאות 3D, ציור, הדפסה ועיצוב יהיה אתגר הגישה החזותית שלך להאכיל את ההבנה הטכנית שלך.

איך תוערך

הערכה מבוססת על 100% על coursework, אשר יכול לכלול showreel וחומרי קידום מכירות כדי להפעיל את עצמך כמו animator מקצועי.

הצג תואר

כל שנה תלמידים מבית הספר לאמנויות לחגוג את זמנם באוניברסיטה על ידי לראווה את עבודתם בסוף השנה הצג תואר ב Markeaton רחוב ברחבי העיר דרבי. המופע בדרך כלל פועל לאורך יוני, והוא הזדמנות נהדרת עבור מעסיקים פוטנציאליים, חברים, משפחה, בתעשייה וחברי הציבור כדי לראות יצירות מרגש על ידי הדור הבא של אמנים, מעצבים, יוצרי ויצרנים דרבי. המופע לובש צורה של:

 • תערוכה ברחוב מארקיטון
 • אופנה ואת הטקסטיל המסלול (בדרך כלל בתיאטרון דרבי)
 • סרט Premiere (בדרך כלל ב QUAD)
 • מופע מוסיקה יום אחד (בדרך כלל בתיאטרון דרבי)

דרישות כניסה

ספטמבר 2020 דרישות כניסה טיפוסיות

נקודות UCAS 112 (עד 16 מרמות AS)
דרישות ספציפיות ברמה A

אין דרישות נושא ספציפיות

דרישות ספציפיות ב- GCSE מתמטיקה GCSE ותואר באנגלית C / כיתה 4 (ומעלה) או כישורים מקבילים
IELTS 6.0 (עם 5.5 בכל תחום מיומנויות)
ראיון / אודישן N / A
תיק עבודות

כן - תיק דיגיטלי

קריירה

הבוגרים שלנו הלכו על מנת להקים אולפני אנימציה מוצלחים או לעבוד עבור חברות ייצור טלוויזיה הגדולות. יש מגוון רחב של הזדמנויות קריירה עבור אנימטורים בפרסום, קולנוע, טלוויזיה, עיצוב משחקים, עיצוב אתרים, אולפני יצירתי, חינוך ועולם הפרילאנס.

הקורס מציע לך את ההכנה האידיאלית לקריירה בשוק המשתנה הזה שבו אתה יכול לאתגר את השימוש והייצור של האנימציה. כי אנחנו לוקחים תצוגה עכשווית של אנימציה ויישומים שלה, תוכלו להציג את העבודה שלך למעסיקים פוטנציאליים באמצעות מגוון של פלטפורמות, פרסום והתקנים ניידים.

עבור יזמים שאפתן, אנו גם מספקים תמיכה עסקית באמצעות יחידת הדגירה שלנו - בנק מיל. הוא מציע סביבת עבודה סטודיו ופיתוח עסקי בתוך קהילה תוססת ומשגשגת של אמנים, מעצבים ומקבלי.

אתה יכול גם לשקול MA שלנו תקשורת חזותית אם אתה רוצה לקחת את הלימודים שלך לתואר ראשון ברמה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Here at the University of Derby, we believe anything is possible. With a broad range of courses at foundation, undergraduate and postgraduate level, we can help you get your career off to a great star ... קרא יותר

Here at the University of Derby, we believe anything is possible. With a broad range of courses at foundation, undergraduate and postgraduate level, we can help you get your career off to a great start. We know how important it is to have the best teaching, and we’re proud to be rated Gold in the Teaching Excellence Framework; but we also offer so much more, with some of the best university facilities in the country, opportunities for industry experience and practical, hands-on learning to make your studies relevant to life after graduation. To help broaden your horizons, we offer a wide range of opportunities to study abroad, whatever your subject – a great way to experience a different culture, meet new people and add to your CV. קרא פחות