תואר ראשון (בהצטיינות) בחינוך

כללי

תיאור התכנית

לימודי לימודי חינוך ב- BGU יספקו לך הבנה מצוינת בחינוך במובנו הרחב, ארצית וגלובלית, וזאת בחירה מצוינת אם אתה מעוניין בקריירה בהוראה או חושב לעבוד בתחומים אחרים הקשורים לחינוך.

עובדות מפתח

 • פרס: BA (Hons)
 • קוד UCAS: X301
 • משך הפעילות: 3 שנים
 • אופן הלימוד: משרה מלאה
 • תאריך התחלה: ספטמבר
 • מוסד מעניק: Bishop Grosseteste University
 • קוד מוסד: B38

איך אנשים לומדים? מה מפריע למידה? היכן אנשים עשויים ללמוד הכי טוב - ואיך? האם אנו זקוקים לבתי ספר? האם אפשר 'ללמוד' את העולם? האם חינוך יכול לחולל שינוי בזכויות האדם? זכויות האישה? לאומית? בעולם? אלה רק חלק מהשאלות הגדולות שתבחן באמצעות לימודי לימודי חינוך ב- BGU. אנו גאים בקורס העכשווי, התגובתי והנושא שלנו, שתוכנן בקפידה לתת לך את אותה תמונה 'גדולה' יותר של חינוך בחברה גלובלית. תואר ללימודי חינוך מ- BGU יצייד אתכם היטב לעתיד, לא משנה מה יעד הקריירה שלכם, אך אם אתם מתכננים להמשיך ללמד תגלו שהמודולים שלנו יפתחו את עיניכם לכמה דרכי חשיבה שונות בנושא חינוך ו מטרתה ומקומה בחברה.

לימודי לימודי חינוך אצלנו יספקו לך הבנה מצוינת בחינוך במובנו הרחב, ארצית וגלובלית, וזוהי בחירה מצוינת אם אתה מעוניין בקריירה בהוראה או חושב לעבוד בתחומים אחרים הקשורים לחינוך. זה יספק לך ידע עמוק ומשקף והבנה של סוגיות עכשוויות בחינוך, הקשורות ישירות לתרגול היומיומי. תתווכח על מדיניות החינוך, תמצא מידע נוסף על גורמי השינוי החינוכי באנגליה כיום ותשקול ביקורתית גישות שונות לבתי ספר וללימודים, הן בבריטניה והן בעולם.

מאפיין מרכזי של לימודי חינוך הוא התמקדות בך כמתרגל מתפתח. יעודדו אותך לפתח אידיאולוגיה אישית חזקה של חינוך ותיתמך בפיתוח מיומנויות יכולת עבודה בטוחות באמצעות המשרות שלנו. מספר מודולי ליבה משלבים מדי שנה מיקומים בבתי ספר או מסגרות אחרות הקשורות לחינוך ומשימות השמה מובנות בקפידה יבטיחו לך לצבור ניסיון מעשי יקר ממקור ראשון.

מה תלמד

סטודנטים בקורס זה לומדים כיום את חלק מהמודולים הבאים או את כולם

קורס מודולים

שנה 1

 • פרספקטיבות על למידה
 • תלמידים, בתי ספר וחברה
 • המוח שמאחוריו: מושגי אינטליגנציה

שנה 2

 • הכללה וגיוון
 • חשיבה דרך פדגוגיה
 • מחזון למציאות?
 • הקשרים מקצועיים
 • חינוך בעידן דיגיטלי
 • מבוא לעולם המחקר

שנה 3

 • תכנית לימודים במאה ה -21
 • למידה מעוררת השראה: קריאה, 'ריטין' ומרד '
 • ממדים בינלאומיים
 • מחקר עצמאי
 • הקשרים ללמידה
 • מַסָה

141851_photo-1588072432836-e10032774350.jpg

דרישות כניסה

בדרך כלל תזדקק ל-96-112 נקודות תעריף UCAS (ממקסימום ארבע כישורים ברמה מתקדמת). אנו מברכים על מגוון כישורים העומדים בדרישה זו, כגון רמות A / AS, BTEC, קורסי גישה, Baccalaureate International (IB), קיימברידג 'Pre-U, פרויקט מורחב וכו'.

איך ילמדו אותך

אין שיטת לימוד בגודל אחד שמתאימה לכולם ב- BGU - אנו מעצבים את השיטות שלנו כך שיתאימו לכל נושא ולכל קבוצה, ומשלבים את ההיבטים הטובים ביותר של הוראת האוניברסיטה המסורתית עם טכניקות חדשניות לקידום השתתפות סטודנטים ואינטראקטיביות.

תלמדו בדרכים שונות ומגוונות, החל מהרצאות, הדרכות וימי עיון, וכלה בסדנאות מעשיות, שיעורי לימוד ומיקומי עבודה. ימי עיון וסדנאות קבוצתיות קטנות יתנו לכם הזדמנות לעיין בסוגיות שהועלו בהרצאות, ותצפו ממכם לבצע לימודים עצמאיים.

מיקומים הם חלק מרכזי מלימודי התואר ב- BGU. הם מספקים חוויית למידה מעשירה כדי ליישם את הכישורים והידע שתרוויחו מהקורס שלך ובכך הם מעניקים ניסיון רב ערך בעולם האמיתי כדי לשפר את הקריירה שלך.

הערכה

בלימודי חינוך ההערכה מתבצעת באמצעות קורסים מסוגים שונים, כולל מאמרים, דוחות, מצגות בעל פה, מצגות מולטימדיה, יומנים רפלקטיביים ותיקים. אין בחינות. אתה יכול לצפות להעביר מצגת אחת או שתיים בעל פה או מצגות כרזות כאחת מקבוצת סטודנטים קטנה במהלך הקורס. תוכלו לבנות בהדרגה מיומנויות של הצגת מולטימדיה וסטודנטים בשנה ג 'מציגים כיום סרט מולטימדיה מוערך קצר לעמיתיהם. תוכלו לבנות את כישורי הכתיבה שלכם בהתמדה לאורך כל הקורס ובשנה הראשונה, תוכלו להשלים תיק עבודות קצר יותר כתוב ושתי מאמרים ארוכים יותר, ולקבל משוב מעצב מהמורים שלכם שיעזרו לכם לבנות את היכולות האקדמיות שלכם.

קריירה ומחקר נוסף

בוגרי לימודי חינוך נהנים מרמות יכולת גבוהות מאוד של יכולת העסקה - הקורס מאפשר את כישורי ההעסקה האישיים והמקצועיים שלך באמצעות מיקומים קבועים בעבודה - ולסטודנטים שלנו ביקוש רב. נכון לעכשיו, כ -70% מתלמידינו מסיימים קורס להכשרת מורים וימשיכו להיות מורים יסודיים או תיכוניים מצליחים ביותר. תואר ללימודי חינוך מ- BGU אומר שאפשרויות הקריירה שלך מגוונות. בנוסף לקריירה בחינוך, בוגרי לימודי חינוך ממוקמים היטב לעבוד בתחומי חינוך אחרים, בריאות, טיפול סוציאלי, מידע ציבורי או תקשורת. הקורס מעניק הכשרה טובה לתפקיד בתחום העסקים, ענפי השירות, כוח האדם, מוזיאונים, גלריות או ארגוני צדקה. האופי המגוון של קורס זה גם יאפשר לך להמשיך בלימודים נוספים כגון לימודי תואר שני בתואר שני.

מעוניין בקריירה בהוראה?

כסטודנט לתואר ראשון ב- BGU, יוצע לך מקום בחינם בקורסי ההכנה להוראה (P4T) כחלק מהתואר שלך (כרגע בלעדי לסטודנטים BGU).

בהנחיית צוות המומחים שלנו להכשרת מורים, הקורס נועד להכין אותך להגיש מועמדות למסלול לתכנית PGCE. הוא מכסה נושאים כגון:

 • איך ליישם
 • למה לצפות בראיון
 • מציאות ההוראה ועוד

לא רק שתקבל מיומנויות חיוניות שיתמכו בך בקריירה העתידית שלך, אלא שתסיים את הקורס תקבל גם ראיון מובטח לאחד מקורסי PGCE המבוקשים שלנו.

תמיכה

לימודים ב- BGU הם חוויה ממוקדת סטודנטים. צוות וסטודנטים עובדים יחד באווירה ידידותית ותומכת כחלק מקהילה אינטימית בקמפוס. תוכלו להכיר כל אחד מאנשי הצוות באופן אישי ולהרגיש בטוח לגשת אליו לעזרה וייעוץ, ואנשי הצוות יזהו אתכם, לא רק על ידי ראייה, אלא כאדם עם כישרונות ותחומי עניין ייחודיים.

אנחנו נהיה שם כדי לתמוך בך, באופן אישי ואקדמי, החל מההשראה ועד לסיום הלימודים.

עמלות ומימון

מידע רב על מימון סטודנטים זמין ממקורות רבים, אך לעיתים הוא מבלבל וסותר. זו הסיבה שב- BGU אנו מנסים לתת לך את כל המידע והתמיכה שאנו יכולים לעזור להם לאורך כל התהליך. צוות ייעוץ הסטודנטים שלנו מומחים לעזור לך לסדר את הסדרי המימון ללימודים שלך, ומציעים מגוון שירותים שיעזרו לך בכל היבטי מימון הסטודנטים צעד אחר צעד.

על מועמדים לקורס לתואר ראשון להגיש בקשה באמצעות UCAS באמצעות קוד ה- UCAS הרלוונטי. דמי הגשת הבקשה הם 12 ליש"ט לבחירה יחידה או 23 ליש"ט ליותר מבחירה אחת. לכל המועמדים יש הוראות מלאות ב- UCAS כדי להקל עליך ככל האפשר למלא את הבקשה המקוונת שלך, בתוספת טקסט עזרה במידת הצורך.

עדכון אחרון: אוק 2020

אודות בית הספר

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a fe ... קרא יותר

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a few minutes’ walk from Lincoln Cathedral, Castle and the old Roman city. We’re set on a single-site campus, so just about everything you need is close by, whether it be your tutors, your friends, your lectures or the places in which you like to relax. קרא פחות