סקירת הקורס

לפתח סגנון ייחודי משלך עם תואר ראשון (Hons) עיצוב אופנה. עם דגש על אומנות וחדשנות, אנו לצייד אותך עם ידע רחב של אופנה עיצוב, ניסויים, חיתוך דפוס ובנייה לשים יחד האוסף שלך. אם אתה רוצה לעשות את הסימן שלך על תעשיית האופנה, אתה יכול להתחיל עם הקורס הזה.

עם גדול, מאובזר סדנה וציוד בתעשייה תוכלו להשתמש בחלל כדי ליצור עיצובים בודדים.

להבין אופנה

תוכלו לחקור את פיתולים רבים של אופנה, כמו גם כיצד לחקור ולפתח רעיונות לייצר אופנה מרגש וחדשני. הקורס מטפח דרכים חדשות של חשיבה וחשיבה.

מעבר לתכנון ובנייה, תוכלו גם ללמוד כיצד להציג את הרעיונות שלך ללקוחות מושגים עיצוב המגרש לקהל רחב יותר. על הקורס הזה, תוכל לפתח את נקודות החוזק הפרטיות שלך, הבניין אוסף קטן תיק להשיק אותך לתוך תעשיית העיצוב על הסיום.

להסתבך עם התעשייה

תוכלו ליהנות מהקישורים שלנו עם תעשיית האופנה וסמיכות ללונדון. לונדון היא אחת מבירות האופנה של העולם, ידועה להפקת חדשנות וכישרון. כמו גם עובד על התיקים שלך, תהיה לך הזדמנות לעבוד על פרויקטים מבוססי תעשייה עם מעצבים מובילים. רמקולים אורחים יכולים לכסות מגוון תחומים של עיצוב אופנה, תלבושות, סגנון, ייעוץ המותג אופנה PR.

תוכלו לפתח תערוכות חיות ותצוגות אופנה כדי להפגין את העבודה שלך ברשת עם אנשי מקצוע בתעשייה.

מיקומים נוספים, אפשרויות נוספות

באקס הוא מיקומים פלוס האוניברסיטה. אז, מה אתה עושה, אתה יכול להיות בטוח יהיו הרבה הזדמנויות רלוונטיות בתעשייה על ההצעה, כדי לעזור לך להיכנס לשדה שבחרת.

אנחנו גם להכין אותך לעבודה מראש, עם כישורים מיוחדים עבור אימון עבודה, עוד boosting קורות החיים שלך, בניין מיומנויות המעסיקים יהיה ערך. מתוך הכרה בערך, אנו מניחים על מיומנויות אלה יש לנו משולב חוויה זו לתוך זמן המחקר שלך.

מיקומים פלוס הוא על כל לעזור לך לקבל קצת ניסיון בעל ערך תחת החגורה שלך בזמן שאתה סטודנט. כדי להגדיל את האפשרויות שלך מאוחר יותר, ולעזור לך לקבל את העבודה ברמה הרצויה.

פרטי הקורס

קוד UCAS: W230

צוות המרצים שלנו הוא כל המעצבים מנוסים, העוסקים בתעשייה הנוכחית וחוקרים. הם עובדים על החזית של מגמות, טכניקות וצרכים בתעשייה. אתה תהיה עבודה על ציוד סטנדרטי בתעשייה ללמוד את הטכניקות העדכניות ביותר מתמקדת בעתיד שיטות של אומנות אופנה. בסדנאות שלנו תקבלו הדרכה של אחד לאחד, בשיתוף פעולה הדוק עם מרצים, טכנאים מומחים לצד סטודנטים אחרים.

יצירת עיצובים חדשניים בסטודיו המקצועי שלנו סדנאות

קורס זה הוא 75% מבוססי בפועל, כך תהיה לך מספיק הזדמנויות לפתח את הנושא באמצעות הידיים, על הגישה הניסויית. זה יהיה כרוך גישה סדנאות לתמוך בתהליך העיצוב.

עם סביבת העבודה האישית שלך, תוכל ליהנות מלהיות חלק שלנו תוססת ודינאמית סטודיו לעיצוב סטודיו. מכאן, תהיה לך גישה מלאה לכל הציוד שתצטרך. בילינו הרבה אהבה וטיפול להפוך את האדום לשפוך את שטח יצירתי מושלם. יש לנו את אחד הסדנאות המצוידות ביותר במדינה וצוות של טכנאים ייעודיים. תוכלו לשלוט בחומרים, הן באמצעות שיטות מסורתיות באמצעות תוכנה דיגיטלית.

קבל ניסיון בעבודה על תזכורות חיות בקמפוס

הודות לקרבה שלנו ללונדון, תוכלו לבקר בכמה מהחנויות, הגלריות והמוזיאונים הטובים ביותר בעולם להשראה. אתה יכול לעבוד עם מעצבים בתוך ומסביב ההון, צובר ניסיון כיצד להסתגל לאתגרים של עבודה בעסק. לסטודנטים תהיה הזדמנות לקבל תשומת לב בתערוכתנו בלונדון.

מהן דרישות הקורס?

הצעה אופיינית תהיה תעריף UCAS של 80. מינימום של שתי רמות A מלא (או שווה ערך) נדרש. כל בקשה נחשבת על בסיס אישי.

בבדיקת הבקשה שלך, ייתכן שתוזמן לראיון.

מועמדים שאינם עומדים בדרישות המינימום לתכנית שלוש השנים לתואר ראשון, או אלה שאינם מרגישים מוכנים במלואם לתואר, יכולים להגיש בקשה לתכנית ארבע שנתית הכוללת שנת קרן.

קורס מודולים

מפת מודול

מפת מודול זו מספקת רשימה של המודולים המרכיבים את הקורס.

כל מודול שווה מספר מסוים של זיכויים (בדרך כלל 15 או 30 נקודות זכות עבור קורסים לתואר ראשון). מודולי חובה (או "הליבה") מכסים ידע מפתח, ואילו מודולים 'אופציונליים' מאפשרים לך לפתח את תחומי העניין שלך. עבור קורס במשרה מלאה, עליך לקחת מודולים בשווי כולל של 120 נקודות זכות בכל רמה של הקורס. מספר מודולי האופציות שניתן לנקוט תלוי במספר המודולים החובה בכל רמה. ניתן למצוא מידע נוסף על האופן שבו הקורס שלך מובנה באמצעות דפי ייעוץ אקדמי.

ההוראה שלנו נעשית על ידי דרישות מחקר ומעסיקים, ומודולים משתנים מעת לעת כדי לשקף את ההתפתחויות בתחום הנושא. בנוסף, כאשר יש לנו מספר לא מבוטל של תלמידים המעוניינים במודל אופציונלי, ייתכן שלא יוצעו. אם מודול אופציונלי אינו פועל, אנו נייעץ לך בהקדם האפשרי ונעזור לך לבחור מודול חלופי.

המודולים הזמינים בקורס זה הם כדלקמן:

שנה 1 מודולים

 • מחקרים קריטיים והיסטוריים - חשיבה היסטורית וקריטית
 • חומרים ותהליכים
 • עיצוב, טכניקות ומושגים
 • תיק עבודות

שנה 2 מודולים

 • עיצוב ושיווק מודעות
 • פרויקט תעשיה חיה
 • תערוכה וקידום
 • מחקרי הקשר 2

שנה 3 מודולים

 • מחקרים קריטיים והיסטוריים - דיסרטציה
 • אוסף סופי
 • דוח הקשר

יכולת עבודה

מה הם הסיכויים הקריירה שלי?

אנו מוודאים כי יש לך את כל המיומנויות שאתה צריך כדי להתחיל קריירה בתחום האופנה. עם ההתמקדות שלנו על אומנות ומיומנות, אתה בוגר עם הבנה חזקה של המגזר.

תוכלו ליהנות מהקישורים שלנו עם מגזר האופנה, מציע הזדמנויות לעבוד על פרויקטים לחיות ולשמוע אנשי מקצוע בתעשייה. אתה יכול גם לקבל את ההזדמנות להיכנס לתחרויות בתעשייה.

יש מגוון רחב של אפשרויות קריירה, כגון מעצב אופנה, חותך דפוס, טכנולוגיה בגד, מפתח מוצר, יזם, קונה אופנה, Visual Merchandiser, ניהול קמעונאות, יחסי ציבור, עיתונות התקשורת, אירועים ארגון ההפקה או סגנון אופנה.

בוגרי יכול גם לבחור להמשיך לחקור אופנה בקורס שלאחר הלימודים.

איך תעזור לי להתכונן לקריירה העתידית שלי?

לאורך כל הזמן שלך איתנו, נתמוך לך על המסלול לקריירה שבחרת. אנו נעזור לך לפתח מיומנויות מכריעות, לעודד אותך להיות יוזמה, מעסיקים מנהיגים טובים.

אנו מעודדים את התלמידים שלנו להגיש מועמדות למשרות במהלך החופשות באוניברסיטה, ומעניקים לך את ההזדמנות לפתח את כישוריך ברקע עבודה. המודולים שלנו ומומחיות ההוראה יעזרו לך להיות עצמאית יותר כלומד ויותר בטוח של מומחיות משמעת שלך.

אנחנו גם לעזור לך למצוא עבודה לאחר סיום הלימודים.

הדיל הגדול

בבית Bucks, אנחנו מאמינים לשים התלמידים שלנו הראשון. לכן אגודת הסטודנטים שלנו פיתחה את החבילה "ביג דיל" הבלעדית שלנו. אנחנו האוניברסיטה היחידה בבריטניה להציע גישה חופשית למגוון רחב ומגוון של פעילויות - הכל כדי להעשיר את החוויה האוניברסיטאית.

אנו מציעים אירועים בחינם ובידור, סדנאות מיומנות נוספות, ספורט, פעילויות פנאי, חברות שילם סטודנט תוכניות מזימות. כל אחד מאגודות הסטודנטים המובילות בבריטניה. זה עסקה גדולה!

אגרות

כמה זה עולה

 • במשרה מלאה הבית והאיחוד האירופי, ספטמבר 2019: 9,250 £ בשנה
 • במשרה מלאה הבינלאומי, ספטמבר 2019: £ 12,000 בשנה
 • במשרה מלאה הבית והאיחוד האירופי, פברואר 2020: 9,250 £ בשנה
 • במשרה מלאה הבינלאומי, פברואר 2020: £ 12,000 בשנה

רוב הקורסים יהיה כרוך כמה עלויות נוספות שאינן מכוסות על ידי דמי שלך.

אתה יכול ליהנות תמיכה כספית באמצעות מלגה או מלגה במהלך הזמן שלך בתור סטודנט.

שפת ההוראה של התוכנית:
 • אנגלית

ראה עוד 4 תוכניות שמוצעות על ידי Bucks New University »

עדכון אחרון: מאי 14, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 2019
פבר 2020
Duration
3 שנים
תכנית מלאה
Price
9,250 GBP
(Full Time Time, ספטמבר 2019: 12,000 ליש"ט לשנה, משרה מלאה והאיחוד האירופי, פברואר 2020: 9,250 ליש"ט לשנה, Full Time International, פברואר 2020: 12,000 ליש"ט לשנה.)
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
פבר 2020
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date

פבר 2020

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date