תואר ראשון (Hons) תקשורת אופנה

כללי

תיאור התכנית

המסלול המהיר בן השנתיים (Hons) אופנה תקשורת היא תוכנית מגוונת, ממוקדת בתעשייה המציג ומסביר את עולם האופנה ומאפשר את הפיתוח של מיומנויות מקצועיות חיוני להעברה. זהו קורס רחב היקף הבוחן מגוון תחומים בתוך תקשורת האופנה, מרכיבים ויזואליים כגון יצירת תמונות ועיצוב גרפי, ועד לתקשורת ושיווק והגישות המשמשות למכירת אופנה בשוק תחרותי גלובלי. תואר ראשון (Hons) אופנה תוכנית תואר תואר מאומת על ידי אוניברסיטת בקינגהאם.

על הקורס

מטרות המפתח של התוכנית הן:
  • הכניסו תלמידים למגוון רחב של תחומים בתוך תעשיית האופנה, ויאפשרו להם להבין את הנושאים המרכזיים סביב התקדמותה במאה ה -21.
  • לפתח את כישורי התקשורת של התלמידים במגוון של אמצעי תקשורת, תוך דגש על תפוקות יצירתיים ומסרים חזותיים.
  • לספק הזדמנויות לתלמידים לפתח מיומנויות מפתח להעברה במחקר וניתוח, אוטונומיה אינטלקטואלית וחשיבה יצירתית, שיתוף פעולה, ארגון, ומיזם.
  • לאפשר לכל תלמיד לקבוע את עוצמותיו האישיות והמקצועיות באמצעות השתקפות ביקורתית, במטרה לזהות ולחקור נתיב קריירה מתאים בתוך האופנה.

זו שנתיים אינטנסיבית תואר שני מציעה הזדמנות ייחודית ללמוד על תעשיית האופנה מבפנים. בתעשייה חסרת תקדים קישורים ליידע את תוכנית הלימודים ואת הפרויקטים תמצית התלמידים נקבעים ונתמכים על ידי מרצים אורחים אורחים בתעשייה כי הם מובילים בתחומם. התוכנית כוללת גם "מודול תעשייה שיתופית" הפרויקט, אשר יאפשר לסטודנטים לעבוד על תעשיית קצר להגדיר על ידי חברה בת. בעבר שותפים בתעשייה הפרויקט כוללים Vogue, לואי ויטון, יגר, מודוס PR, Fenwick ו GQ.
הדוברים הקודמים במכללה כוללים את ויקטוריה בקהאם, טומי הילפיגר, נטלי מאסנט, אדוארד אניניפול, סוזי מנקס, רולנד מורט, אניה הינדמארך, שרה האריס, מתיו וויליאמסון, הנרי הולנד, לולו קנדי, מיילס אלדרידג ', קייט פלאן, קרוליין עיסא, יסמין לה בון, תמרה מלון, בלה פרויד, ניקולס קולרידג', ועוד רבים אחרים.
תואר ראשון (Hons) אופנה תקשורת הוא מסלול מהיר מסלול שנתיים, המאפשר לתלמידים להשיג תואר שווה לזה שהושג בשלוש שנים במקומות אחרים. זה מתאפשר על ידי ארגון מחדש של השנה האקדמית כדי לספק מונח נוסף עם כל קיץ; התאמת מספר זהה של שבועות הוראה כמו תוכנית קונבנציונאלי שלוש שנים, אבל הבטחת עומס העבודה בכל טווח הוא לא יותר. לסיכום, תואר שני מציע:
  • קורס אינטנסיבי, מהיר מסלול מסלול המציע תוכן אקדמי במשך שנתיים כמו מוסדות אחרים מציעים בשלושה
  • הזדמנות להתחיל לעבוד בתעשיית האופנה שנה קודם לכן
  • שימוש מלא של השנה כולה, כולל תקופת חופשת הקיץ ארוכה נלקח במקום אחר, שהוא הכנה טובה יותר לעולם העבודה
  • תוכנית הכוללת 360 יחידות אשראי, בדיוק כמו תארים אחרים
  • ארבעה עשר שבועות, עם חופשה של שבועיים
  • קורס זה הוא במשרה מלאה עם מינימום של 15 שעות של לימד קשר זמן מעל ארבעה ימים בשבוע עם כ 20 שעות של מחקר מכוון ובלתי תלוי ופרוייקט בכל שבוע.

מבנה התוכנית

התוכנית היא רחבה במובהק, המאפשר לתלמידים לחקור מגוון של תחומים בתוך האופנה לפני שתחליט על אזור ברור של מוקד פרויקטים הסופי שלהם בשני המונחים האחרונים. כל שנה של לימוד כוללת גם מודול בחירה, המספק את ההזדמנות להתמקד בתחום אישי של עניין. תקופת הקיץ בסוף השנה הראשונה כוללת תעשיה, אשר ניתן לארגן על ידי התלמיד * להתרחש בכל תחום רלוונטי של אופנה ובכל מקום. במודול "אופנה עתיד" יבדקו התלמידים את ההתפתחויות האפשריות והצפויות בתעשיית האופנה ביחס לפיתוח הקריירה שלהם, ויצרו תיק רלוונטי המיועד לסייע בהשגת תעסוקה בתחום הנבחר. תמיכה בקריירה היא היבט משמעותי של המכללה ואת התוכנית וסטודנטים ימשיכו להיות נתמכים לאחר סיום הלימודים.
* המכללה תעניק תמיכה רחבה לסיוע במציאת ניסיון בעבודה מתאימה. עם זאת, חלק מההערכה של המודול הוא שהתלמידים יחפשו בעצמם מיקום מתאים. זה כדי להקל על למידה והתפתחות מקצועית וכישורי חיפוש עבודה. אם ירצו בכך, סטודנטים בינלאומיים יכולים לארגן מיקום במדינת מולדתם.


תאריכי הקורס

28 בספטמבר 2022 - 02 בספטמבר 2024

על אוניברסיטת בקינגהאםהתוכנית לתואר ראשון בתואר ראשון בהונס (BSP) מאומתת על ידי אוניברסיטת בקינגהאם. אוניברסיטת בקינגהאם היא ה"טיימס "ואוניברסיטת סאנדיי טיימס של השנה להוראה 2016 והיא אחת משתי אוניברסיטאות פרטיות בבריטניה. סר אנתוני סלדון, בעבר מאסטר במכללת וולינגטון, מונה לסגן קנצלר אוניברסיטת בקינגהאם בשנת 2015.

דמי הקורס

2022 - 2024: TBC (כולל מע"מ)
סטודנטים בבריטניה / האיחוד האירופי יכולים לשלם את שכר הלימוד בתשלומים על פני שנתיים של הקורס.
הקונדיט נסט קולג 'כרגע אינו זכאי למימון הסטודנטים.

דרישות כניסה

הדרישה המועדפת לרמת A לקורס זה היא BBB *. המועמדים צריכים גם ללמוד אנגלית ומתמטיקה ב- GCSE בכיתה ג '(4) ומעלה. המכללה מקבלת גם כישורים מקבילים, כמו פרסי BTEC ו- Baccalaureate ותעודת האופנה של ווג משלנו. השלמת דיפלומה בלימודי קרן (אמנות ועיצוב או אמנות, עיצוב ומדיה) גם היא עונה על דרישת הכניסה.
הציון המועדף הבינלאומי Baccalaureate הוא בין 28-32
* אם הפרופיל שלך ברמה A או ניקוד IB אינו עומד בדרישה זו, צור קשר עם אישורים כדי לדון בכך עוד יותר.
אנו שמחים לשקול את כל היישומים הבינלאומיים, אנא שלח דוא"ל לכתובת www.condenastcollege.ac.uk לקבלת מידע נוסף על דרישות כניסה מקבילות לסטודנטים בינלאומיים.
אם אנגלית אינה שפתך הראשונה, יהיה עליך לגשת לבחינה באנגלית.
למידע מקיף על דרישות הכניסה בקר באתר המכללה
עדכון אחרון: נוב 2020

אודות בית הספר

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the wo ... קרא יותר

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the worlds of fashion, style and luxury, the College prepares its students to work in all areas of this exciting and innovative industry. קרא פחות