תכנון BA למשחקים

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

תכנן ותכין את המשחקים שלך בעצמך עם תואר ראשון בעיצוב משחקים

משחקי מחשב, וידאו ונייד הם אמצעי העתיד. כבר היום יותר מ -40 אחוז מהגרמנים מכירים את אהבתם אליהם, כאשר 90 אחוז מאותם אנשים מנגנים אותם פעמים רבות בשבוע. משמעותם של משחקים היא בידור ועסקים, ובכל זאת הם משקפים גם ביטוי אישי ונקודות מבט עולמיות - ובעיקר, הם כיף מאוד! כמעצב משחקים תיצור מכניקת משחקים חדשנית ותעצב נרטיבים למשחק. בעזרת המומחיות שלך, תהיה מעורב בכל שלבי ההתפתחות: מהרעיון הראשון ועד המשגה טכנית ויצירתית ולבסוף בעיצוב חללים ודמויות.

זיהינו את ההזדמנויות האמנותיות והתרבותיות למשחקי מחשב כמדיום ונחנך אותך למטרה לעסוק בתעשייה האמיתית. כמעצב משחקים או מפתח משחקים של מחר, תלמד את כל תהליכי המפתח ביצירת משחקים חדשים, החל מהאבטיפוס הראשון לקונספט המשחק, דרך כל ההחלטות הטכניות והיצירתיות במהלך פיתוח המשחק, ועיצוב עולמות. ותווים. מעצבים מצליחים מסתכלים מחוץ לקופסה ומשתפים פעולה עם אנשים בתחומים אחרים. University of Applied Sciences Europe תהיה לך הזדמנות ייחודית להרכיב שילוב אישי משלך של עיצוב משחק, תכנות ואמנות, מה שאומר שתכיר את תחומי הפרט ואת ההשפעות ההדדיות שלהם.

האוניברסיטה שלנו מתמקדת בהתפתחות שלך. לכן אנו מלמדים בקבוצות למידה קטנות ובאווירה ידידותית ואישית. אנו נפקח על תהליך הפיתוח האינדיבידואלי שלך ונעזור לך להגדיר את כישוריך ואת חוזקותיך ובנוסף נעזור לך לפתח חתימה חזותית משלך. תלמדו אותך מרצים ידועים מתעשיית המשחקים ותלמדו בקמפוס הממוקם במרכז, מצויד בטכנולוגיה העדכנית ביותר (מעבדת משחק, ציוד VR, MacPools וכו '), וזה ידוע בזכות הבינלאומי והדוברי אנגלית שלו. אופי.

עיצוב משחק באוניברסיטה שלנו מכוון לתרגול, על מנת לסלול את דרכם לתפקיד כבר מההתחלה. כסטודנט תקבל סקירה של הכלכלה, התרבות והשווקים סביב משחקי מחשב, החל מ- AAA על משחקי אינדי ועד פורמטים ניסיוניים. אתה מקבל הדרכה בתחומי עיצוב המשחק, אמנות המשחק ותכנות המשחק, כמו גם הגומלין ביניהם. University of Applied Sciences Europe אתה אפילו מקבל אפשרות לעצב באופן פעיל את הלימודים ואת מסלול הקריירה שלך. בהתאם ליעדי הקריירה האישיים שלך, בחר בהתמחות משלך ותבחר מבין מגוון נושאים בין תחומיים. התוכניות הנלמדות באוניברסיטה שלנו כוללות גם פרויקטים מעשיים עם שותפים מובילים מתעשיית המשחקים, טיולי שטח וסדנאות, אשר יכינו אתכם באופן מושלם למשימת החלומות שלכם.

עובדות:

 • תואר: תואר ראשון באמנויות
 • קמפוס: ברלין
 • שפת ההדרכה: אנגלית (ברלין, המבורג), גרמנית (המבורג)
 • סמסטר התחלתי: סמסטר חורף: ספטמבר, סמסטר קיץ: מרץ
 • מספר סמסטרים: 7 סמסטרים (במשרה מלאה)
 • סמסטר סטאז '/ סמסטר בחו"ל: סמסטר חמישי
 • נקודות זכות: 210 ECTS
 • הבהרה: התמקדו בהתפתחות פרטנית בקבוצות למידה קטנות ואווירה אישית. חופש יצירתי, ציוד מקצועי ופרויקטים מעשיים. הוראה של מרצים ידועים מתעשיית המשחקים.
 • שכר לימוד: למועמדי האיחוד האירופי: 7,980 אירו בשנה. למועמדים שאינם מטעם האיחוד: 10,380 אירו בשנה

מה הופך את הלימודים University of Applied Sciences Europe למצטיינים?

University of Applied Sciences Europe מוסמכת על ידי המדינה, קיבלה פרסים מרובים והיא מובילה עולמית בקרב אוניברסיטאות עם גישה בינלאומית. כדי להגיש מועמדות אתה צריך תעודת בגרות.

בקמפוסים שלנו תלמד בקבוצות קטנות. זה מבטיח תמיכה פרטנית ואינטראקציה אישית עם המרצים. הפרופסורים שלנו הם מומחים מצליחים בעסקיהם.

מלבד התיאוריה, התוכניות שלנו כוללות שבועות פרויקטים ומגוון ימי עיון בינתחומיים, המאפשרים לך לקבוע את מוקד הלימודים. University of Applied Sciences Europe מציעה ציוד מודרני, כמו מעבדת משחקים, ועוד.

סטאז 'ו / או סמסטר בחו"ל הם חובה, וטיולים מרגשים נותנים לך את ההזדמנות לראות את ניו יורק, איסלנד, וייטנאם, פריז ויעדים אחרים, שם תוכלו להכשיר את כישוריך. צור את הסיפור שלך, השראה לעולם!

התכנית - קורסים, התמחות וסמסטר בחו"ל

במסגרת תוכנית עיצוב המשחק, הלימודים שלך יתמקדו בפיתוח וביצירת משחקים חדשניים וניסיוניים. כסטודנט, תקבל סקירה כללית של העסק, התרבות והשווקים המקיפים משחקי מחשב, מ - AAA ועד משחקי אינדי ופורמטים ניסיוניים.

יהיו לך שיעורים בתחומים של עיצוב המשחק, אמנות המשחק, תכנות המשחק, כמו גם משחק ההדדי שלהם אחד עם השני. מ הסמסטר הראשון, תלמד כיצד לשלוט בתהליך הפיתוח בצוותים על בסיס הפרויקט. כדי לעגל את הפיתוח של המשחקים שלך ואת אבי טיפוס, תוכלו ללמוד על ההיבטים התיאורטיים של המשחקים כמדיום, לקבל סקירה כללית של פרספקטיבות פיננסיים ולקבל תובנה בתעשייה ברמה הלאומית והבינלאומית.

בסמינרים בינתחומיים, בסדנאות ובטיולי לימוד, תרחיב את האופקים שלך.

אפשרויות הקריירה שלך עם תואר בעיצוב משחק

מעצבי המשחק להשתתף בכל תהליך החלטה אחת במהלך היצירה של משחק חדש, החל את הטיוטה הראשונה של הרעיון המשחק באמצעות כל החלטות יצירתיים במהלך הפיתוח לעיצוב של עולמות ותווים. הם מפתחים מכניקת משחקים ומפתחים את הנראטיב של המשחק.

תוכנית זו מעניקה לסטודנטים דרגה גבוהה של אוטונומיה כך שהם יוכלו לעבוד באולפני מפתחים תוך פיתוח משחקים בעצמם.

תחומי עבודה אופייניים כוללים:

 • מעצב משחקים, מעצב מערכות, מעצב ברמה, מעצב סיפור, כותב משחקים.
 • אמן משחק, אמן סביבתי, אמן תווים, מעצב תלת מימד, אמן טקסטורה, אמן פיקסל.
 • מתכנת משחקים, מתכנת משחקים, מתכנת אב-טיפוס, מתכנת AI.
 • עיתונאית משחקים, אקדמאית למשחקים.
 • עצמאי, עצמאי או משרה מלאה.

"לפני שלושים שנה, כשאנשים זועמים צעירים רצו לבטא משהו על חייהם, הם היו מרימים גיטרה וכותבים שיר. אם הם רוצים לספר סיפור, הם אולי היו כותבים את זה כשירה או קנו מצלמת ויוצרים הסרט. עכשיו הם באותה מידה עשויים לעשות משחק. [...] משחקים הפכו למרחב היצירתי המתיר שהיה פעם פאנק רוק. "
האפוטרופוס

href = "https://www.bachelorstudies.de/BA-Game-Design/Deutschland/UEurope/

עדכון אחרון: אוגוסט 2019

אודות בית הספר

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. ... קרא יותר

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. The students become part of an innovative and international network, representing more than 100 nations at the UE campuses in Berlin, Hamburg and Iserlohn. קרא פחות
ברלין , ישרלון , המבורג + 2 יותר פחות