BA (Hons) איור

כללי

קרא עוד על תוכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

למה לצפות בקורס

הפוך למתקשר חזותי מיומן והטביע את חותמך בנוף מדיה המשתנה במהירות.

במהלך תקופת לימודי האיור של BA (Hons) ב- HCA , תשפר את היכולת שלך להעביר רגש, לשזור נרטיב, להסביר נושא מורכב ולהאיר מגוון מדהים של נושאים, כל הכוח של יצירת התמונות שלך.

אתה תהיה חמוש בידע הבסיסי הדרוש כדי להפוך למאייר, יעודד אותך לחקור רוחב מדהים של טכניקות יצירת תמונות ולהשראה ליצור את דרכך כמקצוען יצירתי במהלך קורס זה.

לימודי איור במכללת הרפורד לאמנויות מציעים את חללי העבודה, זמן יצירת הקשר וההזדמנויות הנדרשים לעבודה נהדרת.

בתואר האיור ב- HCA , העדיפות שלנו היא לעזור לך לפתח את 'הקול' האישי והייחודי שלך כמאייר. אנו עושים זאת על ידי הפעלת קורס רחב, מה שאומר שתיתמך על מנת לחקור ולפתח מספר עצום של טכניקות ומדיומים לפני שמתמקדים במה שהופך את עבודתך לזיהוי שלך לעבודה.

לאורך הקורס תהיה לך הזדמנות לקחת חלק בסדנאות קבוצות קטנות רבות ושיעורי ציור. תוכלו ליהנות גם משיחות של מורי הקורס המנוסים שלנו, טכנאי הסדנאות ומאיירים אורחים. כאשר הגיע הזמן לעבוד על הפרויקטים שלך, אתה יכול לעשות זאת בסביבת העבודה האישית שלך.

אנו מעודדים דיונים קבוצתיים ומקיימים מפגשי משוב קבועים על מנת שתלמידים יוכלו לעודד ולתמוך זה בזה. זמן מורה אחד על אחד פירושו שאתה מקבל את העזרה האישית הנחוצה לך במגוון פרויקטים, שבהם אתה יכול להכין כל דבר החל מתמונה בודדת לעיתון ועד לספר תמונות או לגן.

עם בסיס יציב בתהליכים מסורתיים, כגון רישום והדפסה, איור ב- HCA שומר את עיניו על הנוהגים העכשוויים ביותר. הקורס מזוהה עם מאיירים רבים ומוכרים ואירועים בעלי שם עולמי. האיור בהורפורד מספק גישה למתקני סדנאות ברמה עולמית וטיולים למוקדי תרבות. תחתונים חיים עם לקוחות חיצוניים פירושו שתצבור ניסיון מקצועי ממקור ראשון עוד לפני שתסיים את הלימודים.

לתלמידי איור HCA יש גם גישה לתמיכה טכנית בסדנאות מעולות המיועדות למלאכה המשתמשות בתהליכי הדפסה מסורתיים, כולל עיתונות אותיות, קולגרפיה, הדפסה מונו, חריטה, תחריט והדפסת מסך. סטודנטים נהנים ממתקני IT ותמיכה מצוינים המספקים תוכנה סטנדרטית בתעשייה במערכות PC ו- MAC. זה כולל את חבילת המוצרים המלאה של אדובי, כולל פוטושופ, מאייר ואפטר אפקטס, בתוספת I-stop Motion ו- Final Cut Pro להפקת וידאו לאחר הפקה.

מודולי אפשרות מציעים את ההזדמנות להתאים אישית את תוכנית הלימודים שלך ולשתף פעולה בין קורסים ושנים. כל התלמידים עוברים לימודים קריטיים, בהם תוכלו לקבל תובנות מרתקות בנושא שאתם אוהבים.

מעל לכל, התפתחות פרטנית היא ליבת האיור ב- HCA .

מה שאנחנו מספקים:

 • הוראה בקבוצות קטנות בסביבת סטודיו ידידותית.
 • מקומות עבודה בודדים שתוכלו ליצור בעצמכם.
 • גישה יוצאת דופן לתמיכה בהדרכה ולייעוץ טכני.
 • מתרגלים אורחים מעוררי השראה ופרופיל גבוה, כולל מאיירים עטורי פרסים: קלייב היקס-ג'נקינס, ג'וני האנה, רבקה גיבון, מתיו ריצ'רדסון, לורה קרלין, איאן מאריי, ג'וף גרנדפילד, אמן הדו"ח קסווירה פיק והדפסים הורים צ'רלס שירר וניק מורלי.
 • שיעורי ציור רגילים וסדנאות הדפסה
 • הזדמנויות לייצר מגוון תוצאות כולל רומנים גרפיים, ספרי תמונות, פינות ופרסומים קטנים, מפות, הדפסים ועוד.
 • תקצירי פרויקטים חיים עם לקוחות חיצוניים.

אפשרויות קריירה

 • מעצב גרפי
 • מעצב הפקה
 • אנימטור
 • מהנדס הפקת וידאו
 • אילוסטרייטור בהוצאה עצמית
 • מתרגלי פרילנסרים יצירתיים

סיפורי הצלחה

דוגמאות עדכניות לעמלות של בוגרי HCA כוללות:

 • איור עריכה ל"רדיו טיימס "ו-" New Your Times "
 • עמלות לספרי ילדים למספר הוצאות לאור, כולל ספרי קווארטו ועיניים רחבות, ספרי אוטר בארי וספרי גרפג.
 • יצירת יצירות אמנות לפרסומי יחסי ציבור עבור מועצת הרפורדשייר ובלפור ביטי
 • יצירת התקנות ספציפיות לאתר ויצירות אמנות מסוג 'ציור קיר'
 • קבוצות סטודנטים גידלו מפעלים 'קולקטיביים' החולקים שטחי סטודיו ומפתחים עסקים קטנים

"נהנתי מכל כך הרבה דברים בנושא HCA . תמיד היו לנו מאיירים וטיולים מדהימים ומעוררי השראה. הקורס כל כך מחובר. "
~ טינה פירס

מה תלמד

שנה 1

מבוא לשנה 1

חוקרני, ניסיוני ואנליטי.

בשנה הראשונה תחקור את תפקיד הרישום כמיומנות ליבה וכן את הקשר בין ציור לתהליכי הדפס מסורתיים. תלמד כמה מצורות האיור הבסיסיות, כגון איור אופנה ודיווח, אשר נשענות מאוד על תרגול הרישום.

שנה 2

מבוא לשנה ב '

פיתוח תרגול

השנה השנייה מקדמת את חקר האיור שלך ברבים מהצורות הבסיסיות שלו. יהיו לך הזדמנויות לפתח וליישם את יכולות יצירת התמונות שלך באמצעות מגוון תוצאות עכשוויות. אלה כוללים עיסוק בפרויקטים ומשימות שהוגדרו חיצונית בצורת שיתופי פעולה, תחרויות ותערוכות.

שנה 3

מבוא לשנה 3

אישור תרגול

השנה האחרונה שלך היא המקום בו תשפר את תחום העניין ו / או ההתמחות שלך באיור. תהיה לך הזדמנות לפתח את תרגול המחקר והאיור שלך במהלך הפרויקט האישי שלך והעבודה שלך. אנו תומכים בך לעשות זאת באמצעות משא ומתן ודיון תוך כדי תכנון ופיתוח גופי עבודה אלה.

תיצור תיק עבודות המציג את תרגול האיור האישי והמומחה שלך. תוכלו גם ליצור נכסי מדיה והיכרות חזותיים, כגון כרטיסי ביקור חדשניים ונוכחות מדהימה ברשת, כדי לעזור לכם להשיג את יעדי הקריירה המוקדמת שלכם בסיום הלימודים.

140225_IllustrationAnimation.jpg

© מכללת הרפורד לאמנויות

דרישות כניסה

 • גיל מינימום.
 • ראיון תיק מוצלח.
 • הישגים אקדמיים - בדרך כלל היינו מצפים שהמועמדים השיגו 80 נקודות תעריף UCAS בעת כניסתם, אך אמנם הכישורים חשובים, אך הצעותינו אינן מבוססות אך ורק על תוצאות אקדמיות. אנו עשויים להציע הצעות המבוססות על עדויות אחרות לכישרון והתאמה לקורס.
 • 80 נקודות UCAS במערכת התעריפים החדשה של UCAS לשנת 2017 שוות ל 200 נקודות UCAS במערכת הנקודות הקודמת - לפרטים נוספים עיין בהסבר על התעריף ובייעוץ באתר UCAS.
 • מועמדים ששפתם הראשונה אינה אנגלית - יש צורך בהוכחת ציון IELTS כולל של 6.0 עם מינימום 5.5 בכל הקטעים (קריאה, כתיבה, האזנה ודיבור).
 • יישקלו גם פניות של סטודנטים בוגרים עם ניסיון רלוונטי.
 • הכרה בהזדמנויות למידה קודמת - המכללה מברכת בקשות של סטודנטים עם למידה קודמת ו / או ניסיון קודם. ניתן למצוא פרטים נוספים על הזכאות בעמוד 15 במדיניות הקבלה שלנו.
 • לחלופין, אנא צרו איתנו קשר בכתובת registry @ HCA .ac.uk ואנו יכולים להציע ייעוץ נוסף בנושא HCA ודרישות הגוף המעניקות UWTSD.

הערה לגבי תלמידי הטופ חלים דרישות כניסה שונות

קמפוס יצירתי חדש עבור הרפורד:
מגישת סטודנטים בגישת התחנה

בלב כבד אנו מודיעים לכם כי בניית מגורי הסטודנטים החדשה בגישת התחנה לא תיפתח לסטודנטים כמתוכנן ב -21 בספטמבר 2020. הבנייה עוכבה עקב מגיפת קוביד -19 ולמרות שעבדו ללא לאות למען התעדכנות הבניין לא יהיה מוכן לסטודנטים עד ה- 2 בינואר 2021. אנו מעריכים שאלה אינן חדשות אידיאליות וישפיעו על התוכניות של קבוצת הסטודנטים החדשה 2020/21. עם זאת, צוות חיי הלב של העיר הציב דברים על מנת שתלמידים יוכלו להגיע בספטמבר ולקבל בית נוח זמני להתחיל בו את הקדנציה החדשה.

תחנת גישה היא מקום אירוח חדש המיועד לסטודנטים באוניברסיטת הרפורד בלב העיר, במרחק הליכה נוחה HCA ההוראה של HCA .

הלינה תוכננה במיוחד עבור המכללה, וצוותי HCA וסטודנטים היו מעורבים בתפיסות העיצוב ובקבלת ההחלטות סביב אופן פעולתו של הבניין כמרכז יצירתי ביתי.

הלינה ממוקמת בסמוך לתחנת הרכבת הרפורד ונמצאת באמצע הדרך בין שני קמפוסי ההוראה (קולג 'רוד ופולי ליין) ומרכז העיר. זה נותן גישה נוחה לכל המשאבים החברתיים והתרבותיים של העיר, כמו גם קשרים עם הקהילה הרחבה.

רוב החדרים מסודרים באשכולות עם מטבח משותף וחלל מגורים, כל חדרי השינה צמודים.

הבניין מתמקד ייחודי בתצוגת עבודות יצירה הן בפנימיות והן מבחוץ, ובקומת הקרקע קיים חלל חברתי יוצא דופן ומרווח המיועד לתערוכות והופעה כמו גם התרועעות רשמית.

בניין חדש זה נהנה מתהליך בנייה חדשני ו'חכם 'מחוץ לאתר התומך באיכות יוצאת דופן.

מקום

גישה לתחנה נמצאת במרחק של מספר דקות הליכה ממתקנים רבים לתמיכה בסטודנטים במגורים עצמאיים, כולל סופרמרקט גדול שממול לאתר.

המרכז הרפואי המודרני והרב-רופאי של הרפורד נפתח כמה מאות מטרים לאורך הכביש.

האתר מעניק לסטודנטים גישה נוחה למרחב הירוק והיפהפה של גני צ'רצ'יל, כמו גם לבידור כמו סמטת הבולינג הפופולרית של הרפורד.

כדי לנסוע הלאה, גישה תחנה רחוקה לא יכולה להיות ממוקמת טוב יותר לרכבות, אוטובוסים, אופניים ומוניות.

אֶתוֹס

גישת התחנה תפעל לקידום קהילת הסטודנטים ורווחת התלמידים.

תהיה בו דלפק קבלה מאויש במהלך היום ושירות קשר חירום מחוץ לשעות.

חדרי שינה בודדים כוללים לוחות קיר יצירתיים לתלמידים להתאמה אישית עם תצוגה של עבודתם או מקורות השראה.

אירועים לאורך כל השנה ותכנית חברתית שאצר צוות ניהול הגישה בתחנה בשיתוף סטודנטים יתמכו בקהילה היצירתית.

נציגי סטודנטים וצוות HCA יהיו מעורבים בקבלת החלטות שוטפות סביב ניהול הקמפוס.

אביגיל אפלטון, המנהלת, אמרה: "היה לי ממש מרגש לעבוד עם שותפים המחויבים לתמוך בקהילת הסטודנטים וברווחת הסטודנטים כמו Cityheart. אנו פותחים את גישת התחנה לשנים השנייה והשלישית כמו גם לשנים הראשונות מכיוון שהדבר משקף את האתוס שלנו לפתח קהילת מכללות מקושרת זו לזו. זה מקדם חברותיות, שיתוף פעולה, יצירתיות והתנהגות תומכת בין קבוצות השנה. אנו עובדים גם עם חלוץ החינוך ההנדסי החדש של הרפורד, NMiTE, וסטודנטים לתואר ראשון המתחילים בתכניתם החדשה מוזמנים להגיש מועמדות לחדרים בגישה לתחנה. המשותף מאוד ללימודי אומנות יצירתית והנדסה חדשנית. אני שמחה שלסטודנטים של HCA יש הזדמנות זו לחיות באותו מוקד יצירתי ומצפים לראות שיתופי פעולה יצירתיים רבים מתעוררים. "

כמה מהשותפים שלנו

חברת הפיתוח Cityheart Partnerships מתמחה בעבודה עם המגזר הציבורי והעבירה בנייני מגורים לסטודנטים בקנה מידה קטן יותר ברחבי בריטניה וכן בנייני בריאות. יש לו אתוס חזק של עבודה הדוקה עם שותפים ומתן פתרונות בר קיימא. ממנהל אלסטייר גורליי ועד מנהל התפעול סיאן אוונס, Cityheart נלהב כמונו להבטיח שהתלמידים יהיו מאושרים ונתמכים במגורי המגורים שלהם.

Engie היא אחת מחברות האנרגיה והשירותים הגדולות בבריטניה עם מחויבות עמוקה להתחדשות, לקהילה ולעיצוב מקום. Engie נרגש לקדם אמנות סטודנטים ברחבי האגירה באתר, כמו גם את הבניין המוגמר.

Caledonian Modular היא חלוצה של בניין מחוץ לאתר. המעצב הקלדוני שלנו, דיוויד וואלאס, מכיל 'בית ספר לאמנות' בדנ"א שלו ושמח לדבר על באוהאוס כמו על אביזרי אמבטיה.

מועצת הרפורדשייר תומכת מאוד בפיתוח בית הספר ההיסטורי לאמנות של הרפורד ובפיתוח נוסף של המוניטין הבינלאומי של הרפורד בתחום השכלה גבוהה מומחים, כמו גם להפוך את הרפורד לעיר בת קיימא. אנחנו אוהבים את זה שהמנכ"ל אליסטר ניל בא לבקר במכללה על אופניו.

עלויות לינה

תעריף השכירות לשבוע עבור חדר שינה מקבצי יהיה כ- 142 ליש"ט למשך 42 שבועות - שווה ערך ל -5,964 ליש"ט בשנה.

תעריף השכירות לשבוע לדירת סטודיו יעמוד על כ -163 ליש"ט למשך 42 שבועות - שווה ערך ל -6,846 ליש"ט בשנה.

* בכפוף לתנאים ולהגבלות

עדכון אחרון: נוב 2020

אודות בית הספר

HCA’s intimate scale lends itself to natural collaborations and distinctive creative groups. It is the ideal setting for you to discover alternative ways of looking at things – surprising yourself and ... קרא יותר

HCA’s intimate scale lends itself to natural collaborations and distinctive creative groups. It is the ideal setting for you to discover alternative ways of looking at things – surprising yourself and each other. Students also experience an excellent amount of contact time with tutors in a forum which is small enough for your voice to be heard. קרא פחות