BA (Hons) אימון כדורגל (מעורבב)

כללי

תיאור התכנית

תואר זה יוצא לדרך בספטמבר 2020. בכפוף לאימות.

סקירה כללית

  • משלוח מעורבב (מקוון פלוס קמפוס וומבלי או אתיהאד)

תואר BA (Hons) אימון כדורגל (מעורב) מיועד לאלה המעוניינים לקדם את הידע וההבנה שלהם בעבודה בהגדרות אימון כדורגל. בנוסף למתן אפשרות לפתח אימוני אימון, התוכנית מספקת הזדמנויות לעסוק במגוון תחומים העומדים בבסיסם כמו צופיות וגיוס שחקנים, שיקולים פסיכולוגיים וסוציולוגיים, תזונה ומיזוג, פיתוח כישרונות, מודעות טכנית וטקטית, תרגול רפלקטיבי ו ניתוח ביצועים. זה אידיאלי עבור אנשי מקצוע עדכניים העובדים בענף הכדורגל שמעדיפים דרך משלוח גמישה יותר במקום תוכנית מבוססת קמפוס גרידא.

על ידי הזדמנות ללמוד מהנוחות של ביתם או מקום העבודה שלהם, משתתפי התוכנית יוכלו להשיג הסמכה נוספת בכדי לשפר את סיכויי הקריירה שלהם במתכונת שמציעה שעות גמישות ואת הסיכוי להכתיב את האיזון בין חיי העבודה שלהם משתלבים סביב התחייבויות אחרות.

תכנית זו הינה תואר מעורב, כלומר, רוב הלימודים יתקיימו באופן מקוון באמצעות UCFB המקוון UCFB של UCFB . עם זאת, תהיה ההזדמנות ללמוד בקמפוס באוניברסיטת UCFB וומבלי, לונדון או UCFB Etihad, מנצ'סטר, במשך שבועיים של כל שנה אקדמית.

מודולים

תוכנית זו כפופה כיום לאימות. המודולים יוכרזו ברגע שתוקף התואר.

מודולים מתוכננים יכסו תחומי נושא כמו סקאוט וגיוס שחקנים, שיקולים פסיכולוגיים וסוציולוגיים, תזונה ומיזוג, פיתוח כישרונות, מודעות טכנית וטקטית, תרגול רפלקטיבי וניתוח ביצועים.

דרישות כניסה

דרישות הכניסה הסטנדרטיות לתכנית הן כדלקמן:

מועמדים יתבקשו להשיג 112 נקודות UCAS במסגרת תוכנית נקודת UCAS. ניתן להעריך ניסיון מקצועי וכישורים בענף עבור מועמדים ללא נקודות UCAS הנחוצות.

בנוסף, יהיה זה יתרון עבור המועמדים כבר להחזיק FA ברמה 1 ואף יותר מכך לעבוד לקראת רמת FA 2 או כישורים מקבילים.

כל המועמדים מקבלים מידע הנוגע לשירותי סטודנטים, איתם הם יכולים ליצור קשר, במידה ויהיו זקוקים לתמיכה או ייעוץ נוספים, כמו גם מידע הקשור לשכר וקרנות מתאימים.

מועמדים ממדינות שאינן רוב דוברות אנגלית יתבקשו להסמכת אנגלית הבודקת דיבור, האזנה, קריאה וכתיבה ויתבקשו להשיג IELTS של 6.0 (5.5) או שווה ערך.

איך ליישם

קודי UCAS:

קוד קורס מקוון: FCB1
מוסד: U10
קמפוס: W או E

קריירה לקוחות פוטנציאליים

סיכויי הקריירה של בוגרי התואר BA (Hons) Coaching Coaching (Blended) באוניברסיטת UCFB כוללים אימון כדורגל במועדוני כדורגל. סטודנטים עשויים לרצות להגיש מועמדות גם לתפקידי עסק, ניהול ספורט או מנהיגות מסורתיים יותר על בסיס תכונות הבוגרים שפיתחו במהלך התוכנית.

במהלך התוכנית UCFB מכיר את הצרכים והציפיות של כל תלמיד. זה מאפשר תמיכה פרטנית סביב פיתוח הקריירה של כל סטודנט. בסופו של דבר זה יעזור להם למצוא את מקומם בענף הכדורגל והספורט. למי שמעוניין להאריך את לימודיו בסוף התואר, יעודדו הזדמנות ללמוד ברמת תואר שני.

אגרות

  • סטודנטים בבריטניה / האיחוד האירופי: 9,250 ליש"ט בשנה
  • סטודנטים בינלאומיים: 14,250 ליש"ט בשנה

עלויות נוספות
למידה מעורבת: יהיו עלויות הכרוכות בהשתתפות בקמפוסים של UCFB לשיעורים המרוכזים כחלק מהלמידה המעורבת. עלויות אלה יכללו נסיעות, לינה ומזון.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

UCFB's Global Institute of Sport (GIS) is a world first in sports education, offering university degrees in the football and sports industry. We provide an exceptional environment to live and learn in ... קרא יותר

UCFB's Global Institute of Sport (GIS) is a world first in sports education, offering university degrees in the football and sports industry. We provide an exceptional environment to live and learn in, with state-of-the-art facilities in two inspirational campuses in London and Manchester, which have the iconic Wembley and Etihad stadiums at their heart. קרא פחות
מנצ'סטר , וומבלי , לונדון , ברנלי + 3 יותר פחות