BA (Hons) בניהול האירוח הבינלאומי

כללי

תיאור התכנית

מנהלי אורחים מיומנים מאוד נמצאים בביקוש ברחבי העולם עכשיו. שלנו BA (Hons) הבינלאומי אירוח וניהול יעזור לך לתפוס את כל ההזדמנויות המוצעות בתעשייה זו מרגש ומהיר.

 • בחר להשלים את התואר שלך בשלוש שנים או לקחת שנת השמה בתעשייה בין השנה השנייה לשנה האחרונה.
 • היכונו לקריירה ברמות האירוח הגבוהות ביותר, מגזר שמציע התקדמות מהירה בקריירה.
 • למדו במרכז לאירוח עכשווי ותיירות, הממוקם באופן אידיאלי בשולי הפארק הלאומי מחוז שיא.
 • תוכלו להפיק תועלת מהזדמנויות קבועות לעבוד על פרויקטים אמיתיים במתחם הכיתה ההשראה שלנו * המכונה Devonshire Dome, הכולל מסעדת אוכל וביסטרו משובחים, מטבח הדרכה עדכני ומהווה מקום אירוח מרכזי בפני עצמו. ימין.
 • השתמש בקישורים שלנו עם כמה מהשמות המובילים באירוח - כמו קלרידג'ס, מריוט וגלניגלס - להזדמנויות מיקום, פרויקטי ייעוץ מעשיים ונטוורקינג.
 • הגבירו את אמינותכם המקצועית בקורס שהוסמך על ידי מכון האירוח.
 • הפוך לחבר ב- HOSCO, רשת קריירות האירוח המובילה בעולם לסטודנטים ובוגרים.
 • התחלת ינואר זמינה לכניסה לשלב 3 בלבד.

האירוח שלנו, אירועים וקורסים התיירות כבר מדורגת למעלה 10 ב The Guardian University Guide 2019.

מגישים מצוינות

עם שילוב רב עוצמה של למידה בעולם האמיתי, תובנות בתעשייה, הבנה תיאורטית, קפדנות אקדמית ותוכנית לימודים בינלאומית, BA (Hons) International Hospitality Management מעניקה לך יתרון תחרותי.

ככל שתפקידו של מנהל האירוח הופך להיות מורכב יותר ותובעני יותר, אנו מכסים את כל הנושאים החשובים שיעזרו לכם להכות את האדמה הפועלת בקריירה שלכם. תוכלו להרוויח מיומנויות מנהיגות, כספים, IT ומשאבי אנוש ללכת עם הידע המעמיק שלך של פעולות האירוח.

הקורס שלנו לוכד את המגמות העיקריות אשר הופכות את התעשייה כיום - מתוך דגש רב יותר על קיימות כדי ההתקדמות הטכנולוגית, החל משינוי ציפיות הלקוח מושגים חדשים של יוקרה.

יש לנו מוניטין בינלאומי למצוינות. אין זה מפתיע כי מחנכי האירוח המובילים בעולם כמו בית הספר השוויצרי לניהול בתי הספר אימצו את התארים שלנו.

ללמוד במקום האירוח של החיים האמיתיים

תלמידי האירוח שלנו נרגשים ללמוד במרכז שלנו לתיירות עכשווית ותיירות, המציע כמה מאוניברסיטאות האוניברסיטה הטובות ביותר. תוכלו לחדד את הכישורים שלך על ידי אימון ועבודה בכיתה מרהיב II * המפורטים דבונשיר כיפת, אירוע אירועים תוססים עם מתקני קייטרינג עבור עד 900 אנשים.

הקמפוס כולל מסעדה משובחת ברמה גבוהה; בית קפה פופולרי; שבעה מטבחים לאימונים מתקדמים; וספא מסחרי עטור פרסים. אנו מבטיחים כי אתה מצויד באופן מלא ללימודים שלך בסביבה האידיאלית הזו: בתחילת הקורס, כל התלמידים החדשים מקבלים סט מלא של לבנים, סכינים ונעלי בטיחות, יחד עם מדים חזיתיים מלאים.

עם שפע האטרקציות המבקרות והתרבותיות שלה, לבוקסטון יש הרבה מה להציע לאנשי אירוח שואפים. עיירת ספא אלגנטית זו בשולי הפארק הלאומי מחוז שיא מתהדרת לא רק במורשת מרתקת, אלא גם בעתיד מזהיר, עם יוזמות חדשות כמו שחזור הסהר ההיסטורי של העיר כמלון הספא התרמי הראשון וחמישה כוכבים ובריאות.

שותפויות המעסיק כדי לעורר אותך

אתה תעסוק עם מעסיקים מובילים בכל שלב של BA (Hons) הבינלאומי אירוח וניהול. שותפויות תעשייתיות חזקות שלנו לשים אותך במיקום הממשלה כדי להבטיח הזדמנויות התמחות והזדמנות במהלך הלימודים שלך במשרה מלאה עבודות כאשר אתה בוגר.

הרשתות שלנו כוללות מלונות מריוט, מלון Gleneagles, Lancaster לונדון, Red Carnation מלונות, Compass Group, Loews מלונות Resorts בפלורידה, GlenArbor קאנטרי קלאב בניו יורק, Jurys Inn, מסעדות זומה עסקים קטנים הממוקמים באזור Peak.

נתוני התעשייה בולטים יש קלט משמעותי לתוך הקורס, הבטחת מה שאתה לומד בכיתה מראות את עולם העבודה.

הזדמנויות מיקום מעורר קנאה

שום דבר לא מוסיף יותר קודות לקורות החיים שלך מאשר ניסיון בעבודה עם מעסיקים באירוח. מיקומים ומתמחים בקיץ מציעים חוויה מעשית איכותית בה תוכלו לקדם את כישוריכם בטיפול בלקוחות, בפתרון בעיות, בעבודת צוות, בתקשורת, במנהיגות ובניהול.

התלמידים שלנו הגדילו את יכולת העבודה שלהם עם לקוחות כמו קלארידג ', טירת סקיבו, מלון מנדרין הוטל ומסעדות עם כוכבי מישלן. תוך הדגשת הענף הגלובלי של התעשייה, יש הזדמנויות גוברות גם למיקומים בחו"ל, כולל עם דיסני ולווס מלונות באמריקה.

אם אתה לוקח את הקורס ארבע שנים, תעסוקה רשמית בתעשייה הנמשכת 9 עד 12 חודשים חובה בין השנה השנייה והאחרונה שלך. אתה עובד בדרך כלל כעובד ששולם. אמנם מיקומים אינם חובה על שלוש שנים כמובן, אנו תומכים לך לקבל ניסיון רב ערך במהלך חופשת הקיץ שלך, או בתפקידים בתשלום או בהתנדבות.

ניסיון מעשי ללא תחרות

אין היום באותו קורס. הלמידה שלך תהיה מגוונת, תוססת ומשמעותית, עם שפע של הידיים על פרויקטים מקורקע בתעשייה בפועל.

התלמידים שלנו סיפקו אירועים מוצלחים בכיפה, כולל מסיבות של 700 אנשי צ'טסוורת 'וטקס הסיום שלנו. הם גם מפעילים אירועים עסקיים במקומות כמו מוזיאון ההיסטוריה הלאומי של לונדון.

בנה את הפרספקטיבות הגלובליות שלך

אנו מעודדים אותך לנצל את מלוא המקומות שלנו, עבור לתכנית נוספת שבה תוכל לבלות חלק מהקורס שלך לומד בחו"ל. השותפויות הבינלאומיות המשגשגות שלנו, כמו עם אוניברסיטת סטנדן בהולנד, מאפשרות לך לחקור את ניהול האירוח מנקודות מבט תרבותיות שונות. בעבר, התלמידים שלנו היו רחוק כמו גרמניה, הולנד, קפריסין ודרום קוריאה.

טיולי שטח קרובים ורחוקים

טיולי שטח הם דרך חשובה נוספת להרחבת השקפתך. אנו מבקרים באופן קבוע בתי מלון מקומיים, מסעדות, מרכזי כנסים ומקומות אחרים כדי לראות את פעולותיהם מאחורי הקלעים ממקור ראשון.

נסיעות בבריטניה מבוססות מגורים מכוסה על ידי דמי הקורס שלך הן בשנה הראשונה והשנייה של הלימודים שלך. הסטודנטים שלנו פנו ללונדון ולסקוטלנד לביקור במלונות יוקרה, ספא ומועדוני גולף. הם השתתפו גם אירועים ראשונים כגון מזון הצג בברמינגהם.

להגיע סטנדרטים מקצועיים גבוהים

BA שלנו (Hons) הבינלאומי אירוח וניהול ממופה נגד הסטנדרטים התעסוקתיים האחרונים לתעשייה. זה מוכר על ידי המכון של אירוח, כלומר הלמידה שלך מעודכן ורלוונטי. תהיה לך גישה לתוכנית החברות החינוכית של המכון.

כשאתה מצטרף אלינו, אתה גם באופן אוטומטי יהפוך לחבר ב- HOSCO, עם גישה לכ- 30,000 תפקידי בוגר, סטאז 'והזדמנויות ניסיון בעבודה של למעלה מ- 1,500 מעסיקים.

מה תלמד

כדי להשלים את BA (Hons) International Hospitality Management, תוכלו ללמוד מודולים כגון:

שלב א '

 • שיווק ותקשורת
 • אירוח מושגים
 • חדרים
 • מבוא להשכלה גבוהה ופיתוח מקצועי למנהלי האירוח
 • פעולות אירוח
 • מימון ובקרה בפעולות האירוח

שלב שני

 • מיומנויות מחקר
 • פיתוח עסקי ויזמות
 • ניהול ומנהיגות
 • ניהול הכנסות מלון
 • פיקוח על חווית האורחים
 • תכנון אירועים מובילים באירועים

שנת מיקום

 • אם אתה לוקח ארבע שנים תואר, תוכל להשלים את המיקום חובה בין שלבים 2 ו -3. אתה יכול לבחור ללמוד הסמכה נוספת - דיפלומה מקצועי עיסוק - להוסיף מימד נוסף קורות החיים שלך.

שנת מיקום בתעשייה (אופציונלי)

 • אם אתה מקבל את התואר ארבע שנים, תוכל להשלים את ההשמה חובה שלך בשנה השלישית, בין שלבים 2 ו -3.
 • נותן לך את ההזדמנות כדי לשפר את הכישורים המעשיים שלך על ידי לשים את התיאוריה לפועל, רשת בתעשייה ואת ההבחנה בשוק העבודה בוגר.

שלב שלוש

 • מחקר עצמאי (מודול כפול)
 • התנהגות צרכנית
 • ניהול אסטרטגי
 • ניהול חוויית האורח
 • הבינלאומי Resort ניהול
 • אירוע תיירות

איך תלמדו

BA (Hons) International Hospitality Management מצייד אותך עם בסיס מוצק של מיומנויות ניהוליות מיושמות בהקשר של תעשיית מהירה זו.

תוכלו להעמיק את הידע של הנושא באמצעות הרצאות, סמינרים, סדנאות, לימוד מודרך, מפגשי תרגול, הדגמות מעשיות וקטעי וידאו, תרגילי קבוצות קטנות ודיוני לימוד.

למידה קשורה לעבודה

הפיתוח המקצועי המעשי שלך יתקיים במגוון פעילויות האירוח באוניברסיטה ומעבר לה. זה יקיף שירות אורחים לתקנים מסחריים, פיתוח מיומנויות טכניות, מיומנויות מכירה, בריאות ובטיחות, בטיחות מזון, תהליכים עסקיים, יעדים פיננסיים ותקצוב, שיטות HRM, הכשרה צוות, תחזוקה וניהול של מתקני האירוח.

חוויות למידה אחרות הקשורות לעבודה בקורס יכללו הרצאות אורח, כנסים, ימי תעשיה, אירועי רשת, תחרויות, אתגרים ופרוייקטים בתעשייה.

המיקום התעשייתי המהווה חלק מהקורס בן ארבע השנים הוא מובנה, רלוונטי ומתוכנן לשפר את הביצועים האקדמיים שלך, כמו גם לשפר את יכולת העבודה שלך. צוות הייעוד המסור והמקושר שלנו יעזור לך למצוא את המיקום הנכון כדי להתאים את שאיפות הקריירה שלך ואת האינטרסים המקצועיים שלך.

מחקר מבוסס מחקר

אתה תעסוק עם התעשייה, הקהילה המקומית וצוות ההוראה לייצר ממצאים חשובים לטובת המגזר. דוגמאות כוללות פרויקט ייעוץ עם תיאטרון דרבי כדי לסייע לה להרחיב את היצע המזון והמשקאות שלה ואת היוזמה עם מלונות Warner התמקדו מערכות משאבי אנוש באינטרנט.

בשנה האחרונה שלך, תוכלו לתכנן, לעצב, לספק ולתקשר מחקר עצמאי מתמשך על נושא על פי בחירתך.

קהילה תוססת ותומכת

מבוסס על ההגדרה האיקונית של כיפת דבונשיר, תוכלו לגלות סביבת למידה מלהיבה ודינמית. כי אנחנו גם מתמחים באמנויות בישול, ניהול אירועים, ניהול ספא וניהול תיירות, יש אינספור הזדמנויות בשבילך כדי לראות את הדרך המקצועות השונים להתאים אחד עם השני.

תוכלו ללמוד לצד סטודנטים וצוות ההוראה מרחבי העולם בקהילה תומכת וחברתית שבה תוכלו לבנות את הביטחון העצמי שלכם כאשר אתם מחליטים על כיוון הקריירה שלכם. תלמידי שנה ג 'מרבים להדריך את התלמידים החדשים שלנו, לשתף את חוויותיהם.

הערכה

תוערך במספר דרכים, כולל:

 • הקצאות כתובות בודדות: מאמרים ודוחות
 • הערכות מעשיות
 • מצגות אוראליות קבוצתיות או אישיות
 • פוסטרים
 • מקרי מקרה בתעשייה
 • בחינות
 • מחקר מתמשך של מחקר עצמאי

דרישות כניסה

ספטמבר 2020 דרישות כניסה טיפוסיות

נקודות UCAS 112 (עד 16 מרמות AS)
דרישות ספציפיות ברמה A

אין דרישות נושא ספציפיות

דרישות ספציפיות ב- GCSE מתמטיקה GCSE ותואר באנגלית C / כיתה 4 (ומעלה) או כישורים מקבילים
IELTS 6.0 (עם 5.5 בכל תחום מיומנויות)
ראיון / אודישן N / A
תיק עבודות N / A

קריירה

כבעל תואר ראשון (הונים) הבינלאומי Management Management, תוכלו להתבלט כמו מקצוען צדדי, בטוח צופה פני עתיד. במהלך הקורס, אנו מציגים לך את גדילים שונים של תעשיית מגוונת זו, לעזור לך לחקור הזדמנויות קריירה ייתכן שמעולם לא נחשב לפני.

הלמידה הייחודית של העולם האמיתי שאנו מעניקים לך פירושה שתהיה מועסק מאוד, מוכן להניע את עתידה של התעשייה. אתה יכול להתקדם לתפקידים כגון מזון ומשקאות או מנהל האירוע, במשרד הקדמי או מנהל משק הבית, עוזר מנהל מסעדה, מנהל בכיר מנהל מלון, מנהל מכירות, מורשה מנהל קמעונאי או חוזה קייטרינג מומחה.

מעסיקים אורחים גדולים באופן קבוע נראה לתלמידים שלנו בעת הגיוס לתוכניות הכשרה יוקרתי בוגר. לעתים קרובות התלמידים שלנו יש עבודה מאובטחת לפני שהם אפילו בוגר הקורס.

הבוגרים שלנו מצליחים כעת בתפקידי ניהול במסגרות כגון רשתות מלונות בינלאומיות, אתרי נופש יוקרתיים ברמת חמישה כוכבים, חברות ייעוץ וקמעונאות. חלקם צייר על מיומנויות היזמות הם רכשו במהלך לימודיהם כדי להשיק מפעלי האירוח שלהם, כולל מבשלת גסטרופוב ומלאכה, מיזם קייטרינג מחוץ לאתר ועוגה חגיגה עושה עסקים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Here at the University of Derby, we believe anything is possible. With a broad range of courses at foundation, undergraduate and postgraduate level, we can help you get your career off to a great star ... קרא יותר

Here at the University of Derby, we believe anything is possible. With a broad range of courses at foundation, undergraduate and postgraduate level, we can help you get your career off to a great start. We know how important it is to have the best teaching, and we’re proud to be rated Gold in the Teaching Excellence Framework; but we also offer so much more, with some of the best university facilities in the country, opportunities for industry experience and practical, hands-on learning to make your studies relevant to life after graduation. To help broaden your horizons, we offer a wide range of opportunities to study abroad, whatever your subject – a great way to experience a different culture, meet new people and add to your CV. קרא פחות